ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΑΡΚΑΡΗΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ

Relax time.......off topic!!
Γιωργος Πανης
Ονοματεπώνυμο: Γιωργος Πανης

Re: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΑΡΚΑΡΗΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργος Πανης » Δευ 16 Ιουν 2014, 19:19

junior's gun έγραψε:
GERANOS έγραψε:
Γιωργος Πανης έγραψε:
junior's gun έγραψε:στο ποστ μου
α) δεν απευθύνομαι σε εσένα για να με ευχαριστήσεις, εκτός αν έχεις αναλάβει το βάρος των γραφομένων των υπολοίπων.
β) παλαμάκια δεν έχει το δικό μου πληκτρολόγιο, το δικό σου???
γ) δεν μίλησα για αργόσχολους, μίλησα για ανθρώπους που έχουν χρόνο, δυνατότητες & τις άκρες (εδώ εγώ φταίω ότι δεν διευκρίνησα) όχι τα "βύσματα"
δ) εγώ δεν είπα βαράτε αλύπητα, είπα πόσοι από σας δεν βαράτε αλύπητα?? εκτός αν είσαι τόσο σίγουρος ότι κανείς.......λόγω ότι κατοικείς στη θάλασσα & ελέγχεις τα πάντα
ε)& τέλος άλλη φορά επειδή δεν γνωριζόμαστε να μου απαντάς μόνο & όταν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, εκτός απ' αυτά που έγραψα νοιώθεις ότι όντως απευθύνομαι, σαν να λέμε έχεις τη μύγα βρε αδελφέ...............
Αυτο ηταν αστειο. Εγινε θα σε σημειώσω στη λίστα μου στα ατομα που θα τους απαντάμε στα ποσταρισματα τους σε ενα ΦΟΡΟΥΜ μονο αν μας απεύθυνουν το λόγο. Τι αλλο θα ακούσω ο ερμος.
Δεν εχω αναλάβει κανενα ρόλο να απανταω για άλλους αλλα επειδη σε αυτο το θρεντ μονο τα δικά μου σχολια πανε το θέμα παραπέρα και οντως φιλοσοφούν, οταν λες οτι σε κουράζουν τα φιλοσοφικά ποσταρισματα με την εις άτοπον επαγωγη κατελειξα οτι αναφέρεσαι σε μενα. Με συγχωρείς δεν καταλαβα οτι εννοουσες αλλον. Αλλα και αλλον να εννοουσες εχω το δικαίωμα εγω να απαντήσω αν το κρίνω σωστο. Τωρα που μας διευκρινήσες οτι μονο αν μας κανεις τη χαρη να αναφερθείς προσωπικα μπορουμε να σου απαντήσουμε δεν θα το ξανακάνουμε αυτο το παράπτωμα. :rotfl:

Καλα .........το εχεις πει οτι σου αρεσει να την λες στους αλλους Κριμα

Αγγελος
Αγγελε επειδή είναι δύο στην παράθεση για ποιόν κτυπάει η καμπάνα???
Σε μενα παει και θελω να σου ζητησω συγγνωμη για τη σκληρη ειρωνια μου.. Απλα ηθελα να τονισω οτι δεν συμφωνω στο οτι για να απαντησω σε ενα ποστ σε ενα κοινωνικο δικτυο χρειαζεται να απευθυνεις το λογο στον αλλο...Και το εκανα με ακομψο τροπο...Οποτε ειλικρινα συγγνωμη...Ξεπερασα τα ορια της ιντερνετικης ευρεπειας γιατι οντως δεν σε ξερω. :hello:

Γιωργος Πανης
Ονοματεπώνυμο: Γιωργος Πανης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργος Πανης » Δευ 16 Ιουν 2014, 19:26

destoza έγραψε:Γενικά η καραμέλα ξέρω ονόματα αλλά δεν έχω αποδιξεις, είναι τουλάχιστον δήθεν μεστά πράγματα, και "έχω της άκρες μου" και και και!...

Δεν σε καταστεί μάγκα να ξέρεις ονόματα... Δεν γίνεσαι ποιο in ψαροντουφεκάς ούτε ποιο "τα ξέρω εγώ έχω τα κόνε μου"

Μάγκας είναι αυτός που ξέρει, δημοσιεύει και προστατεύει!
ΑΝ αγαπάτε την θάλασσα, πραγματικά, κάντε μια σοβαρή έρευνα, και ποστάρετε ονόματα διευθύνσεις, φωτογραφίες της μάπες τους, να ξέρουμε!

Απόλυτα ανόητο να βγαίνεις και να λες σε 5000 μελη ... "Άμα μάθετε ποιος έκανε ti θα πέσετε απτά σύννεφα ! "

Κάθε φορά που ακούω περί ονομάτων γνωστών, που "έχουν κατέβει σε πρωταθλήματα" που "συνέβαλαν στο μακελειό της άνδρου" που που που, γελάω δυνατά και σκέφτομαι...

Λουκά Γιώργο και οποίος άλλος εμπλέκεται στα σχόλια περί ονομάτων, μάγκες δεν έχουμε μιλήσει ποτέ, και δεν κάνω προσωπική επίθεση! Να ξεκαθαρίσω... Η προσωπικές επιθέσεις, όσες ήταν αυτές στο παρελθόν ήταν ξεκάθαρες...
Αλλά επί του θέματος , δώστε και σώστε!

Αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να σταματήσουν να είναι εξώφυλλα σε περιοδικά, και αρθρογράφοι! Πρέπει να σταματήσει ο κόσμος να ακολουθεί τα σεμινάρια τους... Πρέπει να είναι στο περιθώριο !
Γιατί αυτοί έκαναν εμένα και εσένα που δεν μπορείς να ψαρέψεις τα 30 , να βγαίνεις άψαρος! Να τραβάς κούραση, παντόφλες από την γυναίκα, βενζίνες, και να γυρνάς με 2 σαργουδακια γιατί οι στήρες ήταν στο σκαλί στα 28 και βραχωσε στα 40 !
Εγω το λεω στα ισια φωτογραφιες δεν εχω...Και αληθεια φοβαμαι μια μυνηση για 10, 20, 30 ροφακια...Απλα στηριζω κατι απο μια πηγη που τη θεωρω εγκυρη και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...Ισως δεν θα επρεπε να μιλησω καθολου χωρις απτα στοιχεια, αλλα τωρα το εκανα...Δεν προκειται να το ξανακανω ομως γιατι με εχετε προβληματισει αρκετα με το διαφορετικο τροπο που προσεγγιζετε το θεμα...Ας κανει ο καθενας οτι θελει...Εχω καταντησει ο τρελος του χωριου να πουμε...

Άβαταρ μέλους
kamakis
Ονοματεπώνυμο: Makis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kamakis » Δευ 16 Ιουν 2014, 19:26

destoza έγραψε: Γιατί αυτοί έκαναν εμένα και εσένα που δεν μπορείς να ψαρέψεις τα 30 , να βγαίνεις άψαρος! Να τραβάς κούραση, παντόφλες από την γυναίκα :shock: :shock: , βενζίνες, και να γυρνάς με 2 σαργουδακια γιατί οι στήρες ήταν στο σκαλί στα 28 και βραχωσε στα 40 !
Aυτο κι αν ειναι σοβαρο!! [-X Εδω οπωσδηποτε θελει ονοματα και διευθυνσεις!!!! [-(
LIVE AND LET LIVE

Φόρουμ ψαροντούφεκου που υπαινίσσεται/προτείνει/υποστηρίζει περαιτέρω περιορισμούς, δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Άβαταρ μέλους
destoza
Ονοματεπώνυμο: Konstantinos Kozadinos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από destoza » Δευ 16 Ιουν 2014, 19:33

kamakis έγραψε:
destoza έγραψε: Γιατί αυτοί έκαναν εμένα και εσένα που δεν μπορείς να ψαρέψεις τα 30 , να βγαίνεις άψαρος! Να τραβάς κούραση, παντόφλες από την γυναίκα :shock: :shock: , βενζίνες, και να γυρνάς με 2 σαργουδακια γιατί οι στήρες ήταν στο σκαλί στα 28 και βραχωσε στα 40 !
Aυτο κι αν ειναι σοβαρο!! [-X Εδω οπωσδηποτε θελει ονοματα και διευθυνσεις!!!! [-(
φίλε είναι μεγάλο πρόβλημα .... :mrgreen: :mrgreen: :
Κάλλιο πέντε και ψαχτηρι παρά δέκα και καρτέρι
Konstantinos Kozadinos

Άβαταρ μέλους
kamakis
Ονοματεπώνυμο: Makis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kamakis » Δευ 16 Ιουν 2014, 19:45

destoza έγραψε: φίλε είναι μεγάλο πρόβλημα .... :mrgreen: :mrgreen: :
Να της επιβαλεις ενα Joss Stone - look . Απλο, λιτο, μοδατο και ακινδυνο!!!

Εικόνα

** Εναλλακτικα , να σου κανει το βαρκαρη με νταλα ηλιο χωρις ομπρελα, στη μεση του πουθενα :mrgreen: (ακου εκει παντοφλα :evil: )
LIVE AND LET LIVE

Φόρουμ ψαροντούφεκου που υπαινίσσεται/προτείνει/υποστηρίζει περαιτέρω περιορισμούς, δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Άβαταρ μέλους
destoza

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από destoza » Δευ 16 Ιουν 2014, 20:10

kamakis έγραψε:

Εικόνα

** Εναλλακτικα , να σου κανει το βαρκαρη με νταλα ηλιο χωρις ομπρελα, στη μεση του πουθενα :mrgreen: (ακου εκει παντοφλα :evil: )
Βαρκάρη την έχω... Και τρέμω για το κεφάλι μου!! Διπλό το πρόβλημα! :scratch:
Konstantinos Kozadinos

Άβαταρ μέλους
ted
Ονοματεπώνυμο: Thou pou

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ted » Δευ 16 Ιουν 2014, 20:48

εγώ ξέρω ποιος είναι ο πακιστανός ..................και δεν φοβάμαι https://www.youtube.com/watch?v=G_miGclPFGs
Θ' ασκήσω τα μνημόνια....

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Δευ 16 Ιουν 2014, 21:03

destoza έγραψε:
kamakis έγραψε:

Εικόνα

Βαρκάρη την έχω... Και τρέμω για το κεφάλι μου!! Διπλό το πρόβλημα! :scratch:
να πεταξεις τα κουπια !! :-"
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
sea psychotherapy

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sea psychotherapy » Δευ 16 Ιουν 2014, 22:39

ted έγραψε:εγώ ξέρω ποιος είναι ο πακιστανός ..................και δεν φοβάμαι https://www.youtube.com/watch?v=G_miGclPFGs

:lol: :lol: :lol: :thumbsup:

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Δευ 16 Ιουν 2014, 22:43

Γιωργος Πανης έγραψε:
destoza έγραψε:Γενικά η καραμέλα ξέρω ονόματα αλλά δεν έχω αποδιξεις, είναι τουλάχιστον δήθεν μεστά πράγματα, και "έχω της άκρες μου" και και και!...

Δεν σε καταστεί μάγκα να ξέρεις ονόματα... Δεν γίνεσαι ποιο in ψαροντουφεκάς ούτε ποιο "τα ξέρω εγώ έχω τα κόνε μου"

Μάγκας είναι αυτός που ξέρει, δημοσιεύει και προστατεύει!
ΑΝ αγαπάτε την θάλασσα, πραγματικά, κάντε μια σοβαρή έρευνα, και ποστάρετε ονόματα διευθύνσεις, φωτογραφίες της μάπες τους, να ξέρουμε!

Απόλυτα ανόητο να βγαίνεις και να λες σε 5000 μελη ... "Άμα μάθετε ποιος έκανε ti θα πέσετε απτά σύννεφα ! "

Κάθε φορά που ακούω περί ονομάτων γνωστών, που "έχουν κατέβει σε πρωταθλήματα" που "συνέβαλαν στο μακελειό της άνδρου" που που που, γελάω δυνατά και σκέφτομαι...

Λουκά Γιώργο και οποίος άλλος εμπλέκεται στα σχόλια περί ονομάτων, μάγκες δεν έχουμε μιλήσει ποτέ, και δεν κάνω προσωπική επίθεση! Να ξεκαθαρίσω... Η προσωπικές επιθέσεις, όσες ήταν αυτές στο παρελθόν ήταν ξεκάθαρες...
Αλλά επί του θέματος , δώστε και σώστε!

Αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να σταματήσουν να είναι εξώφυλλα σε περιοδικά, και αρθρογράφοι! Πρέπει να σταματήσει ο κόσμος να ακολουθεί τα σεμινάρια τους... Πρέπει να είναι στο περιθώριο !
Γιατί αυτοί έκαναν εμένα και εσένα που δεν μπορείς να ψαρέψεις τα 30 , να βγαίνεις άψαρος! Να τραβάς κούραση, παντόφλες από την γυναίκα, βενζίνες, και να γυρνάς με 2 σαργουδακια γιατί οι στήρες ήταν στο σκαλί στα 28 και βραχωσε στα 40 !
Εγω το λεω στα ισια φωτογραφιες δεν εχω...Και αληθεια φοβαμαι μια μυνηση για 10, 20, 30 ροφακια...Απλα στηριζω κατι απο μια πηγη που τη θεωρω εγκυρη και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...Ισως δεν θα επρεπε να μιλησω καθολου χωρις απτα στοιχεια, αλλα τωρα το εκανα...Δεν προκειται να το ξανακανω ομως γιατι με εχετε προβληματισει αρκετα με το διαφορετικο τροπο που προσεγγιζετε το θεμα...Ας κανει ο καθενας οτι θελει...Εχω καταντησει ο τρελος του χωριου να πουμε...
έλα ρε συ ,μη το περνεις κατάκαρδα ,διάλογο κάνουμε :)
δες το όμως και από την δική μας πλευρά να διαβάζεις συνεχώς το εγώ ξέρω -άκουσα -μου είπανε ότι το τάδε big name είναι σφαγέας μανάβης ΑΛΛΆ όνομα δεν λέω ?????? η θα σας το πώ σε ένα δύο μήνες ΑΝ ΠΟΤΈ μου δώσουν αποδεικτικά στοιχεία????άραγε πως ???αφού αυτά πλέον εδώ και χρόνια θεωρούνται προσωπικά δεδομένα και κινδυνεύουν με αυστηρές τιμωρίες όσοι τα δώσουν και αυτό το γνωρίζω από πρώτο χέρι και εγώ :D
ουδείς άσφαλτος που λέει και ο φατσέας :D και οποίος πει το αντίθετο είναι βλαξ
συνέχισε αυτό που είσαι ,εμένα μαρεσει ο τρόπος που βλέπεις τη θάλασσα και το χόμπυ μας απλά θεωρώ ότι όταν λέμε κάτι το λέμε πάντα με αποδείξεις

όσο για εσάς τους υπόλοιπους ,τους άντρακλες ,τα μεγάλα αρσενικά ???έχω να πώ μόνο ντροπή σας :evil:
να φοβάστε της παντόφλες ,αίσχος ,άντρες είστε εσείς ????????????????????
μόνο τα τηγάνια fisler να φοβάστε :hello: ,
παιδιά δεν σας λέω τίποτα αν δεν τα δοκιμάσετε και εσείς :rotfl:
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

alexaras

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexaras » Τρί 17 Ιουν 2014, 00:41

ειμαι και εγω της αποψης οτι αν ειναι να πεις κατι να το πεις ολοκληρο και οχι ξερω κατι αλλα περιμενω επιβεβαιωση κτλπ αλλιως μην το λες καθολου εκτος αν θες απλα να τρομαξεις αυτον που το εκανε και θα καταλαβει σε ποιον αναφερεσαι!

Probably
Ονοματεπώνυμο: Kostas Zouhas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Probably » Τρί 17 Ιουν 2014, 05:42

Εγω διαφωνω με το οτι πρεπει να υπαρχουν αποδειξεις για να μιλησει καποιος γιατι κατ αρχην εδω οπως πολλες φορες εχει ειπωθει ειμαστε ενα καφενειο και στο καφενειο τετοιες συζητησεις δεν λειπουν αλλωστε οποιος εχει βαρεθει μπορει απλα να μην διαβασει και τελος γιατι εστω μεταξυ μας πρεπει να γνωριζουμε ποιος ειναι ο συγκεκριμενος και ο καθε συγκεκριμενος για να ξερουμε ποιος πραγματικα αξιζει τον θαυμασμο η οχι! Αυτοι οι ανθρωποι πρεπει να στιγματιστουν για τις πραξεις τους τουλαχιστον απο εμας που καταλαβαινουμετι συμαινει να σκωτωσεις δεκα ροφακια του κιλου! Πρεπει στα ματια μας να γινονται ´ρομπά´ και οχι μυθος! Πραγματικα θα ηθελα καποιος να μου στειλει με πμ το ονομα του κυριου! Και αφου δεν υπαρχουν αποδειξεις εγω θα κρινω αν θα το πιστεψω η οχι! ;) φιλικα...!
Του εταζε σαργους στα κατρακυλια!!! :D

Άβαταρ μέλους
destoza

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από destoza » Τρί 17 Ιουν 2014, 15:07

Probably έγραψε:Εγω διαφωνω με το οτι πρεπει να υπαρχουν αποδειξεις για να μιλησει καποιος γιατι κατ αρχην εδω οπως πολλες φορες εχει ειπωθει ειμαστε ενα καφενειο και στο καφενειο τετοιες συζητησεις δεν λειπουν αλλωστε οποιος εχει βαρεθει μπορει απλα να μην διαβασει και τελος γιατι εστω μεταξυ μας πρεπει να γνωριζουμε ποιος ειναι ο συγκεκριμενος και ο καθε συγκεκριμενος για να ξερουμε ποιος πραγματικα αξιζει τον θαυμασμο η οχι! Αυτοι οι ανθρωποι πρεπει να στιγματιστουν για τις πραξεις τους τουλαχιστον απο εμας που καταλαβαινουμετι συμαινει να σκωτωσεις δεκα ροφακια του κιλου! Πρεπει στα ματια μας να γινονται ´ρομπά´ και οχι μυθος! Πραγματικα θα ηθελα καποιος να μου στειλει με πμ το ονομα του κυριου! Και αφου δεν υπαρχουν αποδειξεις εγω θα κρινω αν θα το πιστεψω η οχι! ;) φιλικα...!
Συμφωνώ απόλυτα..
Με ολοκλήρωσες!

Αν κάποιος δώσει ονόματα, ας στηλει και σε εμένα πμ... Και όπως λέει και ο Προπα, ο κάθε ένας έχει την κρίση του να κρίνει αν το άτομο όντως μπορεί να το έκανε η όχι! Πέραν αυτού ναι καφενείο είμαστε.. Ονόματα μπορούν να ακουστούν...

Προφανέστατα δεν είναι καταδικαστέα εφόσον λιπουν τα αποδηκτικά!
Konstantinos Kozadinos

Άβαταρ μέλους
nmoiras

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nmoiras » Τρί 17 Ιουν 2014, 16:02

Γιωργος Πανης έγραψε: Σε μενα παει και θελω να σου ζητησω συγγνωμη για τη σκληρη ειρωνια μου..
Μάγκας!
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τρί 17 Ιουν 2014, 16:04

destoza έγραψε:
Probably έγραψε:Εγω διαφωνω με το οτι πρεπει να υπαρχουν αποδειξεις για να μιλησει καποιος γιατι κατ αρχην εδω οπως πολλες φορες εχει ειπωθει ειμαστε ενα καφενειο και στο καφενειο τετοιες συζητησεις δεν λειπουν αλλωστε οποιος εχει βαρεθει μπορει απλα να μην διαβασει και τελος γιατι εστω μεταξυ μας πρεπει να γνωριζουμε ποιος ειναι ο συγκεκριμενος και ο καθε συγκεκριμενος για να ξερουμε ποιος πραγματικα αξιζει τον θαυμασμο η οχι! Αυτοι οι ανθρωποι πρεπει να στιγματιστουν για τις πραξεις τους τουλαχιστον απο εμας που καταλαβαινουμετι συμαινει να σκωτωσεις δεκα ροφακια του κιλου! Πρεπει στα ματια μας να γινονται ´ρομπά´ και οχι μυθος! Πραγματικα θα ηθελα καποιος να μου στειλει με πμ το ονομα του κυριου! Και αφου δεν υπαρχουν αποδειξεις εγω θα κρινω αν θα το πιστεψω η οχι! ;) φιλικα...!
Συμφωνώ απόλυτα..
Με ολοκλήρωσες!

Αν κάποιος δώσει ονόματα, ας στηλει και σε εμένα πμ... Και όπως λέει και ο Προπα, ο κάθε ένας έχει την κρίση του να κρίνει αν το άτομο όντως μπορεί να το έκανε η όχι! Πέραν αυτού ναι καφενείο είμαστε.. Ονόματα μπορούν να ακουστούν...

Προφανέστατα δεν είναι καταδικαστέα εφόσον λιπουν τα αποδηκτικά!
αλήθεια ,από προσωπικές κρίσης θα κρίνει κάποιος από ένα όνομα και μόνο ???????????????και θα βγάλει ασφαλές συμπέρασμα ???????????θεωρήτε σωστό αυτό ???
και είναι πρέπον να κατηγορήσεις κάποιον επίσημα και με το όνομα του εδώ μέσα δίχως να έχει κριθή η καταδικαστεί η δίχως ούτε μια απόδειξη ???
και αν αυτός αύριο κοπανήσει μια αγωγή τι θα πείτε ???ξεχνάτε εύκολα νομίζω :)
θυμηθήτε την υπόθεση με τα ψαροτουφεκά carbon :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Επιστροφή στο “Χαλαρά”