Στολή meister μαύρη λεία ξυρισμένη 8 πανω 7 κατω

Άβαταρ μέλους
hariska

Re: Στολή meister μαύρη λεία ξυρισμένη 8 πανω 7 κατω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Σάβ 06 Μαρ 2021, 18:40

apneisto έγραψε:
Σάβ 06 Μαρ 2021, 17:41
ipapadakis έγραψε:
Σάβ 06 Μαρ 2021, 17:25
Επειδή κατάλαβα εγραψα ότι εγραψα.
Που ακριβώς υπάρχει χαρακτηρισμός από μέρος μου;
Εδώ μέσα αν θέλετε να έχετε πελατακια να είστε κύριοι.
Ξεμπέρδεψέτα πρώτα στο μυαλό σου και μετα γράψε.Δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω γιαυτό μην το συνεχίζεις.Δεν περιμένω ναζήσω απο σεμινάρια και εκπαιδευτιλίκια.Το σεμινάριο το κάνω γιατί γουστάρω την γιόγκα και την ελέυθερη.Έχω πλέων επιλέξει να το κανω σε παιδια χωρις οικονομοική άνεση και το κάνω δωρεάν σε αυτούς και μόνο σε αυτούς.Γιαυτό να καταπινης την γλώσσα σου όταν μιλάς για το άτομό μου.
Εντάξει φίλε.
Πως απαιτεις να ξέρουμε για σένα και να καταπίνουμε τη γλώσσα μας πριν μιλήσουμε, όταν σας βλέπουμε με τον άλλον να μαλωνετε σαν τους αλέκτορες σε δημόσια θέα; Βέβαια, ο άλλος άρχισε πρώτος και εδώ σε δινω ένα κάποιο δίκιο, όμως yoga διδάσκεις, θα έπρεπε να ησανε πιο ζεν μωρε αδερφάκι.
Το ψάρι πρέπει κάποιος να το πιάσει, είναι εύκολο θαρρώ...

Άβαταρ μέλους
ipapadakis
Ονοματεπώνυμο: Ιωαννης Παπαδακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ipapadakis » Σάβ 06 Μαρ 2021, 18:45

apneisto έγραψε:
ipapadakis έγραψε:
Ξεμπέρδεψέτα πρώτα στο μυαλό σου και μετα γράψε.Δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω γιαυτό μην το συνεχίζεις.Δεν περιμένω ναζήσω απο σεμινάρια και εκπαιδευτιλίκια.Το σεμινάριο το κάνω γιατί γουστάρω την γιόγκα και την ελέυθερη.Έχω πλέων επιλέξει να το κανω σε παιδια χωρις οικονομοική άνεση και το κάνω δωρεάν σε αυτούς και μόνο σε αυτούς.Γιαυτό να καταπινης την γλώσσα σου όταν μιλάς για το άτομό μου.
Αν εσεις με αυτον τον τρόπο προσφέρετε ηρεμία στους ανθρώπους να καταδυθουν εμένα μου ανεβάσατε την πίεση.

Και την γλώσσα μου οπωσ και κάθε γλώσσα αν δν σ αρέσει να την ακούς να μην γράφεις σε δημόσιο βήμα αλλιως θα δέχεσαι κ κριτική.
-Η ευτυχία είναι πράγμα απλό και λιτοδίαιτο -
ένα ποτήρι κρασί, ένα κάστανο, ένα φτωχικό μαγκαλάκι, η βουή της θάλασσας.
Τίποτα άλλο.

Άβαταρ μέλους
apneisto

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από apneisto » Σάβ 06 Μαρ 2021, 19:13

Κριτική δέχομαι απο ανθρώπους που έχουν την απαραιτητη νοημοσύνη να φιλτράρουν αυτά που διαβάζουν ώστε να μην οδηγούντε σε βιαστικά συμπεράσματα.Αν σου ανέβηκε η πίεση υπάρχουν τα κατάληλα χάπια να στην ρίξουν.
FREE DIVE YOGA AND APNEA

Άβαταρ μέλους
apneisto

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από apneisto » Σάβ 06 Μαρ 2021, 19:18

hariska έγραψε:
Σάβ 06 Μαρ 2021, 18:40
apneisto έγραψε:
ipapadakis έγραψε:
Εντάξει φίλε.
Πως απαιτεις να ξέρουμε για σένα και να καταπίνουμε τη γλώσσα μας πριν μιλήσουμε, όταν σας βλέπουμε με τον άλλον να μαλωνετε σαν τους αλέκτορες σε δημόσια θέα; Βέβαια, ο άλλος άρχισε πρώτος και εδώ σε δινω ένα κάποιο δίκιο, όμως yoga διδάσκεις, θα έπρεπε να ησανε πιο ζεν μωρε αδερφάκι.
Φιλε μου εγώ μία αγγελία ανέβασα για στολή.Δεν με ενδιαφέρει να με ξέρεις η όχι.Οταν με προσβάλουν βεβαίως και θα απαντήσω με τον κατάλληλο τρόπο.Δέν ξεκινησα κανέναν τσακωμο αλλά δεν μπορούσα και να μήν απαντήσω.
FREE DIVE YOGA AND APNEA

Άβαταρ μέλους
matador23
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Σάβ 06 Μαρ 2021, 21:55

Καλησπέρα , η αλήθεια είναι ότι με ενόχλησε το ποστ του μέλους ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ σε μια αγγελία για στολή , προκαλώντας απλά χωρίς να δείχνει ενδιαφέρον να την αγοράσει.

Σε αυτή την ενότητα λοιπόν είναι για να γίνονται πωλήσεις αγορές .

Αν έχετε προσωπικά , θα σας παρακαλέσω να τα λύσετε με προσωπικά μηνύματα χωρίς να ξεφευγετε δημόσια .

Υπόψην , το ότι σχολιάζω το ένα μέλος για την ανάρτηση του δεν σημαίνει ότι παίρνω το μέρος του άλλου προφανώς .

Ηρεμία και αφηστε το χώρο καθαρό από ένταση .

Σας ευχαριστώ !
ΛΑΔΙΑΣ:Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη
https://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=9&t=68075

gr2010

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gr2010 » Δευ 19 Απρ 2021, 19:17

Μπήκα μετά από κι εγώ δεν ξέρω πόσο καιρό γιατί ψάχνω στολή....διαβάζοντας ξέρεις ποιος είμαι εγώ κλπ....αηδιασα.....είστε τραγικοί......άντε γειά

Επιστροφή στο “Στολες”