ΚΥΘΗΡΑ

Με pm παρακαλώ :),........
psapostolos
Ονοματεπώνυμο: ΨΑΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΥΘΗΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από psapostolos » Τρί 18 Ιούλ 2017, 03:00

θα βρισκομαι στο νησι απο Πεμπτη 20-23 Ιούλη για μινι διακοπες με την γυναίκα
.Γενικά διαβασα παλιοτερες αναρτησεις για μέρη στα κύθηρα και λέω να ακολουθήσω τα περπατημένα,ξερεις κανεις που απαγορεύεται?
οποιος θελει να βοτηξουμε παρεα ή να δωσει καμια πληροφορια για φαγητό, αξιοθέατα, έξοδο
θα τον ευχαριστούσα το τηλ μου είναι 6947774140 Απόστολος

Άβαταρ μέλους
Greek-Blue
Ονοματεπώνυμο: Βαγγέλης Ταραμπίκος

Re: ΚΥΘΗΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Greek-Blue » Τρί 18 Ιούλ 2017, 18:26

Δυστυχώς δεν θα συμπέσουμε.
Θα είμαι στο νησί απο τις 29/7 μέχρι τις 4/8.
Αν δεν σου είναι κόπος, επιστρέφοντας, θα το εκτιμούσα αν είχες να μοιραστείς οποιαδήποτε πληροφορία-γνώση.

Βαγγέλης.

psapostolos
Ονοματεπώνυμο: ΨΑΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από psapostolos » Τρί 25 Ιούλ 2017, 02:27

το λοιπόν φίλε Βαγγέλη ωραια τα Κύθηρα..καλό φαί στην Φράτσια- ΦΑΜΙΛΙΑ λέγεται το μαγαζί,
καλός ο Λευτέρης Ψαροταβέρνα στον Αυλέμονα.Από παραλίες όλς οσες προτείνουν οι τοπικοί τουριστικοί χάρτες αξίζουν
τουλάχιστον οι 7-8 που επισκέφτηκα.
Τώρα στο φλέγον θέμα του ψαρέματος δυστηχώς δεν τα υπολόγισα καλά με το αεροδρόμιο και τις μεταφορικές και έμεινα χωρίς όπλα στο νησί
με την μάσκα και χαζευτήρι οι άκρες πλάι στις παραλίες που κολυμπούσαμε δεν μου εκαναν σπουδαία εντύπωση.Βάθη 8-10 μέτρα κοφτά σε τοιχο,γεματα γερμανους και σκάρους μεγαλους.Πιθανότατα με καρτερι-ψαχτηρι και φυσικά αλλες ωρες να είχα αλλη εικόνα όμως λόγω της πλάκας που επαθα δεν ειχα καμια όρεξη.
Το νησί το θεωρώ ιδανικό για οικογενεική κατάσταση καλό φαγητό και ωραίες παραλίες.
ελπίζω να σε βοηθησα αν θελεις κατι αλλο μου λες,καλα να περάσεις

Άβαταρ μέλους
PanEx
Ονοματεπώνυμο: Εξαρχίδης Παναγιώτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PanEx » Τρί 25 Ιούλ 2017, 09:10

Greek-Blue έγραψε:Δυστυχώς δεν θα συμπέσουμε.
Αν δεν σου είναι κόπος, επιστρέφοντας, θα το εκτιμούσα αν είχες να μοιραστείς οποιαδήποτε πληροφορία-γνώση.

Βαγγέλης.
Το νησι εχει παντού τσουχτρες,τα νερα ](*,) ειναι παγωμενα και θολα,τα φαγητο χαλια,οι κατοικοι αφιλοξενοι, #-o ...καλυτερα μεινε σ ](*,) τη Νεάπολη θα γλυτωσεις ](*,) και τα εξοδα του ](*,) καραβιου!
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....

ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » Τρί 25 Ιούλ 2017, 09:41

PanEx έγραψε:
Greek-Blue έγραψε:Δυστυχώς δεν θα συμπέσουμε.

Βαγγέλης.
Το νησι εχει παντού τσουχτρες,τα νερα ειναι παγωμενα και θολα,τα φαγητο χαλια,οι κατοικοι αφιλοξενοι, ...καλυτερα μεινε τη Νεάπολη θα γλυτωσεις και τα εξοδα του καραβιου!
:shock: πω πω χουνέρι που έπαθε ο Φορουμάρχης! :this:
ΥΓ σιγά μην σε πιστέψουμε :grin:
ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ... Η ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ

Άβαταρ μέλους
Greek-Blue
Ονοματεπώνυμο: Βαγγέλης Ταραμπίκος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Greek-Blue » Τρί 25 Ιούλ 2017, 11:52

Απόστολε σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
Μεγάλο χουνέρι που έμεινες χωρίς όπλα. Ψαρευτικά έχω μικρές προσδοκίες καθώς θα είμαι μόνος, δεν θέλω να αφήνω το κορίτσι μόνο με τις ώρες έξω και ούτως η άλλως θα μείνω σε μικρά βάθη.
Σκοπός η ηρεμία και η ψυχοθεραπεία που μου προσφέρει η θάλασσα. Ψάρια δεν πιάνω..

Panex , θα σου φέρω ένα ψυγείο τσούχτρες αφού σ'αρέσουν τόσο. :tease:

datura72
Ονοματεπώνυμο: georgios kesaris

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από datura72 » Σάβ 27 Απρ 2019, 17:21

psapostolos έγραψε:το λοιπόν φίλε Βαγγέλη ωραια τα Κύθηρα..καλό φαί στην Φράτσια- ΦΑΜΙΛΙΑ λέγεται το μαγαζί,
καλός ο Λευτέρης Ψαροταβέρνα στον Αυλέμονα.Από παραλίες όλς οσες προτείνουν οι τοπικοί τουριστικοί χάρτες αξίζουν
τουλάχιστον οι 7-8 που επισκέφτηκα.
Τώρα στο φλέγον θέμα του ψαρέματος δυστηχώς δεν τα υπολόγισα καλά με το αεροδρόμιο και τις μεταφορικές και έμεινα χωρίς όπλα στο νησί
με την μάσκα και χαζευτήρι οι άκρες πλάι στις παραλίες που κολυμπούσαμε δεν μου εκαναν σπουδαία εντύπωση.Βάθη 8-10 μέτρα κοφτά σε τοιχο,γεματα γερμανους και σκάρους μεγαλους.Πιθανότατα με καρτερι-ψαχτηρι και φυσικά αλλες ωρες να είχα αλλη εικόνα όμως λόγω της πλάκας που επαθα δεν ειχα καμια όρεξη.
Το νησί το θεωρώ ιδανικό για οικογενεική κατάσταση καλό φαγητό και ωραίες παραλίες.
ελπίζω να σε βοηθησα αν θελεις κατι αλλο μου λες,καλα να περάσεις
Αφου δεν βουτας τι λες τοση ωρα ?
Αοριστιες ............
be nice...or fuck off.

Επιστροφή στο “Ψαρότοποι”