ΚΟΛΛΗΜΑ ΣΤΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΕΙΑ !!! ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
peter123
Ονοματεπώνυμο: Petros Sekouris

Re: ΚΟΛΛΗΜΑ ΣΤΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΕΙΑ !!! ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από peter123 » Δευ 13 Μάιος 2013, 18:19

Πάνο συγχαρητήρια για το video.
Ίσως μια μικρή καλυτέρευση θα ήταν να στρογγυλέψεις τις γωνίες στο φιλμάκι για να μη κάνουν εύκολα αρχή.
Και πάλι εύγε για την δημοσίευση και το video.

billyxp

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billyxp » Δευ 13 Μάιος 2013, 18:22

panos kazazis έγραψε:ρε παιδια λετε να ειμαι μαλακας να καθομαι να κανω τετοια διαδικασια αν ηταν να εβαζα μονο κολα και να τελιωνα ???

τα εχουμε κανει και εμεις αυτα και ειδαμε απο ολες της κολες ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΛΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΖΕΙς ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΙΣΙ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΟΠΩς ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ,, ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ,, ΜΗΝ ΚΟΛΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛΙΣΙ !!ʹ

ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΣΕ ΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝ ΖΟΡΙ Η ΣΤΟΛΕΣ Π.Χ ΣΧΙΣΙΜΟ ΟΥΡΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Κ.Λ.Π ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΟΛΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΝΤΕ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑΙΔΙΑ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΟΣΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΕΝΙΣΧΙΣΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΗΧΟ !!!

στο τελος θα μετανιωσω που δειχνω !!!

παω να κανω την ζωη μας ποιο ευκολη και να γλιτωσουν μερικοι καποια χρηματα και ακουω και απο πανω αμα εβαζες μινο κολα ηταν καλα αμα εβαζες κολα για φουσκωτα που εχει 60 ευρω ,, και παει λεγοντας !!

δεν ειμαι εγωηστης απλα ειμαι αρκετα απολιτος γιατι το θεμα το εχω δουλεψει χρονια και το ξερω αν δειξω τι στολες και τι σχισιματα εχω σωσει ετσι θα τρελαθητε !!!

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ΟΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ
ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΡΑΒΟΥΝ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΟΛΑ !!!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΥΛΗ ΣΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΟΛΙΤΣΑ !!!
ΤΕΛΟΣ !!!

ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ !!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΛΕΙΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ
ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝ Η ΛΕΙΕΣ === ΡΑΦΕΣ !!!
ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ ΤΙ ΨΕΜΑΤΑ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩ !!!
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ :hello:

Ευχαριστουμε πολυ φιλαρακι για το οτι μοιραζεσαι την δουλεια σου μαζι μας και τον κοπο σου
αλλα αν ειναι να μην δεχεσαι την γνωμη κανενος και να εισαι απολυτος τοτε κρατα την για την παρτυ σου
εδω κουβεντα κανουμε να μαθαινουμε ολοι απο ολους
φιλικα βασιλης
:hello:

kritikos psaras
Ονοματεπώνυμο: nikos papadakhs

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kritikos psaras » Δευ 13 Μάιος 2013, 18:56

καλή φάση:)

Άβαταρ μέλους
stavrosff9
Ονοματεπώνυμο: stavros stavrosff

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavrosff9 » Δευ 13 Μάιος 2013, 20:27

ορεος πόλη καλή φάση σίγουρα θα το δοκιμάσω
βλέποντας το video που ανέβασες θυμήθηκα μια ταινία που είχε το ίδιο κολημα στη στολή, δεν θυμαμε πως λεγόταν όμως η ταινία,,,,, ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο και το μιραστικές με όλους μας,,,,, μακάρι να δούμε και αλά τέτοια
`•.¸¸..•´`•.¸¸.•´`•.¸><((((º>

babisdive

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από babisdive » Δευ 13 Μάιος 2013, 20:28

Καλή πατέντα.

Άβαταρ μέλους
arhontas
Ονοματεπώνυμο: nikos l.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arhontas » Δευ 13 Μάιος 2013, 20:49

=D>μπραβο για ολα!!!! :hello:

Άβαταρ μέλους
roudis
Ονοματεπώνυμο: Spiderman

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από roudis » Δευ 13 Μάιος 2013, 22:13

peter123 έγραψε:Πάνο συγχαρητήρια για το video.
Ίσως μια μικρή καλυτέρευση θα ήταν να στρογγυλέψεις τις γωνίες στο φιλμάκι για να μη κάνουν εύκολα αρχή.
Και πάλι εύγε για την δημοσίευση και το video.
+1
Συμφωνω κ γω για το στρογγυλεμα!!

Ειναι καποιες φορες που η στολη ειναι ταλαιπωρημενη πολυ κ ετσι παιζει αναγκαστικα φιλμακι.
Ειδικα οταν ειναι σε συγκεκριμενα σημεια , οπως π.χ. κουκουλα.

Κ παλι μπραβο για τον χρονο σου !!
Οταν δεν προσμένεις το απρόσμενο
δεν πρόκειτε να το βρείς ποτέ....

Άβαταρ μέλους
sakisp4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakisp4 » Δευ 13 Μάιος 2013, 22:19

Πολύ ωραίος και ξεκάθαρος... :thumbsup:

Άβαταρ μέλους
DiverL
Ονοματεπώνυμο: Αργυρός Λάμπρος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DiverL » Δευ 13 Μάιος 2013, 23:48

Όπως τα μπαλώματα στις σαμπρέλες των ποδηλάτων που κάναμε μικροί.

Ειναι σωστή τεχνική μπράβο Πάνο, για το video προσεχε την επόμενη φορά να μην υπάρχει φώς απο την φορά που τραβάει η κάμερα.
Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο, κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει !!!

Άβαταρ μέλους
panos kazazis
Ονοματεπώνυμο: panos kazazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos kazazis » Τρί 14 Μάιος 2013, 14:56

billyxp έγραψε:
panos kazazis έγραψε:ρε παιδια λετε να ειμαι μαλακας να καθομαι να κανω τετοια διαδικασια αν ηταν να εβαζα μονο κολα και να τελιωνα ???

τα εχουμε κανει και εμεις αυτα και ειδαμε απο ολες της κολες ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΛΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΖΕΙς ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΙΣΙ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΟΠΩς ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ,, ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ,, ΜΗΝ ΚΟΛΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛΙΣΙ !!ʹ

ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΣΕ ΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝ ΖΟΡΙ Η ΣΤΟΛΕΣ Π.Χ ΣΧΙΣΙΜΟ ΟΥΡΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Κ.Λ.Π ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΟΛΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΝΤΕ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑΙΔΙΑ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΟΣΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΕΝΙΣΧΙΣΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΗΧΟ !!!

στο τελος θα μετανιωσω που δειχνω !!!

παω να κανω την ζωη μας ποιο ευκολη και να γλιτωσουν μερικοι καποια χρηματα και ακουω και απο πανω αμα εβαζες μινο κολα ηταν καλα αμα εβαζες κολα για φουσκωτα που εχει 60 ευρω ,, και παει λεγοντας !!

δεν ειμαι εγωηστης απλα ειμαι αρκετα απολιτος γιατι το θεμα το εχω δουλεψει χρονια και το ξερω αν δειξω τι στολες και τι σχισιματα εχω σωσει ετσι θα τρελαθητε !!!

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ΟΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ
ΣΧΙΣΙΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΡΑΒΟΥΝ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΟΛΑ !!!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΥΛΗ ΣΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΟΛΙΤΣΑ !!!
ΤΕΛΟΣ !!!

ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ !!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΛΕΙΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ
ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝ Η ΛΕΙΕΣ === ΡΑΦΕΣ !!!
ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ ΤΙ ΨΕΜΑΤΑ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩ !!!
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ :hello:

Ευχαριστουμε πολυ φιλαρακι για το οτι μοιραζεσαι την δουλεια σου μαζι μας και τον κοπο σου
αλλα αν ειναι να μην δεχεσαι την γνωμη κανενος και να εισαι απολυτος τοτε κρατα την για την παρτυ σου
εδω κουβεντα κανουμε να μαθαινουμε ολοι απο ολους
φιλικα βασιλης
:hello:
φιλαρακι δεχομαι τα παντα απλα να στεκουν ,,, για να φτασω σε αυτο το σημειο και να το βγαζω σε βιντεακι και να το δειχνω σημαινει οτι εχω κανει απειρα κοληματα και εχω δει τι γινετε ,, τωρα τι να σε πω απο εδω για να καταλαβεις απολιτα μακαρι να ειμασταν απο κοντα σε ενα καφε να εβλεπες και να σε καληπτα τελειως ,,,και να με λεν οτι αν βαλεις μονο κολα δεν ανοιγει μαλον δεν καταλαβαν για τι σχισιματα λεω !!!

αυτο που ειπαν για την στρογκιλαδα στης ακρες φυσικα και στεκει αμα δεν εχει γωνιες ειναι καλητερα ,, αυτο μαλιστα ,,,, απλα εγω σε αυτην την περιπτωση δεν το εκανα γιατι στης ραφες μπορει να ηθελα συνεχεια στο φιλμ για αργοτερα αν ανοιγαν και παρακατω !!!

σε τρυπες το κανω με στρογκυλαδα στης ακρες που ειναι μοναχα για ενα σημειο διχως συνεχεια !!!

και να πω και κατι γιατι μερικοι μπορει να λεν μαλον δεν τα κολαει σωστα μονο με την κολα και βαζει της ενισχισις ,, πρωτου ποιασω δουλεια εδω και κανα χρονο σε αυτην την εταιρια που βρισκομαι τωρα ,,, ημουν παραληλα απο επιπλοποιος μια γεματη δεκαετια και συγκολιτης δερματων σε κρεβατια ντουλαπες κ.λ.π με βενζινοκολες και τετοια που τα λαθοι δεν συνχωρουνται ,, εκει παιζει προσοχη στην λεπτομερεια και στον χρονο κοληματος και εχει φυσικα και τα μυστικα του στα κοψιματα τα γυρισματα στο αλιμα της κολας και παει λεγοντας ,,,, πιστευω μερικοι να καταλαβαν οτι πανω κατω μην γινω απολιτος και πω τα ξερω αυτα τελεια ,,, ξερω απο κολισις τετοιου τυπου στο θεμα χρονος κολημα κ.λ.π !!!

να ειστε καλα και παλι :hello:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΡΗΧΟΙ ...... ΟΜΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΑΘΥΤΕΣ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ

---ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟ---

Άβαταρ μέλους
.spiros.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από .spiros. » Τρί 14 Μάιος 2013, 16:30

φιλαρακι δεχομαι τα παντα απλα να στεκουν ,,, για να φτασω σε αυτο το σημειο και να το βγαζω σε βιντεακι και να το δειχνω σημαινει οτι εχω κανει απειρα κοληματα και εχω δει τι γινετε ,, τωρα τι να σε πω απο εδω για να καταλαβεις απολιτα μακαρι να ειμασταν απο κοντα σε ενα καφε να εβλεπες και να σε καληπτα τελειως ,,,και να με λεν οτι αν βαλεις μονο κολα δεν ανοιγει μαλον δεν καταλαβαν για τι σχισιματα λεω !!!

αυτο που ειπαν για την στρογκιλαδα στης ακρες φυσικα και στεκει αμα δεν εχει γωνιες ειναι καλητερα ,, αυτο μαλιστα ,,,, απλα εγω σε αυτην την περιπτωση δεν το εκανα γιατι στης ραφες μπορει να ηθελα συνεχεια στο φιλμ για αργοτερα αν ανοιγαν και παρακατω !!!

σε τρυπες το κανω με στρογκυλαδα στης ακρες που ειναι μοναχα για ενα σημειο διχως συνεχεια !!!

και να πω και κατι γιατι μερικοι μπορει να λεν μαλον δεν τα κολαει σωστα μονο με την κολα και βαζει της ενισχισις ,, πρωτου ποιασω δουλεια εδω και κανα χρονο σε αυτην την εταιρια που βρισκομαι τωρα ,,, ημουν παραληλα απο επιπλοποιος μια γεματη δεκαετια και συγκολιτης δερματων σε κρεβατια ντουλαπες κ.λ.π με βενζινοκολες και τετοια που τα λαθοι δεν συνχωρουνται ,, εκει παιζει προσοχη στην λεπτομερεια και στον χρονο κοληματος και εχει φυσικα και τα μυστικα του στα κοψιματα τα γυρισματα στο αλιμα της κολας και παει λεγοντας ,,,, πιστευω μερικοι να καταλαβαν οτι πανω κατω μην γινω απολιτος και πω τα ξερω αυτα τελεια ,,, ξερω απο κολισις τετοιου τυπου στο θεμα χρονος κολημα κ.λ.π !!!

να ειστε καλα και παλι :hello:[/quote]

αυτό που σου λέω , ίσως να είναι λάθος ίσως και σωστό
όπως εγώ δεν αντέδρασα για την δική σου γνώμη δεξου ότι εδώ , θα ακούσεις διάφορα και ξανασκέψου στο να είσαι απόλυτος .
θα μπορούσα να τεκμηριώσω σε ότι σου λέω , αλλά δεν το κάνω γιατί είναι από τα πράγματα που βλέπω στο φόρουμ και με κουράζουν πολύ :D
σημασία έχει ότι και οι 2 πάμε για ψάρεμα , διότι σκίζουμε τις στολές μας ....χαχαχα άρα είμαστε χαρούμενοι άνθρωποι η τουλάχιστον το προσπαθούμε
καλά βουτίδια Πάνο!!! (κ κολήματα )

mariosko

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mariosko » Τετ 15 Μάιος 2013, 14:38

και εγω ποτε δεν ειχα προβλημα να κολλησω αρκετα μεγαλα σχισηματα με κολλα μονο. Οταν κολληθει σωστα γινετε ενα σωμα, δεν παθενει τιποτα. Σημασια εχει και πως φοραμε και πως βγαζουμε την στολη, ειδικα οταν ειναι λεια ξυρισμενη, οπως επισης αν την στεγνωνουμε στον ηλιο κτλ. Λιγη φροντιδα θελουν

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”