• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Περιορισμός δημοσιεύσεων μελών στο ίδιο θέμα

Περιορισμός δημοσιεύσεων μελών στο ίδιο θέμα

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 03 Οκτ 2018, 18:55

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα και τη φανταστική Ομάδα Διαχείρισης και Συντονισμού!
Θα ήθελα να κάνω μία πρόταση, η οποία θεωρώ ότι επιβάλλεται από τα σημάδια των καιρών που ζούμε και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε σε κοινωνικό, πολιτικό και οικονομικό επίπεδο σαν χώρα, οι οποίες δυσκολίες αντανακλούν και στην αγαπημένη μας φορουμική κοινότητα.

Θεωρώ ότι είναι ΜΗ ΑΠΟΔΕΚΤΟ μέλος που ποστάρει μια ψαριά, να δύναται να κάνει περισσότερες από 4 ή 5 δημοσιεύσεις στο ίδιο θέμα.
Δεν είναι δυνατόν οι 25 από τις 57 δημοσιεύσεις ενός θέματος, να είναι από το ίδιο άτομο και δη, τον δημιουργό του...

Ο εν λόγο περιορισμός μπορεί να ισχύσει ΜΟΝΟ στην κατηγορία "Ψαρέματα και τεχνικές", ώστε να μην αποτελέσει τροχοπέδη στην συνολική ανάπτυξη της διαδικτυακής μας κοινότητας.

Αυτή είναι η ταπεινή, πλην παντελώς σωστή, άποψη μου,
Παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες.

:hello:
Άβαταρ μέλους
hariska

Re: Περιορισμός δημοσιεύσεων μελών στο ίδιο θέμα

Νέα δημοσίευσηαπό underworld » 03 Οκτ 2018, 19:20

Αγαπητέ hariska, για τη διευκόλυνση των συζητήσεων και για να κόφκουμεν δρόμο που λένε στην πόλη μου, μήπως θα σου ήταν πιο εύκολο να μας υποδείξεις το απαράδεκτο αυτό μέλος για να τον τιμωρήσουμε παραδειγματικά; :mrgreen:

Παρά την ευχέρια του λόγου που διακρίνει τις δημοσιεύσεις σου, δεν έγινε σαφές για πιο λόγο είναι μη αποδεκτό να έχει ένα μέλος πολλά ποστ στο θέμα του. Μήπως μπορείς να διευκρινήσεις περαιτέρω σε παρακαλώ; :read:
Άβαταρ μέλους
underworld
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 03 Οκτ 2018, 19:49

underworld έγραψε:Αγαπητέ hariska, για τη διευκόλυνση των συζητήσεων και για να κόφκουμεν δρόμο που λένε στην πόλη μου, μήπως θα σου ήταν πιο εύκολο να μας υποδείξεις το απαράδεκτο αυτό μέλος για να τον τιμωρήσουμε παραδειγματικά; :mrgreen:

Παρά την ευχέρια του λόγου που διακρίνει τις δημοσιεύσεις σου, δεν έγινε σαφές για πιο λόγο είναι μη αποδεκτό να έχει ένα μέλος πολλά ποστ στο θέμα του. Μήπως μπορείς να διευκρινήσεις περαιτέρω σε παρακαλώ; :read:

....και να τα διάβαζε!!! :doh:

εγβ προτεινβ να του ρίξετε ένα :banned: ξεγυρισμενο,να ησυχασει το κεφαλι μας απο δαυτον !!! :mrgreen:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 03 Οκτ 2018, 19:57

underworld έγραψε:Αγαπητέ hariska, για τη διευκόλυνση των συζητήσεων και για να κόφκουμεν δρόμο που λένε στην πόλη μου, μήπως θα σου ήταν πιο εύκολο να μας υποδείξεις το απαράδεκτο αυτό μέλος για να τον τιμωρήσουμε παραδειγματικά; :mrgreen:

Ναι βέβαια, θα σας πω.
Οι επαναλαμβανόμενες απαντήσεις του ίδιου μέλους στο ίδιο θέμα, λοιπόν, αποτελούν κατάχρηση της φιλοξενίας που μας προσφέρει η αγαπημένη μας κοινότητα και αποβαίνουν κουραστικές προς τα υπόλοιπα μέλη που διαβάζουν το θέμα. Επιπλέον, δημιουργούν την ψευδαίσθηση του 'δημοφιλούς' στον συντάκτη των, ο οποίος καβαλάει ένα καλάμι με άγνωστο προορισμό. Τώρα μάλιστα που άρχισε να βάζει και φώτο με την μουτσούνα του, καταλαβαίνετε ότι έχει ξεφύγει το πράγμα.

Δεν μπορώ να δώσω έτσι στυγνά το συνάδελφο πάντως. Για ποιον με περάσατε, αυτή είναι δουλειά δική σας να τον ανακαλύψετε και να τον επιπλήξετε.
Εγώ το μόνο που θα πω είναι ότι, φέρει μυστάκιον και ότι μόλις απάντησε - μυγιάστηκε προφανώς - γεγονός που φανερώνει την ενοχή του! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό spearjgeo7 » 03 Οκτ 2018, 20:35

Πεστα ρε Χαρη...
spearjgeo7

Νέα δημοσίευσηαπό spearjgeo7 » 03 Οκτ 2018, 20:36

spearjgeo7 έγραψε:Πεστα ρε Χαρη...

Πεστα ρε Χαρη...
spearjgeo7

Νέα δημοσίευσηαπό spearjgeo7 » 03 Οκτ 2018, 20:36

spearjgeo7 έγραψε:

Πεστα ρε Χαρη...

Πεστα ρε Χαρη...
:lol:
spearjgeo7

Νέα δημοσίευσηαπό stelarasA'MAK » 03 Οκτ 2018, 20:49

spearjgeo7 έγραψε:
spearjgeo7 έγραψε:

Πεστα ρε Χαρη...

Πεστα ρε Χαρη...
:lol:

Προβλήματα ο κόσμος Γιάννη 'μ, πολλά προβλήματα.....
Life is either a daring adventure or nothing..- Helen Keller
Άβαταρ μέλους
stelarasA'MAK

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 03 Οκτ 2018, 21:02

hariska έγραψε:Καλησπέρα στην όμορφη παρέα και τη φανταστική Ομάδα Διαχείρισης και Συντονισμού!
Θα ήθελα να κάνω μία πρόταση, η οποία θεωρώ ότι επιβάλλεται από τα σημάδια των καιρών που ζούμε και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε σε κοινωνικό, πολιτικό και οικονομικό επίπεδο σαν χώρα, οι οποίες δυσκολίες αντανακλούν και στην αγαπημένη μας φορουμική κοινότητα.

Θεωρώ ότι είναι ΜΗ ΑΠΟΔΕΚΤΟ μέλος που ποστάρει μια ψαριά, να δύναται να κάνει περισσότερες από 4 ή 5 δημοσιεύσεις στο ίδιο θέμα.
Δεν είναι δυνατόν οι 25 από τις 57 δημοσιεύσεις ενός θέματος, να είναι από το ίδιο άτομο και δη, τον δημιουργό του...

Ο εν λόγο περιορισμός μπορεί να ισχύσει ΜΟΝΟ στην κατηγορία "Ψαρέματα και τεχνικές", ώστε να μην αποτελέσει τροχοπέδη στην συνολική ανάπτυξη της διαδικτυακής μας κοινότητας.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 03 Οκτ 2018, 21:17

hariska έγραψε:

Ναι βέβαια, θα σας πω.
Οι επαναλαμβανόμενες απαντήσεις του ίδιου μέλους στο ίδιο θέμα, λοιπόν, αποτελούν κατάχρηση της φιλοξενίας που μας προσφέρει η αγαπημένη μας κοινότητα και αποβαίνουν κουραστικές προς τα υπόλοιπα μέλη που διαβάζουν το θέμα. Επιπλέον, δημιουργούν την ψευδαίσθηση του 'δημοφιλούς' στον συντάκτη των, ο οποίος καβαλάει ένα καλάμι με άγνωστο προορισμό. Τώρα μάλιστα που άρχισε να βάζει και φώτο με την μουτσούνα του, καταλαβαίνετε ότι έχει ξεφύγει το πράγμα.

Δεν μπορώ να δώσω έτσι στυγνά το συνάδελφο πάντως. Για ποιον με περάσατε, αυτή είναι δουλειά δική σας να τον ανακαλύψετε και να τον επιπλήξετε.
Εγώ το μόνο που θα πω είναι ότι, φέρει μυστάκιον και ότι μόλις απάντησε - μυγιάστηκε προφανώς - γεγονός που φανερώνει την ενοχή του! :mrgreen:

ως εχουν αντιληφθει απαντες οι συναδελφοι,το μελος ζηλοφθονει,καθ'οτι ουδεις ασχολειται με το ατομον του! [-(
και οπως λεγει ο φιλοσοφος λαος (που παντα ακριβολογει),<< οσα δε φτανει η αλεπου,τα κανει κρεμασταρια!!!>> :P
εν τοιαυτη περιπτωσει νομιζω οτι ησχοληθημεν υπερ του δεοντος με το ανωτερω μελος !!! :beee:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 03 Οκτ 2018, 23:45

KOSTAS STI έγραψε:...νομιζω οτι ησχοληθημεν υπερ του δεοντος με το ανωτερω μελος !!! :beee:

Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου τεντιμπόη μυστακιοφόρε συνάδελφε!
Απλά έχεις κάνει δύο λαθάκια, ένα ορθογραφικό και ένα παράληψης του τονισμού στην πρότελευταία λέξη.
'Ανώτερο' μέλος προφανώς εννοείς! :hello:
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό lioskos » 04 Οκτ 2018, 09:08

hariska έγραψε:Καλησπέρα στην όμορφη παρέα και τη φανταστική Ομάδα Διαχείρισης και Συντονισμού!

εγω αντιθετως,προτεινω επιβραβευση των μελων αυτων,γιατι απλα κρατανε το φορουμ ζωντανο!
...Γιωργακη,για σενα δουλευω :this: !!!
..είμαι περίφανος για τα γκλοπάκια μου...είναι το σύμβολο του καρατερίστα..
Επισήμανσις*το αστειο ξεθύμανε,έχετε αρχίσει να μας εκνευρίζετε!!!
lioskos

Νέα δημοσίευσηαπό underworld » 04 Οκτ 2018, 11:14

Ίσως το πρόβλημα που κρύβεται πίσω από αυτό το θέμα να είναι ότι ο hariska δεν πιάνει πλέον ψάρια... :-"

(κοίτα ποιός μιλάει)
Άβαταρ μέλους
underworld
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 04 Οκτ 2018, 12:46

hariska έγραψε:
KOSTAS STI έγραψε:...νομιζω οτι ησχοληθημεν υπερ του δεοντος με το ανωτερω μελος !!! :beee:

Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου τεντιμπόη μυστακιοφόρε συνάδελφε!
Απλά έχεις κάνει δύο λαθάκια, ένα ορθογραφικό και ένα παράληψης του τονισμού στην πρότελευταία λέξη.
'Ανώτερο' μέλος προφανώς εννοείς! :hello:

:rotfl: :rotfl:

underworld έγραψε:Ίσως το πρόβλημα που κρύβεται πίσω από αυτό το θέμα να είναι ότι ο hariska δεν πιάνει πλέον ψάρια... :-"

(κοίτα ποιός μιλάει)

...Ο κοσμος τοχει τουμπανο κι'αυτος κρυφο καμαρι !!! :-"
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες