• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

ΜΕ ΔΙΠΛΟΒΟΛΗ !!!!

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος

ΜΕ ΔΙΠΛΟΒΟΛΗ !!!!

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 15 Απρ 2018, 11:50

phpBB [video]
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Re: ΜΕ ΔΙΠΛΟΒΟΛΗ !!!!

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 15 Απρ 2018, 11:53

ΛΟΥΠΗΣ έγραψε:https://youtu.be/qqRr-wlC2qs

ΚΑΛΟ.......ΚΑΙΡΙ !!!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ με καλές επιστροφές στα σπίτια μας :hello:
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό tompapanikolis » 15 Απρ 2018, 12:11

Είσαστε ωραίοι ρε Λούπη.Ξέρεις γιατί;Γιατί εγώ δεν μπορώ να πάω καλά καλά με το ζευγάρι μου για ψάρεμα και εσείς είσαστε τέσσερις πόσοι είσαστε.Ανεβοκατεβαίνετε λαγκάδια και γκρεμούς για ψάρεμα,χωρίς να είσαστε σίγουροι για τίποτα.Τελευταία φορά που το έκανα αυτό πρέπει να ήμουνα δέκα χρονών.
Είναι αγνό και αφελές στα όρια της Γαλατικής παλικαριάς.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα στην περίπτωση σας.Είναι ωραίο μέσα στην όαση της μοναχικής σαρανταροτριαντάρας,κόντρα σε θολούρες και φιλοσοφίες θανάτου.Εσείς ανεβαίνετε.Και μαζί με εσάς ανεβαίνει και όλο το φόρουμ.
Am I not,your superhero?
Άβαταρ μέλους
tompapanikolis

Τοποθεσία: Proud μέτοικος of Soullaroi Village.Χωλού,συγκεκριμένα.Δίπλα στους Τσαγκέους.

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 15 Απρ 2018, 13:04

tompapanikolis έγραψε:Είσαστε ωραίοι ρε Λούπη.Ξέρεις γιατί;Γιατί εγώ δεν μπορώ να πάω καλά καλά με το ζευγάρι μου για ψάρεμα και εσείς είσαστε τέσσερις πόσοι είσαστε.Ανεβοκατεβαίνετε λαγκάδια και γκρεμούς για ψάρεμα,χωρίς να είσαστε σίγουροι για τίποτα.Τελευταία φορά που το έκανα αυτό πρέπει να ήμουνα δέκα χρονών.
Είναι αγνό και αφελές στα όρια της Γαλατικής παλικαριάς.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα στην περίπτωση σας.Είναι ωραίο μέσα στην όαση της μοναχικής σαρανταροτριαντάρας,κόντρα σε θολούρες και φιλοσοφίες θανάτου.Εσείς ανεβαίνετε.Και μαζί με εσάς ανεβαίνει και όλο το φόρουμ.

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια φίλε !!!!!!
6 είμαστε (οικογενειακή φιλία)σε σύνολο , όμως οι υποχρεώσεις δεν βοηθούν να μας δείτε όλους μαζί......θα γίνει κι αυτό κάποια στιγμή
Σου εύχομαι τα καλύτερα !!!!!
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό tsaounlee » 15 Απρ 2018, 15:12

Ρε tom έχω κάνει ακριβώς τις ίδιες σκέψεις για τούτη την τρελοπαρέα!!!!

Το ψαροντούφεκο σε άλλο-εντελώς-πλαίσιο.

Πάντα τέτοια ρε τρελόΛούπη και λοιποί.

Υ.γ. Ξέρω ακόμη μια παρέα που το κάνει αυτό το πράμα.Με κάθε ευκαιρία μαζεύονται όσοι πιο πολλοί μπορούνε και την κανουνε για ψαρευτικά διήμερα. Με μοναδικό σκοπό τον χαβαλέ της παρέας.
Τούτη τη στιγμή βρίσκονται κάπου στην δυτική Πελοπόννησο... :)
Αγαπάω Πτηνό.
Άβαταρ μέλους
tsaounlee
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό magiatiko!!! » 15 Απρ 2018, 16:06

ομολογω,,,,
αρκετες φορες σας ζηλευω :hello: :hello: :hello:
...όπως φυλάει το στήθος μου τους χτύπους της καρδιάς μου,όπως φυλάει ο βουτηχτής την τελευταία πνοή....(ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ)
Άβαταρ μέλους
magiatiko!!!

Νέα δημοσίευσηαπό tompapanikolis » 15 Απρ 2018, 17:38

Και για να μην μελώνουμε τσάμπα,επαναφέρω τον πολλά βαρύ ανδρισμό μας και δηλώνω ευθαρσώς ότι εγώ που είμαι και φουλ περίεργος,αν δεν πάω με τον Βαγγελάκη όλες οι άλλες επιλογές πρώτα μου μπάζουν το διάολο μέσα μου και μετά συνυπολογίζονται.Εσείς τρία ζευγάρια και τα βρίσκετε.Ούτε στα χειρότερα μου όνειρα δεν μπορώ να το σκεφτώ!!Να βουτάς με άλλους τρεις!!

Υ.Γ:Στο άλλο μεγάλο φόρουμ της Ελλάδας,είχα διαβάσει κάποτε το εξής φοβερό γνωμικό.Η καλύτερη ερωτική ομαδική συνεύρεση(με το γάντι λέμε)γίνεται πάντα με μονό αριθμό συμμετεχόντων.Λες να ισχύει και για το ψαροντούφεκο?
Am I not,your superhero?
Άβαταρ μέλους
tompapanikolis

Τοποθεσία: Proud μέτοικος of Soullaroi Village.Χωλού,συγκεκριμένα.Δίπλα στους Τσαγκέους.

Νέα δημοσίευσηαπό underworld » 15 Απρ 2018, 20:28

tompapanikolis έγραψε:Είσαστε ωραίοι ρε Λούπη.Ξέρεις γιατί;Γιατί εγώ δεν μπορώ να πάω καλά καλά με το ζευγάρι μου για ψάρεμα και εσείς είσαστε τέσσερις πόσοι είσαστε.Ανεβοκατεβαίνετε λαγκάδια και γκρεμούς για ψάρεμα,χωρίς να είσαστε σίγουροι για τίποτα.Τελευταία φορά που το έκανα αυτό πρέπει να ήμουνα δέκα χρονών.

Γεια στα πλήκτρα σου ρε αγόρι!! Πιστεύω ότι εκφράζεις πολύ κόσμο μέσα απ' αυτά τα λόγια, -εμένα σίγουρα - και είναι απίθανα δωσμένο. Κι ακόμα θέλω να σταθώ στο ακομπλεξάριστο των θηραμάτων στο βίντεο που είναι βγαλμένα από ανθρώπους με πολλά χρόνια στη θάλασσα. Δε χρειάζεται να βγάλουμε συναγρίδα στα τάρταρα για να έχει νόημα ένα θέμα. Υπάρχει άλλο περιεχόμενο μέσα σε παρέες όπως αυτή του Λούπη που μας εμπνέουν και το ποστ του τομ το φέρνει στην επιφάνεια. :hello:
Άβαταρ μέλους
underworld
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 15 Απρ 2018, 22:03

Ποτέ μου δεν έχω δημιουργήσει βίντεο από μαζεματα,ότι βλέπετε αυτό είναι και τα πλάνα που βάζω τουλάχιστον από την δικιά μου κάμερα σε σχέση με βολές είναι όλες,δεν πατάω σκανδάλη αν δεν είμαι σίγουρος ότι το ψάρι όποιο και να ναι ότι θα πάει στα κάρβουνα μας,στα 30 χρόνια πλην τα αρχικά δεν έχω αστοχία προτιμώ να βγω ατουφεκιστος και ποτέ δεν θεώρησα τον εαυτό μου γ@μ@το,δεν θέλω να είμαι γ@μ@τος θέλω να είμαι ειλικρινής και ευτυχής με αυτά που βιώνω και το τυχερό μου είναι ότι τα αδέρφια μου τα ψαρευτικα είναι όμοια σε αυτό.....αυτό είναι και το μυστικό της ........ εισαγωγικά επιτυχίας
Να στε όλοι καλά και σας ευχόμαστε ΚΑΛΟ....ΚΑΙΡΙ με ασφάλεια :good:
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό peskandritsas » 15 Απρ 2018, 22:05

Αρχοντες, με ολη την σημασία :hello: :hello: :hello:
Άβαταρ μέλους
peskandritsas

Νέα δημοσίευσηαπό ΤΑΙΤΙΝΟΣ » 15 Απρ 2018, 22:35

Ωραίοι ως Έλληνες :)
Ψαροκυνηγοί :thumbsup:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum
Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 15 Απρ 2018, 23:49

Μπράβο ρε Λούπη Λουκ! :D
Ωραίο το παρεάκι βεβαίως, βεβαίως!! :)
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό mojo » 16 Απρ 2018, 00:30

Πολύ εύστοχα λόγια.
*Το tom είναι Θωμάς; Αν είναι χρόνια πολλά κιόλας

Μπράβο μάγκες :hello:
Άβαταρ μέλους
mojo

Νέα δημοσίευσηαπό tompapanikolis » 16 Απρ 2018, 08:50

Θωμάς λέγομαι.Στο επίθετο.Νικόλας στο μικρό.Καλημέρα μότζο τζότζο!
Am I not,your superhero?
Άβαταρ μέλους
tompapanikolis

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 16 Απρ 2018, 14:34

ΛΟΥΠΟΠΑΡΕΑ !!!!! :hello: :hello:
παντα να το φχαριστιεστε ρε φιλε !!!
:wave:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Επόμενο

Επιστροφή στο Ψαρέματα και τεχνικές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: dottmicalis και 12 επισκέπτες