• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Περι στολης...

Προπονητική,διατροφή,..........

Re: Περι στολης...

Νέα δημοσίευσηαπό pittask » 28 Σεπ 2014, 19:47

Επαναφέρω μιας και είμαι σε αναζήτηση 5,5 αρας φθινοπωρινής!Ποιό απο τα παραπάνω υλικά ειναι ζεστό και ανθεκτικό στη χρήση ;;
pittask

Νέα δημοσίευσηαπό Giorgos.volos » 04 Απρ 2018, 14:42

Παιδια την ιδια ερωτηση θελω να κανω και εγω βρηκα σε ενα μαγαζι μια seac sub 5mm και μου ειπε για ενα υλικο sheiko καπως ετσι και μου την δινει πανω κατω 140 ευρω τι εχετε να μου πειτε ? Δεν θελω να μπαζει και γενικα να κρυωνω τι υλικο ειναι αυτο?
Giorgos.volos

Νέα δημοσίευσηαπό GiorgosS » 04 Απρ 2018, 16:44

Οι πιο πολλές στολές με αυτό φτιάχνονται δεν είναι κακό το θέμα είναι πόσο καιρό την είχε αποθήκευση πάντως κάτι γάντια της εταιρείας που πήρα φέτος άνοιξαν στις ραφές από τις πρώτες χρήσεις για ψάξε λίγο πάντα με γνώμονα και την εφαρμογή και να μην είναι 3-4 χρόνια αποθήκη γιατί δεν λέει.
GiorgosS

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 04 Απρ 2018, 18:00

Giorgos.volos έγραψε:Παιδια την ιδια ερωτηση θελω να κανω και εγω βρηκα σε ενα μαγαζι μια seac sub 5mm και μου ειπε για ενα υλικο sheiko καπως ετσι και μου την δινει πανω κατω 140 ευρω τι εχετε να μου πειτε ? Δεν θελω να μπαζει και γενικα να κρυωνω τι υλικο ειναι αυτο?

Ποιο μοντέλο είναι;
Τι νούμερο φοράς εσύ; Έχε το νου σου στις seac είναι λίγο σφικτά τα νούμερα.
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό xareas » 05 Απρ 2018, 12:06

Καλή τιμή είναι για 5 πάνω κάτω,αλλά όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω κάπως πρέπει να εξακριβώσεις πόσο καιρό είναι φτιαγμένη η στολή,πόσο καιρό την έχει το μαγαζί,που την φύλαγε.
Αν και με λίγα χρήματα παραπάνω μπορείς να πας επί μέτρο και να σου είναι γάντι,εκτός αν σου κάτσει καλά το πατρόν.
Ψαροντούφεκο και blastbeats ρε μ@#νια.
xareas

Νέα δημοσίευσηαπό alexcris » 06 Απρ 2018, 09:13

Επιβεβαιωνω τα περι αποθήκευσης...πηρα πριν πεντε μηνες σακακι 7 επωνυμο απο καλο μαγαζι στην αθηνα σε προσφορα και απο την πρωτη βουτια μου ανοιξε στα εσωτερικα κολληματα της κουκουλας με τον κορμό...βεβαια μου εκανε δωρο την κόλλα αφου του την γυρισα πισω... :evil:
Δυσκολο πραγμα να την ελέγξεις εαν εχει μεινει καιρό στο μαγαζί...
Εγω πλεον θα κοιταζω καινούργια μοντέλα κ θα αποφυγω τις υποτιθεμενες προσφορές...
alexcris

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος 1 » 08 Απρ 2018, 23:13

Μήπως μπορείτε να γράψετε όλα τα μαγαζιά που ράβουν στολές επί μέτρο στην Αθήνα;
Και μια κριτική από ότι ξέρετε ή έχετε ακούσει;
Γιώργος 1

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 09 Απρ 2018, 14:52

Γιώργος 1 έγραψε:Μήπως μπορείτε να γράψετε όλα τα μαγαζιά που ράβουν στολές επί μέτρο στην Αθήνα;
Και μια κριτική από ότι ξέρετε ή έχετε ακούσει;

καρτελιας ,στο νέο φάληρο (πολύ καλή δουλια και ποιότητα έχω ακούσει και έχω δει )
coraline club του βασίλη (pesca ) στην νίκαια(από την δεκαετία του 90 (από το 85 -86 αν θυμάμαι καλά και τότε της λέγαν apnea μιας και ήταν με τον μπέλο μαζί )η στολές μου είναι από εκεί (εκτός από μια καλοκαιρινή που πήρα του calich σε μια έκθεση πριν χρόνια )και δεν είχα ποτέ μα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα
αυτά τα καταστήματα γνωρίζω εγώ
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό GiorgosS » 09 Απρ 2018, 19:39

Όπως είπε ο thalassa pesca sub Βασίλης Πολίτης πολύ καλές από τους κορυφαίους μοδιστρους! για στολές με άριστες ραφές αν θες κάτι πιο ακριβό G&SEA Τζιλντα στον Κολωνό έχει σελίδα στο Facebook υλικό yamamoto και meister στο Αιγάλεω επίσης πολύ καλές υλικό ίδιο με του pesca sub sheico μικρής φυσαλιδας για να μην θες μια άγκυρα να πας κάτω λίγο πιο ακριβά από τον Πολίτη . Επίσης ο Δούναβης στον Κορυδαλλό επίσης yamamoto.
GiorgosS

Νέα δημοσίευσηαπό pittask » 09 Απρ 2018, 23:19

Εγώ κατέληξα σεmeister 5,5 yamamoto 45.Άριστο υλικό, ζεστό αλλά πολύ ευαίσθητο! Επειδή ομως είμαι ατζαμής, τρεις φορές εσκισα το παντελόνι κατά το φόρεμα πάρα το ότι τήρησα τις διαδικασίες! !! Και τις τρεις φορές η meister με εξυπηρέτησε άμεσα ,αξιοπιστα και χωρίς επιβάρυνση. ..
pittask

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Επιδόσεις και τεχνικές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες