• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Φακος ψαροντουφεκο

Μια φωτογραφία είναι 1000 λέξεις.Ενα βίντεο πόσες λέξεις είναι ?

Φακος ψαροντουφεκο

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 22 Φεβ 2018, 17:43

Καλησπέρα, θα ήθελα να μου πείτε αν έχει χρησιμοποιήσει κανείς το κάτωθι φακό https://www.alpinpro.com/προϊόν/φακόσ-dv-01r/ .
Τον έχω δει από κοντά δυνατό φως και στιβαρός.
Ευχαριστώ.
wirlwind

Re: Φακος ψαροντουφεκο

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 22 Φεβ 2018, 18:07

βάλε σωστά το λινκ
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 22 Φεβ 2018, 18:27

thalassa50 έγραψε:βάλε σωστά το λινκ

https://www.alpinpro.com/προϊόν/φακόσ-dv-01r/ δες τώρα. Το link είναι σωστό δε ξέρω γιατί δε το πέρνει όλο. Καν'το copy- paste και θα στο βγάλει.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 22 Φεβ 2018, 19:57

πριν κανεις την επικολληση ,ν'απενεργοποιησεις το Φίλτρο Greeklish ,γιατι κανει αυτοματη μετατροπη σε ελληνικα !
τοσες φορες εγραψα να απενεργοποιησουν αυτο το φιλτρο ,γιατι ειναι .... μη πω τι ειναι! :-"
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό vaggelakis » 22 Φεβ 2018, 21:40

https://www.alpinpro.com/%CF%80%CF%81%C ... 83-dv-01r/

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

Προσωπικά, δεν έχω άποψη για τον συγκεκριμένο.
There's perfect harmony
In the rising and the falling of the sea
vaggelakis

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 22 Φεβ 2018, 22:12

vaggelakis έγραψε:https://www.alpinpro.com/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD/%cf%86%ce%b1%ce%ba%cf%8c%cf%83-dv-01r/

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

πρέπει να είναι και τσουχτερός στην τιμή
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 22 Φεβ 2018, 23:07

vaggelakis έγραψε:https://www.alpinpro.com/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD/%cf%86%ce%b1%ce%ba%cf%8c%cf%83-dv-01r/

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

Σωστά
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 22 Φεβ 2018, 23:08

thalassa50 έγραψε:

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

Στα 95€ το βρίσκεις.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό vaggelakis » 23 Φεβ 2018, 10:58

wirlwind έγραψε:
thalassa50 έγραψε:

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

Στα 95€ το βρίσκεις.

Μου φαίνεται λίγο τσιμπημενος, εκτός αν δίνει πάνω από 5 χρόνια 'πραγματική' εγγύηση.
Επίσης, αυτού του τύπου φορτιστές είναι λίγο πουτσαλέοι.
There's perfect harmony
In the rising and the falling of the sea
vaggelakis

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 23 Φεβ 2018, 11:37

wirlwind έγραψε:
thalassa50 έγραψε:

Αυτόν εννοεί φαντάζομαι.

Στα 95€ το βρίσκεις.

πάρε δύο παρόμοιους από ebay με 35 ευρώ ώστε να έχεις και έναν σαν ανταλακτικό και σου περισευουν και 60 ευρώ :)
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 23 Φεβ 2018, 17:31

Και εγω αυτής της άποψης είμαι.Πήρα 5 από το ebay, αλλά είδα και απόειδα. Οι 4 έβαλαν νερό και πάνε. Το θέμα είναι ότι ο πρώτος από τους 5 τον είχα 4 χρόνια (σκύλος). Οι άλλοι 4 κάθε μήνα τους άλλαζα και έκαναν και ένα μήνα να έρθουν. Άσε που δε γινόταν ανταλλαγή παρά μόνο μ επέστρεφαν 5£ για την επόμενη αγορά. Τι feedback χάλια να λέω, τι εγγύηση, τι ... γέλαγε και η κουτσή Μαρία. θες 5£ μου έλεγε , καλώς, αλλιώς... οπότε ψάχνω σε επώνυμο και ας είναι ακριβός.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 23 Φεβ 2018, 17:53

wirlwind έγραψε:Και εγω αυτής της άποψης είμαι.Πήρα 5 από το ebay, αλλά είδα και απόειδα. Οι 4 έβαλαν νερό και πάνε. Το θέμα είναι ότι ο πρώτος από τους 5 τον είχα 4 χρόνια (σκύλος). Οι άλλοι 4 κάθε μήνα τους άλλαζα και έκαναν και ένα μήνα να έρθουν. Άσε που δε γινόταν ανταλλαγή παρά μόνο μ επέστρεφαν 5£ για την επόμενη αγορά. Τι feedback χάλια να λέω, τι εγγύηση, τι ... γέλαγε και η κουτσή Μαρία. θες 5£ μου έλεγε , καλώς, αλλιώς... οπότε ψάχνω σε επώνυμο και ας είναι ακριβός.

παρε TUSA led η κάποια άλλη σοβαρή και γνωστή εταιρία (cresi -technisub -omer κτλ.)γιατί όλοι αυτοί που είναι εδώ είναι του ebay με άλλο λόγγο που σου βάζουν τα κινεζάκια :D
όσο για την εγγύηση ???είναι καλό αν στον αλλάξει αν χάλαση όταν τον πάρεις από κατάστημα ελλάδα ,αλλά θα τον αλλάξει ???
προσωπικά έχω και τρεις κινέζους τον 5 ευρώ και κανείς δεν έχει πνίγει στα μέχρι 18-20 μέτρα
υγ.αφού σου δίνουν επιστροφή χρημάτων που το πρόβλημα ???αν πάρεις δύο τρεις και χαλάσει ο ένας μέχρι να σου έρθει ο νέος που θα παραγγείλεις έχεις άλλους δύο να κανείς την δουλια σου :D :D
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 23 Φεβ 2018, 21:14

thalassa50 έγραψε:
wirlwind έγραψε:Και εγω αυτής της άποψης είμαι.Πήρα 5 από το ebay, αλλά είδα και απόειδα. Οι 4 έβαλαν νερό και πάνε. Το θέμα είναι ότι ο πρώτος από τους 5 τον είχα 4 χρόνια (σκύλος). Οι άλλοι 4 κάθε μήνα τους άλλαζα και έκαναν και ένα μήνα να έρθουν. Άσε που δε γινόταν ανταλλαγή παρά μόνο μ επέστρεφαν 5£ για την επόμενη αγορά. Τι feedback χάλια να λέω, τι εγγύηση, τι ... γέλαγε και η κουτσή Μαρία. θες 5£ μου έλεγε , καλώς, αλλιώς... οπότε ψάχνω σε επώνυμο και ας είναι ακριβός.

παρε TUSA led η κάποια άλλη σοβαρή και γνωστή εταιρία (cresi -technisub -omer κτλ.)γιατί όλοι αυτοί που είναι εδώ είναι του ebay με άλλο λόγγο που σου βάζουν τα κινεζάκια :D
όσο για την εγγύηση ???είναι καλό αν στον αλλάξει αν χάλαση όταν τον πάρεις από κατάστημα ελλάδα ,αλλά θα τον αλλάξει ???
προσωπικά έχω και τρεις κινέζους τον 5 ευρώ και κανείς δεν έχει πνίγει στα μέχρι 18-20 μέτρα
υγ.αφού σου δίνουν επιστροφή χρημάτων που το πρόβλημα ???αν πάρεις δύο τρεις και χαλάσει ο ένας μέχρι να σου έρθει ο νέος που θα παραγγείλεις έχεις άλλους δύο να κανείς την δουλια σου :D :D

Εγγύηση δίνει 2 χρόνια σε ότι και όπως το πάθει. Όσο για ebay επιστροφή είναι 5£/15£ (μαζί με μέταφορικά) οπότε δες αν αξίζει. Τέσπα... Να φανταστείς σε άλλο post και εγώ ήμουν κατηγορηματικός - "κάθετος" για τόσο ακριβούς φακούς.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 23 Φεβ 2018, 21:48

wirlwind έγραψε:
thalassa50 έγραψε:

Εγγύηση δίνει 2 χρόνια σε ότι και όπως το πάθει. Όσο για ebay επιστροφή είναι 5£/15£ (μαζί με μέταφορικά) οπότε δες αν αξίζει. Τέσπα... Να φανταστείς σε άλλο post και εγώ ήμουν κατηγορηματικός - "κάθετος" για τόσο ακριβούς φακούς.

φίλε μου ,ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις :) (στα επώνυμα και μόνο )
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Επιστροφή στο Video & Eξοπλισμός βίντεο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Majestic-12 [Bot] και 5 επισκέπτες