• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Bloody red card

Relax time.......off topic!!

Re: Bloody red card

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 28 Ιούλ 2018, 23:22

pelekan έγραψε:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=zHm25XEJFUU
Λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος για το χειμερινό ψάρεμα, όπως έχει εξελιχτεί τα τελευταία 5 χρόνια περίπου (περιορισμένος χρόνος, έξοδα, μείωση αλιευμάτων, ταλαιπωρία-ηλικία κλπ), αποφάσισΑ Να ασχοληθώ λίγο παραπΑΝω με την προπόνηση κατά τους χειμερινούς μήνες με σκοπό την διατήρηση και αύξηση (ει δυνατόν) του βάθους για την καλοκαιρινή σεζόν. Με την βοήθεια του εξαίρετου εκπαιδευτή ε.κ., πρωταθλητή και φίλου ΑλέξΑΝδρου Κούκου, "δούλεψα" όσο μου επέτρεπε η δουλειά και οι λοιπές υποχρεώσεις, με αποτέλεσμΑ Να καταφέρω να "σπάσω" το φράγμα των -50 μ στο οποίο είχα καθηλωθεί για αρκετά χρόνια.
Η συγκεκριμένη προσπάθεια (51 μέτρα) έγινε κατά την διάρκεια του Depth Event της AIDA Hellas στο Δασκαλειό (22/7). Πολύ καλή η διοργΑΝωση και ο "επαγγελματισμός" όλων στις προσπάθειές μας ώστε να αισθΑΝθούμε ασφαλείς. Όπως θα δείτε, ΑΝ και ήμουν εντάξει κατά την έξοδο, μπερδεύτηκα λίγο 8-[ με το πρωτόκολλο επιφΑΝείας και έδωσα αργά το οκ και επιπλέον μίλησα πριν...
Εν πάσει περιπτώσει, παρά την κόκκινη κάρτα και το "λίγο" αίμα στην μύτη από κάποιο αγγειάκι, είμαι ευχαριστημένος από την ΑΝεση που βγήκε η προσπάθεια, ιδιαίτερα αφού αυτή πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια μιας διοργΑΝωσης.
Ευχαριστώ επίσης και τον κ. Γιώργο Γεωργά (προπονητή του μεγάλου Γιώργου Παναγιωτάκη) για την βοήθειά του ότΑΝ ξεκίνησα την προπόνηση για άπνοια (πριν 8 χρόνια) αλλά και το μέλος Aliens για την παρέα και την προσοχή που μου έδειχνε σε όλες τις προπονήσεις μας.
Ελπίζω να μπορέσω να ΑΝεβάσω αργότερα και το βίντεο της βουτιάς από το βάθος δήλωσης.
ΥΓ. Επιτέλους, έγινε πράξη το ρητό: "Τα χρόνια μου τα μέτρα μου" :grin:

Ασφαλως και ΜΠΡΑΒΟ για την προσπαθεια και τα μετρα.Εγω όμως θα πω ότι η πρωτη σου πραγραφος είναι παράδειγμα προς αποφυγήν,και να μην τα λεμε αυτά αυγουστιάτικα δημοσια......Οποιος θελει να βουτηξει βαθεια το καλοκαιρι ΓΙΑ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ και όχι για ελευθερη σε ένα αψυχο σχοινι παει ολοοοοο τον χειμωνα στην θαλλασα αν μπορει και πισινα τοσο το καλύτερο δεν ξερω ποιοι σε εκπαιδευσαν αλλα να λεμε στους νεους... άλλο η ελευθερη άλλο το ψαροτουφεκο.Τα μαυρα που θα ξεβραχωσουμε το καλοκαιρι στα -25 ζουν ολο τον χρονο εκει όχι τους τρεις μηνες του καλοκαιριου και παντα είναι σε πλεονεκτικη θεση απο εμας.Εγω ΔΕΝ είμαι εκπαιδευτης αλλα λεω το εξης.ΟΠΟΙΟς ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Π.Χ ΣΤΑ -30 ΚΑΙ ΤΟΥΥς 7 ΜΗΝΕς ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΒΟΥΤΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ 70% ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΒΑΘΟΥς (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝΝΝΝ) ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΟΡΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΥΧΕΙ ΤΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΩΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ -5 ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ -30 ...ΤΟ ΛΕΩ ΧΟΝΤΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΦΟ

Ευχαριστώ καταρχήν για τα συγχαρητήρια. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, δεν θέλω να επεκταθώ σε ΑΝαλυσεις, δεν είχα μικρές επιδόσεις πριν και εκΑΝα μια βουτιά στο σχοινί και αισθΑΝθηκα κάποιος. Το τι καταλαβαίνει ο καθένας από αυτά που γράφονται σε ένα ποστ δεν μπορώ να το ελέγξω. Ένα μόνο αξίζει να ειπωθεί :ΟτΑΝ έχω το ζευγάρι από πΑΝω αισθΑΝομαι ασφάλεια. Η ύπαρξη ζευγαριού είναι η κοινή σταθερά στην ε. κ. Και στο ψαροντουφεκο. :hello:
ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ... Η ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 28 Ιούλ 2018, 23:25

aliens έγραψε:Πολλά μπράβο για την τεράστια βουτιά Βασιλαρε. Νιώθω τυχερός που ήμουν εκεί να γιορτάσουμε την επιτυχία σου παρέα! Το ένα pb να διαδέχεται το άλλο. Όλη η πορεία σου μέχρι τον τελικό σου στόχο ήταν αξιοθαύμαστη. Ύστερα από δυσκολίες, αποτυχίες, κούραση, πόνο και αίμα η σωστή επένδυση του χρόνου σου και η τεράστια πίστη στον εαυτό σου έφερα το ποθητό αποτέλεσμα.

Από ότι φαίνεται οι συμβουλές του Αλέξανδρου ξεπέρασαν τις προσδοκίες σου. Μπράβο σας. Μπορεί να ήταν μια κόκκινη, άλλα άνετη βουτιά. Την προτιμώ σε σχέση με μια λευκή αλλά οριακή βουτιά σαν "πρωτοεμφανιζόμενος" που βουτήξεις.

Το ξέρεις ότι για οποιαδήποτε ασφάλεια, κάμερα ή καθάρισμα ψαριών είμαι ένα τηλέφωνο μακριά. Τα λέμε στο επόμενο pb. Ελπίζω να κεράσω ;)

20180711_195146-COLLAGE.jpg

ΠΑΝο, είσαι αδερφός :) Λίγο παραπΑΝω πίστη και θράσος και μπορείς να πας πολύ περισσότερο από όσο νομίζεις!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό jimmy » 29 Ιούλ 2018, 12:28

Όταν θέλεις κάτι πολύ, με υπομονή και επιμονή θα το πετύχεις. Κι εσύ είσαι ένα από αυτά τα παραδείγματα. Μπράβο Βασίλη! :thumbsup:

Υ.Γ. Τον επόμενο μήνα που θα αρχίσουμε τις ψαχτικές με τη Sirena, κανόνισε να δυσανασχετείς… :-({|=
Καλύτερα να ξέρεις τον εχθρό σου παρά τον φίλο σου… Jim The Best !!!® © 2018
Άβαταρ μέλους
jimmy

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 29 Ιούλ 2018, 12:45

Ευχαριστώ φίλε!
Υγ. Όχι Jimmy αδερφέ μου, δεν θα δυσΑΝασχετω!!! :D
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό thanos5180 » 29 Ιούλ 2018, 14:24

Συγχαρητήρια Βασίλη. Σε ζήλεψα ομολογώ, αφού τα τελευταία 10χρόνια στο νησί δεν έχω τη δυνατότητα να κάνω σχοινί όπως στο παρελθόν εκεί στο δασκαλειό...:) και μου λείπει πάρα πολύ.
Να πώ και κάτι επειδή έγινα κάποια σχόλια παρπάνω.
Κάθε βουτιά που γίνεται με σχοινί ήτε είναι στα 20 ήτε στα 30 ή 50 είναι μοναδική εμπειρία. Φυσικά σε αυτό παίζει καθοριστικό ρόλο η παρουσία της ομάδας που σου κάνει ασφάλεια άσχετα με το αν είναι αγώνας ή προπόνηση. Η ασφάλεια που νιώθεις σε τέτοιες βουτιές σε βοηθούν να συγκεντρωθείς να χαλαρώσεις, να προετοιμαστείς και φυσικά να απολαύσεις, που είναι και το ζητούμενο, στο Μέγιστο βαθμό τη βουτιά.
Έτσι το βίωνα εγώ και ας μην έφτασα ποτε, ούτε τα 40μ.
Στο φίλο που είπε για το "άψυχο" σχοινί , τον προτρέπω να το δοκιμάσει με τη σωστή ομάδα για την ασφάλεια του και θα αλλάξει γνωμη για το "αψυχο "

Και πάλι μπράβο Βασίλη και ζητώ συγνώμη για την προσωπική έκθεση που έγραψα παραπάνω
Άβαταρ μέλους
thanos5180

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 29 Ιούλ 2018, 15:14

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Ωραίο το Δασκαλειο, αλλά πιο ωραίο κατά τη γνώμη μου το νησάκι. Μακάρι να ήμουν πάλι σε νησί (1999-2004 Νάξος) κι ας βουτούσα τα μισά μέτρα, όπως τότε :D .
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό pelekan » 29 Ιούλ 2018, 16:18

ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ έγραψε:
pelekan έγραψε:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=zHm25XEJFUU
Λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος για το χειμερινό ψάρεμα, όπως έχει εξελιχτεί τα τελευταία 5 χρόνια περίπου (περιορισμένος χρόνος, έξοδα, μείωση αλιευμάτων, ταλαιπωρία-ηλικία κλπ), αποφάσισΑ Να ασχοληθώ λίγο παραπΑΝω με την προπόνηση κατά τους χειμερινούς μήνες με σκοπό την διατήρηση και αύξηση (ει δυνατόν) του βάθους για την καλοκαιρινή σεζόν. Με την βοήθεια του εξαίρετου εκπαιδευτή ε.κ., πρωταθλητή και φίλου ΑλέξΑΝδρου Κούκου, "δούλεψα" όσο μου επέτρεπε η δουλειά και οι λοιπές υποχρεώσεις, με αποτέλεσμΑ Να καταφέρω να "σπάσω" το φράγμα των -50 μ στο οποίο είχα καθηλωθεί για αρκετά χρόνια.
Η συγκεκριμένη προσπάθεια (51 μέτρα) έγινε κατά την διάρκεια του Depth Event της AIDA Hellas στο Δασκαλειό (22/7). Πολύ καλή η διοργΑΝωση και ο "επαγγελματισμός" όλων στις προσπάθειές μας ώστε να αισθΑΝθούμε ασφαλείς. Όπως θα δείτε, ΑΝ και ήμουν εντάξει κατά την έξοδο, μπερδεύτηκα λίγο 8-[ με το πρωτόκολλο επιφΑΝείας και έδωσα αργά το οκ και επιπλέον μίλησα πριν...
Εν πάσει περιπτώσει, παρά την κόκκινη κάρτα και το "λίγο" αίμα στην μύτη από κάποιο αγγειάκι, είμαι ευχαριστημένος από την ΑΝεση που βγήκε η προσπάθεια, ιδιαίτερα αφού αυτή πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια μιας διοργΑΝωσης.
Ευχαριστώ επίσης και τον κ. Γιώργο Γεωργά (προπονητή του μεγάλου Γιώργου Παναγιωτάκη) για την βοήθειά του ότΑΝ ξεκίνησα την προπόνηση για άπνοια (πριν 8 χρόνια) αλλά και το μέλος Aliens για την παρέα και την προσοχή που μου έδειχνε σε όλες τις προπονήσεις μας.
Ελπίζω να μπορέσω να ΑΝεβάσω αργότερα και το βίντεο της βουτιάς από το βάθος δήλωσης.
ΥΓ. Επιτέλους, έγινε πράξη το ρητό: "Τα χρόνια μου τα μέτρα μου" :grin:

Ασφαλως και ΜΠΡΑΒΟ για την προσπαθεια και τα μετρα.Εγω όμως θα πω ότι η πρωτη σου πραγραφος είναι παράδειγμα προς αποφυγήν,και να μην τα λεμε αυτά αυγουστιάτικα δημοσια......Οποιος θελει να βουτηξει βαθεια το καλοκαιρι ΓΙΑ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ και όχι για ελευθερη σε ένα αψυχο σχοινι παει ολοοοοο τον χειμωνα στην θαλλασα αν μπορει και πισινα τοσο το καλύτερο δεν ξερω ποιοι σε εκπαιδευσαν αλλα να λεμε στους νεους... άλλο η ελευθερη άλλο το ψαροτουφεκο.Τα μαυρα που θα ξεβραχωσουμε το καλοκαιρι στα -25 ζουν ολο τον χρονο εκει όχι τους τρεις μηνες του καλοκαιριου και παντα είναι σε πλεονεκτικη θεση απο εμας.Εγω ΔΕΝ είμαι εκπαιδευτης αλλα λεω το εξης.ΟΠΟΙΟς ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Π.Χ ΣΤΑ -30 ΚΑΙ ΤΟΥΥς 7 ΜΗΝΕς ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΒΟΥΤΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ 70% ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΒΑΘΟΥς (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝΝΝΝ) ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΟΡΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΥΧΕΙ ΤΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΩΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ -5 ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ -30 ...ΤΟ ΛΕΩ ΧΟΝΤΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΦΟ

Ευχαριστώ καταρχήν για τα συγχαρητήρια. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, δεν θέλω να επεκταθώ σε ΑΝαλυσεις, δεν είχα μικρές επιδόσεις πριν και εκΑΝα μια βουτιά στο σχοινί και αισθΑΝθηκα κάποιος. Το τι καταλαβαίνει ο καθένας από αυτά που γράφονται σε ένα ποστ δεν μπορώ να το ελέγξω. Ένα μόνο αξίζει να ειπωθεί :ΟτΑΝ έχω το ζευγάρι από πΑΝω αισθΑΝομαι ασφάλεια. Η ύπαρξη ζευγαριού είναι η κοινή σταθερά στην ε. κ. Και στο ψαροντουφεκο. :hello:

Πολιτικος εισαι?χαχαχαχα χιουμορρρρρ .αντε καλο καλοκαιρι.
pelekan

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 30 Ιούλ 2018, 10:47

Επίσης! :hello:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό Greek-Blue » 31 Ιούλ 2018, 15:59

Θα σου ξαναπώ μπράβο και μέσα απο το φόρουμ μας!
Και για την τρομερή επίδοση με σταθερά βάρη αλλά κυρίως γιατί έβαλες ένα στόχο, το πάλεψες και τον πέτυχες!
Ξέρω πόση δουλεία και πειθαρχία έβαλες στο εγχείρημα και σου βγάζω το καπέλο :hello:
Ελπίζω να ξεκινήσεις πάλι τα ψαρέματα μαζί μας 8-[ και την καλοπέραση..αν και όπως έχουμε ξαναπεί, εδώ κι χρόνια
κάνεις ελεύθερη κατάδυση με ένα τουφέκι στο χέρι...και ΑΝ περάσει κανένα ψάρι μπροστά σου, ίσως το τουφεκίσεις.
Όλοι μαζί ξανά για μία παρέα και πολλή καλοπέραση και ηλιοθεραπεία :yahoo:

Μπράβο Βασίλαρε =D> =D> =D>
Άβαταρ μέλους
Greek-Blue

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ » 01 Αύγ 2018, 08:50

Ευχαριστώ πολύ Βαγγελάκη, ορίστε και το βίντεο μαζί με υποβρύχια λήψη! https://www.youtube.com/watch?v=P5AGMVei_0A
Ο ΠΑΝος (Aliens) το έφτιαξε, τον ευχαριστώ ΚΑΙ γιαυτό! :hello:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό matador23 » 01 Αύγ 2018, 09:07

Submarine!!

Σκεφτομουνα να γραψω κατι πομπωδες και εντυπωσιακο για όλη τη διαδικασια προπονησης και εντέλει βουτιας ...Αλλα μετα τακ...ενα καμπανακι στον εγκεφαλο.

Ρε παιδια...

Ο Βασιλης ειναι.
Ο φιλος μου.
Ο φιλος μας.

Τί να πω για σένα?

Ανθρωπος διαμαντι.

Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.

Μετα το 15 Αυγουστο θα ειμαι διπλα σου στις επομενες βουτιες.

:)
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"
Άβαταρ μέλους
matador23

Νέα δημοσίευσηαπό Trelos » 01 Αύγ 2018, 09:20

σιγά τη βουτιά. στη προπόνηση πήγε 52m. =D>

IMG-c4ec6bc7caa1e9ed86f90c1140e60aa7-V.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Ποτέ Χωρίς Καντάρι!!!
Γράφτηκα 17 Νοέμβρη
Άβαταρ μέλους
Trelos

Νέα δημοσίευσηαπό maimouth » 01 Αύγ 2018, 10:22

52,3 τρελε. μην κλεβεις :D
Τα ψάρια είναι επιστήμονες... Εσύ???
Άβαταρ μέλους
maimouth

Νέα δημοσίευσηαπό CARPENTER » 01 Αύγ 2018, 12:11

Μικροί είμαστε ρε Μπίλ ......................................................... :D

Όταν μεγαλώσουμε θα βαθύνουμε κι άλλο ................................................ :tease: :tease:

Άξιος φίλε ......................................................

=D> =D> =D>
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ
Άβαταρ μέλους
CARPENTER

Νέα δημοσίευσηαπό kostasprobonas » 01 Αύγ 2018, 13:38

pelekan έγραψε:[.Τα μαυρα που θα ξεβραχωσουμε το καλοκαιρι στα -25 ζουν ολο τον χρονο εκει όχι τους τρεις μηνες του καλοκαιριου και παντα είναι σε πλεονεκτικη θεση απο εμας.Εγω ΔΕΝ είμαι εκπαιδευτης αλλα λεω το εξης.ΟΠΟΙΟς ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Π.Χ ΣΤΑ -30 ΚΑΙ ΤΟΥΥς 7 ΜΗΝΕς ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΒΟΥΤΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ 70% ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΒΑΘΟΥς (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝΝΝΝ) ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΟΡΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΝ

Βασίλη, τα θερμά μου συγχαρητήρια! Το θέμα βάθος και ηλικία είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ :shock: και νομίζω ότι η δημοσίευση του ρεκόρ σου είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για συζήτηση. Έχω αφήσει πια τα βαθιά αλλά χθες είπα να κάνω μια βουτιά με εναλλασσόμενα για να ξεμπλέξω μια άγκυρα. Έχω την εντύπωση :-k ότι από τα 50 και πάνω αρχίζουμε και χάνουμε ανεπαίσθητα όγκο πνευμόνων, ένα 5% έστω. Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που δεν εννοούν να το βάλουν κάτω. Τι να πω! Μόνο, "η Παναγιά μαζί τους"...
Υ.Γ. Φίλε Πέλεκαν, ΔΙΑΦΩΝΩ με τη θεωρία σου ότι οι ροφοί χρησιμοποιούν ένα θαλάμι 12 μήνες τον χρόνο. Το καλοκαίρι λόγω αναπαραγωγής σημειώνεται κάθετη μετανάστευση των μαυρόψαρων. Διαφωνώ και με τη θεωρία που δυστυχώς έχει γίνει mainstream ότι η μηχανή πρέπει να δουλεύει μόνιμα, 12 μήνες, σε υψηλές στροφές...
Ars Longa, Vita Brevis
https://www.youtube.com/watch?v=1qL1C1ffKa4
Άβαταρ μέλους
kostasprobonas

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Χαλαρά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες