• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

μπανιο&ψαρεμα σε στρατιωτικες παραλιες.

Relax time.......off topic!!

Re: μπανιο&ψαρεμα σε στρατιωτικες παραλιες.

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος Χ. » 12 Μαρ 2018, 11:09

Φίλε veteriatian στην καλύτερη περίπτωση θα σου ζητήσουν τα πλήρη στοιχεία σου και θα σου πούν να εγκαταλείψεις το μέρος. Όπως είπε κ ο συνάδελφος παραπάνω , το καραβοστάσι είναι λίγο πιο πριν. Αν κατεβείς προς καραβοστάσι μπορείς να περπατήσεις τέρμα αριστερά εως οτου συναντήσεις τα βράχια. Μην ελπίζειςσε κάτι το ιδιαίτερο σε αυτη την περιοχή αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Οι εκπλήξεις έρχονται εκει που δεν το περιμένεις.
Πρώτα ρώτα το λιμεναρχείο αν επιτρέπεται στο καραβοστάσι γιατί δεν είμαι κ σίγουρος.
Αν πέσεις, καλή βουτιά και πες μας εντυπώσεις.
Γιώργος Χ.

Νέα δημοσίευσηαπό manospasv » 12 Μαρ 2018, 13:55

200 η 300μετρα (δεν θυμαμαι ακριβως παει καιρος) μακρια απο τις μπουκες ψαρευεις ανετα εχω ρωτησει το σκαφος του λιμενικου που μου εκανε ελενχο .

Υ.Γ Να παιρνεις απο μονος σου το λιμεναρχειο ενα τηλεφωνο για να εισαι σιγουρος !!!!
Άβαταρ μέλους
manospasv

Νέα δημοσίευσηαπό veteriarian » 15 Μαρ 2018, 19:09

Οκ θα ρωτήσω. δεν ξέρω πως με ήρθε ....απλά το είδα σαν μέρος και ξέρω ότι δεν πατάει άνθρωπος εκεί πανολόγο του στρατού...άρα ο βυθός θα είναι ανέγκιχτος......μιας και εγώ ψαρεύω στα ρηχά..αν πάω θα σας πω . αν κανένας πατρινός....τώρα που έριξα την ιδέα θέλει να πάει ας στείλε εντυπώσεις. έστω και με ΠΜ....αν δεν θέλει να αποκαλύψει μυστικά.
veteriarian

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Χαλαρά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες