• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Καλώς σας βρήκα!!

Είστε καινούργιοι στην παρέα μας ;
Eλάτε εδω να γνωριστούμε.

Καλώς σας βρήκα!!

Νέα δημοσίευσηαπό Λυκουργος » 19 Ιουν 2017, 17:46

Καλησπέρα σε όλους καλώ σας βρήκα νέος στον φόρουμ με μικρή εμπειρία αλλά με διάθεση μεγάλης βελτιώσεις.
Λυκουργος

Re: Καλώς σας βρήκα!!

Νέα δημοσίευσηαπό ΤΑΙΤΙΝΟΣ » 19 Ιουν 2017, 18:09

Λυκουργος έγραψε:Καλησπέρα σε όλους καλώ σας βρήκα νέος στον φόρουμ με μικρή εμπειρία αλλά με διάθεση μεγάλης βελτιώσεις.

Καλως ήρθες, καλή αρχή και καλή συνέχεια. :)
Έχεις το όνομα του νομοθέτη της Σπάρτης, ο οποίος έπαιρνε πολύ σοβαρά τους κανόνες γενικά. Εύχομαι πρώτα απ'όλα να τού'μοιασες όσον αφορά στους κανόνες ασφάλειας :mrgreen:
Τα υπόλοιπα θα έρθουν. Θα ακούς και θα διαβάζεις πράγματα και σιγά σιγά θα μετουσιώνεις τη θεωρία σε πράξη...
Το ΄΄ταξίδι΄΄ είναι πολύ όμορφο, ατελείωτο και γεμάτο εκπλήξεις. Μόνο βιασύνες δεν θέλει και δεν θα βαρεθείς ποτέ! :wave:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum
Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Νέα δημοσίευσηαπό takis o fetas » 19 Ιουν 2017, 20:26

Καλώς ήρθες..
Καλές βουτιές και μεγάλη προσοχή σε κάθε σου κίνηση..
Οποία απορία έχεις ρωτάς..
Και αν έχεις όρεξη για διάβασμα exei πολύ υλικό..
Real eyes,realize,real lies..
Άβαταρ μέλους
takis o fetas

Νέα δημοσίευσηαπό Λυκουργος » 20 Ιουν 2017, 00:18

Ευχαριστώ πολύ παιδιά έχω ξεκινήσει το διάβασμα και θα επιστρέψω με απορίες.
Λυκουργος

Νέα δημοσίευσηαπό matador23 » 20 Ιουν 2017, 10:13

Διαβασμα και πρακτικη....!!

Καλως ηρθες φιλε !
Καλες αναδυσεις.
Οτι χρειαστεις ή οποια απορια έχεις ΡΩΤΑ!!

Κανεις ποτέ δέν εχασε κανοντας ερωτησεις!!!

Καλημερα :D
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"
Άβαταρ μέλους
matador23

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 20 Ιουν 2017, 10:28

ΤΑΙΤΙΝΟΣ έγραψε:
Λυκουργος έγραψε:Καλησπέρα σε όλους καλώ σας βρήκα νέος στον φόρουμ με μικρή εμπειρία αλλά με διάθεση μεγάλης βελτιώσεις.

Καλως ήρθες, καλή αρχή και καλή συνέχεια. :)
Έχεις το όνομα του νομοθέτη της Σπάρτης, ο οποίος έπαιρνε πολύ σοβαρά τους κανόνες γενικά. Εύχομαι πρώτα απ'όλα να τού'μοιασες όσον αφορά στους κανόνες ασφάλειας :mrgreen:
Τα υπόλοιπα θα έρθουν. Θα ακούς και θα διαβάζεις πράγματα και σιγά σιγά θα μετουσιώνεις τη θεωρία σε πράξη...
Το ΄΄ταξίδι΄΄ είναι πολύ όμορφο, ατελείωτο και γεμάτο εκπλήξεις. Μόνο βιασύνες δεν θέλει και δεν θα βαρεθείς ποτέ! :wave:

ακριβως ετσι !!! ;)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 20 Ιουν 2017, 11:02

Καλός ήρθες λυκουργε :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό Λουις » 24 Ιουν 2017, 07:44

Καλημερα στην παρεα και καλος σας βρηκα,,γραφτηκα στο φορουμ γιατι αποφασισα εστω και τας καλοκαιρια [γιατι το χειμωνα εχω αλλη τρελα]να ασχοληθω ξανα με την παλια αγαπη μου το ψαροτουφεκο,,το ειχα παρατιση για μερικα χρονια και φετος θα αρχισω ξανα τις βουτιες γιατι μου ελειψε η θαλασσα και την εχω και στα 500 μετρα,,μενω σε ενα χωριο της αττικης στον ωρωπο και εδω και μερικες μερες προσπαθω να μαζευω εξοπλισμο γιατι ενας καλος φιλος ακομα μου στελνει τον εξοπλισμο μου που του ειχα αφησει στο τελευταιο ψαρεμα που καναμε στο νησι του,,δεν πειραζει εγω τα μαζεψα ξανα μονο ενα οπλο θελω να παρω ακομα και ειμαι οκ,,παλι καλα που δεν του εκανε και η στολη μου χα χα ειδα πολλα ωραια θεματα και βλεπω οτι το φορουμ εχει αξιολογα μελη που γνωριζουν το αθλημα και θα μπορεσουτν να μου λυσουν καποια απορια η να βοηθησουν σε κατι που με απασχολη πανω στο ψαροτουφεκο,,γιατι παντα μου αρεσει να ακουω γνωμες και ειδικα απο ανθρωπους που γνωριζουν πραγματα που εγω δεν τα ξερω,,εγω πανα στην ρηχη ζωνη επεφτα μεχρι τα 10 μετρα και εκει θα ξαναπεσω,,περνανε και τα χρονια πηγα 47 αλλα το παλεουμε γιατι καναμε αθλητισμο και κρατιομαστε σε φορμα δωξα τον θεο,,αλλα τα χρονια ειναι χρονια και οτι αφηνεις σε αφηνει,,σημερα θα κανω την πρωτη βουτια χωρις οπλο για να δοκιμασω και τα καινουρια μου πεδιλα και απο βδομαδα θα μπω αρματωμενος που λεμε,,σορι μου σας ζαλισα ευχομαι καλο σκ σε ολους και καλες αναδυσεις
Λουις

Νέα δημοσίευσηαπό jimys » 24 Ιουν 2017, 08:06

καλως ηρθατε στην παρεα
καλες αναδυσεις
:wave: :wave: :wave:
Όποιος ξεχνά την ιστορία του ειναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει.
jimys

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 24 Ιουν 2017, 08:50

Λουις έγραψε:Καλημερα στην παρεα και καλος σας βρηκα,,γραφτηκα στο φορουμ γιατι αποφασισα εστω και τας καλοκαιρια [γιατι το χειμωνα εχω αλλη τρελα]να ασχοληθω ξανα με την παλια αγαπη μου το ψαροτουφεκο,,το ειχα παρατιση για μερικα χρονια και φετος θα αρχισω ξανα τις βουτιες γιατι μου ελειψε η θαλασσα και την εχω και στα 500 μετρα,,μενω σε ενα χωριο της αττικης στον ωρωπο και εδω και μερικες μερες προσπαθω να μαζευω εξοπλισμο γιατι ενας καλος φιλος ακομα μου στελνει τον εξοπλισμο μου που του ειχα αφησει στο τελευταιο ψαρεμα που καναμε στο νησι του,,δεν πειραζει εγω τα μαζεψα ξανα μονο ενα οπλο θελω να παρω ακομα και ειμαι οκ,,παλι καλα που δεν του εκανε και η στολη μου χα χα ειδα πολλα ωραια θεματα και βλεπω οτι το φορουμ εχει αξιολογα μελη που γνωριζουν το αθλημα και θα μπορεσουτν να μου λυσουν καποια απορια η να βοηθησουν σε κατι που με απασχολη πανω στο ψαροτουφεκο,,γιατι παντα μου αρεσει να ακουω γνωμες και ειδικα απο ανθρωπους που γνωριζουν πραγματα που εγω δεν τα ξερω,,εγω πανα στην ρηχη ζωνη επεφτα μεχρι τα 10 μετρα και εκει θα ξαναπεσω,,περνανε και τα χρονια πηγα 47 αλλα το παλεουμε γιατι καναμε αθλητισμο και κρατιομαστε σε φορμα δωξα τον θεο,,αλλα τα χρονια ειναι χρονια και οτι αφηνεις σε αφηνει,,σημερα θα κανω την πρωτη βουτια χωρις οπλο για να δοκιμασω και τα καινουρια μου πεδιλα και απο βδομαδα θα μπω αρματωμενος που λεμε,,σορι μου σας ζαλισα ευχομαι καλο σκ σε ολους και καλες αναδυσεις

καλως τον !! :wave:
οτι βοηθαει στην ψυχικη μας υγεια ,καλο ειναι !! ;)
χειμωνα πας για σκι η για ξεσκι !!! :grin:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 24 Ιουν 2017, 11:27

Καλός τον φίλο Λουί
:hello: :hello:
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 24 Ιουν 2017, 14:51

jimys έγραψε:καλως ηρθατε στην παρεα
καλες αναδυσεις

Εσύ φίλε ποτέ ήρθες στο φόρουμ και μπήκες και στην επιτροπή υποδοχής; :D
Το ψάρι πρέπει κάποιος να το βράσει, είναι εύκολο θαρρώ...
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό Λουις » 24 Ιουν 2017, 16:46

Να ειστε καλα παιδια ευχαριστω
KOSTAS ΣΤΗ το χειμωνα παμε βουνο φιλε για διαφορετικο κυνηγι με τα σκυλια μας και πολυ περπατημα σε κατσαβραχα και μετα που χιονιζουν τα βουνα στο δασος,,ολα καλα ειναι αμα σου αρεσουν και περνας την ωρα σου ευχαριστα και γεμιζεις μπαταριες,,το ιδιο γινεται και με την θαλασσα στο ψαροτουφεκο που δεν πας μονο για τα ψαρια,,αλλα για ολα αυτα που σου προσφερει,,το ξεσκι ειναι ολο τον χρονο αλλα λογο καταγωγης ευρυτανια προ κρισεις εκανα πολυ σνοου μπορντ καργα
Λουις

Νέα δημοσίευσηαπό jimys » 24 Ιουν 2017, 19:14

hariska έγραψε:
καλες αναδυσεις

20 μαρτιου το γραφει
πρεπει να παρω από καποιον την αδεια η μετα τα 1000 ποστ ??? ενημερωσε με που και τι πρεπει να γραφω :cry:
Όποιος ξεχνά την ιστορία του ειναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει.
jimys

Νέα δημοσίευσηαπό ΤΑΙΤΙΝΟΣ » 24 Ιουν 2017, 19:27

jimys έγραψε:
hariska έγραψε:
καλες αναδυσεις

20 μαρτιου το γραφει
πρεπει να παρω από καποιον την αδεια η μετα τα 1000 ποστ ??? ενημερωσε με που και τι πρεπει να γραφω :cry:

Ελα βρε, μην...τσιμπάς! Ο Χάρης είναι χιουμορίστας :mrgreen:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum
Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες