• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ρεκόρ Στήρας στην Ελλάδα

Απορίες, προτάσεις, κλπ πληροφορίες για τα θηράματα που μας ενδιαφέρουν.

Re: Ρεκόρ Στήρας στην Ελλάδα

Νέα δημοσίευσηαπό deepdiver1 » 13 Οκτ 2015, 20:17

ALEX1981 έγραψε:
fckof έγραψε:
ALEX1981 έγραψε:Το εχω το περιοδικο αλλα στο χωριο..αν θυμαμαι καλα ο αγωνας εγινε στη Σκιαθο (??) αλλα για την στηρα ελεγε οτι ηταν 7 κιλα και κατι... Θα κοιταξω να το βρω αυριο που θα παω..

7κιλες στηρες πιανει καθε δευτερη μερα ο Θεολογου... :-"

του Βλαχου ελεγε οτι ηταν ρεκορ σε αγωνα , για το κανονικο . φανταζομαι ο Θεολογου καθε τριτη μερα...????!!!

ουτε 7αρα δεν εχω παρει δημο..μεχρι 6,5 εχει παει το κοντερ..απλα ψαρια 4-6 κιλα εχουν βγει παρα πολλα..τωρα για του βλαχου αν θυμαμαι καλα ηταν στο πανελληνιο στη σκυρο ένα ψαρι 7+
O ΚΑΛΟΣ ΨΑΡΟΚΥΝΗΓΟΣ ΨΑΡΕΥΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
deepdiver1

Νέα δημοσίευσηαπό ALEX1981 » 13 Οκτ 2015, 23:01

deepdiver1 έγραψε:
ALEX1981 έγραψε:
fckof έγραψε:
ALEX1981 έγραψε:Το εχω το περιοδικο αλλα στο χωριο..αν θυμαμαι καλα ο αγωνας εγινε στη Σκιαθο (??) αλλα για την στηρα ελεγε οτι ηταν 7 κιλα και κατι... Θα κοιταξω να το βρω αυριο που θα παω..

7κιλες στηρες πιανει καθε δευτερη μερα ο Θεολογου... :-"

του Βλαχου ελεγε οτι ηταν ρεκορ σε αγωνα , για το κανονικο . φανταζομαι ο Θεολογου καθε τριτη μερα...????!!!

ουτε 7αρα δεν εχω παρει δημο..μεχρι 6,5 εχει παει το κοντερ..απλα ψαρια 4-6 κιλα εχουν βγει παρα πολλα..τωρα για του βλαχου αν θυμαμαι καλα ηταν στο πανελληνιο στη σκυρο ένα ψαρι 7+

δεν αμφιβαλω για τις δυνατοτητες σου ουτε για τις επιτυχιες σου , αλλα δεν μου εκατσε καλα το υφος του fckof, μπορει ,ομως να εκανα και λαθος...
Λοιπον οπως ειπα για το ρεκορ..
IMG_1340.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
ALEX1981

Νέα δημοσίευσηαπό dldminas » 13 Οκτ 2015, 23:25

Η φωτό και το απόσπασμα απο το βιβλίο νομίζω πως είναι μια καλή απόδειξη...ευχαριστώ για το ψάξιμο και το τρέξιμο όλων σας!!! :hello:
Άβαταρ μέλους
dldminas

Νέα δημοσίευσηαπό dldminas » 13 Οκτ 2015, 23:28

kgian έγραψε:
stratego έγραψε:Κώστας Γιαννουλης 9kg.

...στην Λήμνο

δέν χρειάζεται ζυγαριά η φωτο...κάνει μπαμ το μέγεθος,ευχαριστώ πολύ...άντε και στα ταίρια της!!!
Άβαταρ μέλους
dldminas

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βιβλιοθήκη ψαριών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες