• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ζευγάρι για Αττική και πέριξ. ΣΚ - Αργίες.

Ψάχνετε για ζευγάρι (ψαρευτικό) ? Εδω θα το βρείτε...

Ζευγάρι για Αττική και πέριξ. ΣΚ - Αργίες.

Νέα δημοσίευσηαπό Mits83 » 16 Σεπ 2017, 14:46

Καλησπέρα σε όλους.
Όποιος ενδιαφέρεται αναζητώ ζευγάρι για Αττική για ΣΚ & αργίες. Καθημερινές σπάνια.
Σε βορειανατολική και νότια Αττική γνωρίζω και καλούς σχετικά άγνωστους ψαρότοπους. Η περιοχή διαμονής στην Αττική δεν είναι πρόβλημα,
μετά από συνεννόηση δίνουμε σημείο συνάντησης. Δυνατότητες κατάδυσης μέχρι 12 μέτρα. Κάνω 1 χρόνο και κάτι ψαροντούφεκο.
Εξοπλισμός πλήρης. Μεταφορικό μέσο -> ή ρεφενέ ή εναλλάξ. Θα ήθελα το ζευγάρι να έχει τις ίδιες περίπου δυνατότητες για την ασφάλεια όλων.
Ψάρεμα κολυμπιτο, ψαχτήρι σε βράχο και συρτοκάρτερο. Όποιος νομίζει ότι δε θα του χαλάσω τη διασκέδαση και ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Δημήτρης. :wave:
Σημασία δεν έχει το πόσες φορές έπεσες, αλλά ότι άλλες τόσες βρήκες τη δύναμη να ξανασηκωθείς.
Mits83

Re: Ζευγάρι για Αττική και πέριξ. ΣΚ - Αργίες.

Νέα δημοσίευσηαπό YDRAYLIKOS » 11 Οκτ 2017, 20:27

συνηθως τοσα ετη μοανχο μ παω...κατω..δεν θα με χαλαγε μια ανακαλυψη με εναν ανθρωπο στα πλαισια της καταδυσης με σκοπο να μαθω οπως και εσυ...μιλαμε φιλε εγω παενω...ανατολικα κυριως..... :-"
YDRAYLIKOS

Νέα δημοσίευσηαπό docmonst » 12 Οκτ 2017, 21:01

Mits83 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους.
Όποιος ενδιαφέρεται αναζητώ ζευγάρι για Αττική για ΣΚ & αργίες. Καθημερινές σπάνια.
Σε βορειανατολική και νότια Αττική γνωρίζω και καλούς σχετικά άγνωστους ψαρότοπους. Η περιοχή διαμονής στην Αττική δεν είναι πρόβλημα,
μετά από συνεννόηση δίνουμε σημείο συνάντησης. Δυνατότητες κατάδυσης μέχρι 12 μέτρα. Κάνω 1 χρόνο και κάτι ψαροντούφεκο.
Εξοπλισμός πλήρης. Μεταφορικό μέσο -> ή ρεφενέ ή εναλλάξ. Θα ήθελα το ζευγάρι να έχει τις ίδιες περίπου δυνατότητες για την ασφάλεια όλων.
Ψάρεμα κολυμπιτο, ψαχτήρι σε βράχο και συρτοκάρτερο. Όποιος νομίζει ότι δε θα του χαλάσω τη διασκέδαση και ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Δημήτρης. :wave:

Φιλε μου καλησπερα ειμαι ο Σταματης απο περαμα... αν θες μπορουμε να βουτηξουμε παρεακι μια κι εγω αρκετο καιρο βουταω μονος...κι ειπα να ανοιξω ενα τοπικ για αναζητηση ζευγαριου...ειμαι στα βαθη τα δικα σου...οποτε αν ισχυει ακομα η αναζητηση ειμαι μεσα...οσο για τα μεταφορικα εχω κι εγω αμαξι και τα μοιραζομαστε τα εξοδα οπως αναφερεις....το τηλ μου 6976628753 να εισαι αδερφε
Άβαταρ μέλους
docmonst

Νέα δημοσίευσηαπό jkapet » 12 Οκτ 2017, 22:47

Από πειραια είμαι κ εγώ στα ίδια .. Όποιος θέλει στέλνει μήνυμα
jkapet

Νέα δημοσίευσηαπό pathos 82 » 13 Οκτ 2017, 22:31

Καλησπερα.
Παλαιο Φάληρο ειμαι και εγω. Και απο 1 Νοέμβρη και εγω ηα ειμαι αθηνα. Οποτε μεσα. Ειμαι και εγω στα 10 12 μετρα.
Μεταφορικο σκουτερ πολεμικο. Παντος τοπου και καιρου!
pathos 82

Νέα δημοσίευσηαπό Mits83 » 13 Οκτ 2017, 22:45

Παιδες καλησπερα σε ολους. Ειμαι με ιωση και πυρετο οποτε αυτο το ΣΚ θα βουταω στο κρεβατι. :cry: :cry:
Ευκαιρια ειναι σε αυτο το post να κανετε ζευγαρια να το ευχαριστηθειτε.
:amen: :amen:
Mits83

Νέα δημοσίευσηαπό Dromilious » 14 Οκτ 2017, 09:51

Παλικαρια Δυτικων προαστειων εαν θελετε κανονιζουμε και καμια προπονησουλα στα λιμανακια περαν του ψαροντουφεκου.Στηνουμε σχοινακι και παμε !
Dromilious

Νέα δημοσίευσηαπό sparos » 14 Οκτ 2017, 10:39

αλλο ενα καλο του φορουμ
βοηθαει ανθρωπους να γνωριστουν και να ψαρεψουν παρεα
δεν το λεω για την ασφαλεια αλλα για την χαρα που μοιραζεσαι με το ζευγαρι μετα απο ενα ωραιο ψαρι η μια βουτια.
sparos

Νέα δημοσίευσηαπό pathos 82 » 14 Οκτ 2017, 23:37

Ερωρηση κρίσης τωρα. Οσοι ψαρευετε χειμονα αθηνα και γυρο γυρο. Με 5αρα θα την παλεψω; τι θερμοκρασιες παιζουν και μεχρι ποτε υποφερετε το κρυο;
pathos 82

Νέα δημοσίευσηαπό tas » 15 Οκτ 2017, 10:13

Όταν ήμουν 30 - 35 χρονών ψάρεμα με 5αρα διπλοφορδη ολο το χρόνο. Από Ιανουριο μέχρι Απτριλη ήμουν αγκαλιά με το ρίγος. Αλλά εγώ εκεί δώστου. Τώρα μετά 20 χρόνια ψαρευω με 8αρα πάνω 5αρα κάτω ξυρισμένες. Το μόνο κρύο κρύο που καταλαβαίνω όταν βγάζω τη στολή και φυσάει. Τι να κάνουμε άλλαξαν οι καιροί αλλάξανε και οι άνθρωποι. Τώρα εσύ αν είσαι αποφασιστικός και με 5αρα ψαρεύεις α!!αόλο το χειμώνα. Όμως είναι πολύ καλύτερα να δώσεις 120 με 180 ευρώ και να πάρεις ένα σακάκι 7 χιλιοστών ξυρισμένο. Το παντελόνι 5 χλστ είναι υπεραρκετο από την Κεντρική Ελλάδα και κάτω.
tas

Νέα δημοσίευσηαπό maimouth » 15 Οκτ 2017, 10:18

pathos 82 έγραψε:Ερωρηση κρίσης τωρα. Οσοι ψαρευετε χειμονα αθηνα και γυρο γυρο. Με 5αρα θα την παλεψω; τι θερμοκρασιες παιζουν και μεχρι ποτε υποφερετε το κρυο;

η χρηση της πενταρας αρχισε-αρχιζει απο τωρα και θα παει κουτσα στραβα και το νοεμβριο ...μετα θες πιο χοντρο σακακι ,κατι που θα τραβηξει μεχρι τον μαρτη-αρχες απριλη .. αναλογως την κατασταση του καιρου(πχ φετος τα νερα ηταν υπερβολικα κρυα και ηταν και τον απριλη δυσκολα για 5αρα.
με το χοντρο σακακι θα χρειαστεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ και ενα γιλεκο πλατης αλλιως θα χρειαστεις φυσικοθεραπευτη για τη μεση :D
Τα ψάρια είναι επιστήμονες... Εσύ???
Άβαταρ μέλους
maimouth

Νέα δημοσίευσηαπό Dromilious » 15 Οκτ 2017, 11:07

Παιδιά μην χαλάτε το θέμα.
Dromilious

Νέα δημοσίευσηαπό stelarasA'MAK » 15 Οκτ 2017, 17:43

pathos 82 έγραψε:Ερωρηση κρίσης τωρα. Οσοι ψαρευετε χειμονα αθηνα και γυρο γυρο. Με 5αρα θα την παλεψω; τι θερμοκρασιες παιζουν και μεχρι ποτε υποφερετε το κρυο;

Όχι φίλε,δεν παλεύεται.
Μην επενδύσεις σε όπλο,πέδιλα,κλπ κλπ.
Επένδυσε σε ένα σακάκι 7+.
Ακόμη καλύτερα αν μπορείς και παντελόνι.
Αν μπορείς και επί μετρω ακόμη καλύτερα.
Δεν θα το μετανιώσεις.-
Life is either a daring adventure or nothing..- Helen Keller
Άβαταρ μέλους
stelarasA'MAK

Νέα δημοσίευσηαπό YDRAYLIKOS » 16 Οκτ 2017, 20:57

σαββατο παμε παρεακι..??ανατολικα???ελπιζω εναν μεζε να τον βγαλουμε...χεχεχεχε επειδη θα εργαζομαι βραδυ σαββατο μιλω για πρωινο και επιεστροφη βαρια...στις πεντε το απογευμα....διοτι επτα παω εργασια././αυτα χαιρετωσε σας~ :hello: :hello:
YDRAYLIKOS

Νέα δημοσίευσηαπό YDRAYLIKOS » 16 Οκτ 2017, 21:07

Dromilious έγραψε:Παλικαρια Δυτικων προαστειων εαν θελετε κανονιζουμε και καμια προπονησουλα στα λιμανακια περαν του ψαροντουφεκου.Στηνουμε σχοινακι και παμε !

καλα θα ηταν ωρε φιλε μ αλλα που../??...

μακρυα για εμε ααπο δω αχαρναι...εξοδα...και χρονος...... :cry: :cry:
YDRAYLIKOS

Επιστροφή στο Αναζήτηση ζευγαριού

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες