• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

το πρωτο αιμα....

το πρωτο αιμα....

Νέα δημοσίευσηαπό orionas9 » 09 Αύγ 2014, 21:55

Θελω να ευχαριστησω πολυ το φορουμ και οσους με βοηθησαν ειτε με τις συμβουλες ειτε με τα βιντεο που εχουν ανεβασει εδω , ωστε να μπορεσω να ζησω την 4η μολις φορα που εκανα ψαροντουφεκο στη ζωη μου την συγκινηση που μου εδωσε αυτο το γοφαρι - 900γρ για μενα σαν να ειναι 10 κιλα :) !

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
orionas9

Re: το πρωτο αιμα....

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 09 Αύγ 2014, 22:03

Φίλε Ωρίωνα να σαι καλά και δεν κάνει τίποτα!
Η Καύκανας Προντάξιονς είναι στη διάθεση όλων των φίλων της υποβρύχιας αλιείας με άπνοια, αποδεικνύοντας περίτρανα ότι προσφέρει ανιδιοτελώς, γνώση, μάθηση και τέρψη!

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! :hello:

Ας θυμηθούμε, επι της ευκαιρίας, την ταινία μικρού μήκους της Kaykanas Productions, ο "Σαργός". :good:

Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό NodAs Bes » 09 Αύγ 2014, 22:11

hariska έγραψε:Φίλε Ωρίωνα να σαι καλά και δεν κάνει τίποτα!
Η Καύκανας Προντάξιονς είναι στη διάθεση όλων των φίλων της υποβρύχιας αλιείας με άπνοια, αποδεικνύοντας περίτρανα ότι προσφέρει ανιδιοτελώς, γνώση, μάθηση και τέρψη!

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! :hello:

Ας θυμηθούμε, επι της ευκαιρίας, την ταινία μικρού μήκους της Kaykanas Productions, ο "Σαργός". :good:

για να ανεβούν τα views?

Ωραίο ψάρι φίλε, καλή σου συνέχεια! :)
Δεν έχουμε στον ήλιο...μπύραα
Άβαταρ μέλους
NodAs Bes

Νέα δημοσίευσηαπό underworld » 09 Αύγ 2014, 22:39

Μπράβο Ωρίωνα!! Γοφάρι τόσο γρήγορα; Πολύ σπάνιο. Άντε και στα ταίρια του, εύχομαι. :)

Hariska , μπράβο σας με το Stefkal για το καλοφτιαγμένο και διδακτικό βίντεο. Θα φτιάξετε κι άλλο;
Άβαταρ μέλους
underworld
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό stefkal7 » 10 Αύγ 2014, 00:05

underworld έγραψε:Μπράβο Ωρίωνα!! Γοφάρι τόσο γρήγορα; Πολύ σπάνιο. Άντε και στα ταίρια του, εύχομαι. :)

Hariska , μπράβο σας με το Stefkal για το καλοφτιαγμένο και διδακτικό βίντεο. Θα φτιάξετε κι άλλο;

Ως ανοιχτή βιβλιοθήκη υποβρύχιου κυνηγιού καλούμε τους φίλους να ρουφήξουν κάθε τι που τους ενδιαφέρει μέσα από τα κανάλια των ιδρυτών της Kafkanas Productions

Ρουφήξτε γνώση υπεύθυνα :grin:

https://www.youtube.com/user/hariska73/videos

https://www.youtube.com/user/stefkal7/videos

Υ.Γ Συγχαρητήρια Ωρίωνα εύχομαι να συνεχίσεις με γεωμετρική πρόοδο τις επιτυχίες στα ψαρεματά σου :good:
Αφέθηκα στην επιφάνεια να χαλαρώσω... ώστε να μη με παρασέρνει το ελαφρύ ρευματάκι του υποπνέων, άντε βία βία, ασθενή, Ζέφυρου.
Άβαταρ μέλους
stefkal7

Νέα δημοσίευσηαπό Bathrakas » 10 Αύγ 2014, 08:31

Συγχαρητηρια, σπανια συναντηση κιολας. Πολυ ωραια αρχη, ευχομαι το επομενο να ειναι πραγματι 10 κιλα.
Παντα με σεβασμο και συνεση.
Άβαταρ μέλους
Bathrakas

Νέα δημοσίευσηαπό orionas9 » 10 Αύγ 2014, 11:15

Σας ευχαριστω πολυ ολους!
Ηταν τρια και τα ειδα απο πολυ μακρυα να κατευθυνονται προς κατι βραχους και αποφασισα να παω προς τα εκει παρα πολυ αργα και αθορυβα.Εφτασα μετα απο αρκετα λεπτα χωρις καν να εχω χτυπησει τα πεδιλα και για καλη μου τυχη οντως ηταν εκει αναμεσα στα βραχια κανοντας κυκλους . Προσεγγισα πισω απο τον βραχο προς μια σχισμη που θα μου εδινε πεδιο για βολη αποφασιζοντας να χτυπησω το πρωτο που θα δω .Η βολη εγινε στο ενα μετρο απο τη μυτη της βεργας μου και εχοντας πολυ περιορισμενο οπτικο πεδιο προς δεξια και αριστερα ειδα απλα μετα τη βολη την βεργα μου να χτυπα στον απεναντι βραχο χωρις ψαρι και να πεφτει κατω ! Την στιγμη που σκεφτομαι απορημενος και απολυτα απογοητευμενος οτι αστοχησα αρχισε να ξετυλιγεται ο μουλινες γρηγορα και συνεχομενα........ :grin: ......υπεροχος ηχος !!!
Άβαταρ μέλους
orionas9

Νέα δημοσίευσηαπό dicentrarchus » 10 Αύγ 2014, 11:51

ωραίο ψάρι το πρώτο σου, προμηνύεται δυνατή συνέχεια...

όσο για τα επιμορφωτικά βίντεο δες τπτ σοβαρό, μη γίνεις αψαρίδης και είσαι κάθε μέρα φόρουμ λέγοντας εξυπνάδες αντί να ψαρεύεις,
δες του Τσιλιβάκου-Μαρίνη, του Τερζή, του Βλάχου για το ρηχό,επίσης του Ζωνομέση είναι ωραία για πελαγίσια κτλ...
Αλεξανδρος Ν.
Άβαταρ μέλους
dicentrarchus

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 10 Αύγ 2014, 12:23

dicentrarchus έγραψε:ωραίο ψάρι το πρώτο σου, προμηνύεται δυνατή συνέχεια...

όσο για τα επιμορφωτικά βίντεο δες τπτ σοβαρό, μη γίνεις αψαρίδης και είσαι κάθε μέρα φόρουμ λέγοντας εξυπνάδες αντί να ψαρεύεις,
δες του Τσιλιβάκου-Μαρίνη, του Τερζή, του Βλάχου για το ρηχό,επίσης του Ζωνομέση είναι ωραία για πελαγίσια κτλ...

Έτσι ακριβώς φίλε Ωρίωνα, όπως τα λέει ο συνάδελφος!
Κι αν είσαι και φοιτητής και έχεις και τη θάλασσα στα πόδια σου, ακόμα καλύτερα!
Πρόσεχε όμως μη βγάλεις πέντε πσάργια παραπάνω και μετά ανέβεις στο καλάμι και τσουτσεκοποιηθείς. :good:
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό orionas9 » 10 Αύγ 2014, 15:18

hariska έγραψε:
dicentrarchus έγραψε:ωραίο ψάρι το πρώτο σου, προμηνύεται δυνατή συνέχεια...

Έτσι ακριβώς φίλε Ωρίωνα, όπως τα λέει ο συνάδελφος!
Κι αν είσαι και φοιτητής και έχεις και τη θάλασσα στα πόδια σου, ακόμα καλύτερα!
Πρόσεχε όμως μη βγάλεις πέντε πσάργια παραπάνω και μετά ανέβεις στο καλάμι και τσουτσεκοποιηθείς. :good:

Φοιτητης.....???
αχ,καλα θα ηταν......
Στα 35 μου ειμαι πιο προσγειωμενος και απο οτι ισως θα επρεπε.....δεν παιζει κατι τετοιο.... :good:
Παρεμπιπτόντως μολις το απόλαυσα ψημενο στα καρβουνα και τα αυγα του που ηταν πολλα τα απόλαυσα τηγανητα....απλα υπεροχα ! :D
ΥΓ.Φοβερα τα ανωτέρω βιντεο !!!
Άβαταρ μέλους
orionas9

Νέα δημοσίευσηαπό sprint » 13 Αύγ 2014, 15:21

Μπράβο σου πάντα τέτοια , θα έρθουν και μεγαλύτερα .
:D
Αποσκότισόν με ( Διογένης προς Μ.Αλέξανδρο )
Άβαταρ μέλους
sprint

Νέα δημοσίευσηαπό panos_xanthi » 13 Αύγ 2014, 15:28

Μπραβο σου ρε Ωριωνα πολυ ομορφο θηραμα το γοφαρι, σπανιο και πεντανοστιμο!!!!! Και στα ταιρια τους!!! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
panos_xanthi

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 13 Αύγ 2014, 16:55

παντα τετοιες χαρες !!! :grin:
...και το επομενο δυκιλο!!!!! :wave:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Επιστροφή στο Φωτογραφίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες