• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Κόντρες(απο μεταφορά θέματος "Βοήθεια για σετ απ roller als)

Κόντρες(απο μεταφορά θέματος "Βοήθεια για σετ απ roller als)

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 26 Φεβ 2013, 09:30

Είπα στο θέμα:
viewtopic.php?f=19&t=32342&start=45

Αρχίζω να χάνω την υπομονή μου.

tompapanikolis,
Και δίκιο να έχεις το χάνεις χαρακτηρίζοντας τους άλλους.
Πρέπει να καταλάβεις πως εμείς δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ξέρουμε αν αυτά που γράφουν είναι αλήθεια ή όχι,η "δουλειά" μας είναι να προσέχουμε όταν ξεφεύγουν με χαρακτηρισμούς τα μέλη.
Γυρίστε στο θέμα και αφήστε τι λένε οι άλλοι,ότι άλλο θέλετε άσχετο με το θέμα με π.μ.
Πάμε στο θέμα μας. ;)
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Re: Βοήθεια για σετ απ roller als

Νέα δημοσίευσηαπό lamprosmanh » 26 Φεβ 2013, 10:57

εχω μια προταση που μπορει να δουλεψει...
να ανοιξουμε ενα θεμα (ΚΟΝΤΡΕΣ κυριου δεμετη vs οποιος να ναι) για τα ρολλερ μηπως δουμε και κανενα ποστ καθαρο και οχι ασχετο...
ημαρτον πια...αν και λιγο καιρο στο φορουν δεν ειναι ομορφο αφτο το πραγμα...
καταρχην χαλαμε τις καρδιες μας και δευτερον δεν σεβομαστε τον συναδελφο που θελει μια γνωμη... :hello:
lamprosmanh

Re: Κόντρες(απο μεταφορά θέματος "Βοήθεια για σετ απ roller als)

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 26 Φεβ 2013, 12:05

Συνάδελφε lamprosmanh,
Τα εργαλεία του φόρουμ σου δίνουν την ευκαιρία να αποκλείσεις όποια μέλη δεν θέλεις να διαβάζεις.
Πατάς ένα κουμπάκι και ξαφνικά δεν ξαναβλέπεις το μέλος που σε "ενοχλεί".

Καλώς ή κακώς το φόρουμ είναι μια κοινωνία με τόσο διαφορετικούς χαρακτήρες που πρέπει να χωρέσουν ΌΛΟΙ,...και για να προλάβω κάποιους που θα σκεφτούν πως "υποστηρίζω" τον Δεμέτη,(αν και τον συμπαθώ πολύ γιατί είναι καλοπροαίρετος),...ένα θα σας πω,το τι έγραφε ο Γιώργος δεν το διάβαζα, :) ,εσείς με κάνατε τις τελευταίες 2-3 μέρες να τα διαβάσω. ;)

1.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό lamprosmanh » 26 Φεβ 2013, 12:19

συγνωμη αν εδωσα αυτη την εντυποση η αν αυτο καταλαβατε αλλα ο σκοπος μου ειναι καλοπροερετος ΔΕΝ εχω προβλημα με κανενα μελος του φορουμ απλα δεν μου φενετε σωστο να χαλαμε τα ποστ.μου αρεσει να διαβαζω ενα θεμα και να βλεπω προτασεις βοηθιας ασχετα αν ειναι σωστες η οχι(για τον καθε συναδελφο που γραφει μπορει να ειναι σωστες)αλλα δεν μου αρεσει ειδικα στις μερες που ειμαστε να βλεπω συνεχεια τις ιδιες διαμαχες στο θεμα ρολλερ...
μια παρεα ειμαστε,καποια στιγμη θα βρεθουμε και σε καποια θαλασσα παρεα η θα χρειαστουμε και μια βοηθια....ασ λεμε και μια καλημερα....
αυτη ειναι η αποψη ΜΟΥ.
lamprosmanh

Νέα δημοσίευσηαπό mariosko » 26 Φεβ 2013, 17:22

PanEx έγραψε:Σου έδωσε κάποιος την αίσθηση πως είναι κέντρο πληροφοριών εξοπλισμού;;..... :)

Πανο επετρεψε μου ενα σχολιο. Το φορουμ μπορει να μην ειναι κεντρο πληροφοριων, αλλα πανω σε αυτο θελω να πω κατι. Ηθελα να συγκρινω το φορουμ σας με τα υπολοιπα, αλλα μετανιωσα γιατι μαλλον δεν ειναι σωστο. Στο δικο σας φορουμ υπαρχει ενα επιπεδο, που πιστευω πρεπει να προσπαθησετε να κρατησετε. Καποιος που εχει μια απορια και ανοιγει ενα τοπικ, θελει να ακουσει απαντησεις που θα τον βοηθησουν, οχι απαντησεις που θα τον καθοδηγησουν σε συγκεκριμενη αγορα λογο πρωσοπικων συμφεροντων, ουτε απαντησεις απο ατομα που λενε τα ιδια και τα ιδια καταντωντας βαρετα, ουτε απαντησεις ατομων που απλα βγαζουν τα κομπλεξ τους ή τα νευρα τους. Εγω προσωπικα, οπως πιστευω και αλλα μελη, μπενω για να χαλαρωσω, να δω κατι καινουργιο, να δω καμια ψαριά μιας και ο καιρος δεν μας αφηνει να παμε, και γιατι οχι να μαθω και κατι. Δεν μπενω για να βλεπω κοσμο αγνωστο μεταξυ τους να μαλλωνουν για γραμαρια, για μηκη και για παχη, ή που να επιμενουν να μας παντρεψουν με αρσενικο. Το προβλεψιμο καταντα βαρετο, παραδειγμα, το τι εγινε στο επιμαχο τοπικ. Απο εσας εξαρτατε να κρατησετε μια ποιοτητα στο φορουμ.
mariosko

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης