• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Re: salvi voodoo rail open 105 kai kavlwsa!!!!!!!

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 03 Οκτ 2012, 23:44

Λέω να το κλείσω εδώ,με κόστος να χάσω κι'άλλες φιλοφρονήσεις.
Καλές ή κακές οι παρέες μου μιλάνε αντρίκεια κι'αυτό για μένα κάνει όλα τα άλλα να δείχνουν ασήμαντα! :)

ΥΓ.Εδω παραιτήθηκε ο Κωτσοβός,.......με την Άρσεναλ και τον Κατσουράνη θα ασχοληθούμε;; :D
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό KABERIS » 03 Οκτ 2012, 23:46

iosub έγραψε:Ο Κατσουράνης τελικά έφταιγε για όλα τα δεινά του Παναθηναϊκού, ο Ολυμπιακός μόλις έφαγε το 3ο στη λήξη και η τάξη αποκαταστάθηκε,

Στην ET3 μιλάει ο Ρουμελιώτης ,
δεν νομίζεις πως αυτόν πρέπει να προσέξεις κ μετά να πας για ύπνο?
«Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος»
Άβαταρ μέλους
KABERIS

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 03 Οκτ 2012, 23:56

PanEx έγραψε:Λέω να το κλείσω εδώ,με κόστος να χάσω κι'άλλες φιλοφρονήσεις.
Καλές ή κακές οι παρέες μου μιλάνε αντρίκεια κι'αυτό για μένα κάνει όλα τα άλλα να δείχνουν ασήμαντα! :)

ΥΓ.Εδω παραιτήθηκε ο Κωτσοβός,.......με την Άρσεναλ και τον Κατσουράνη θα ασχοληθούμε;;

Αντρίκεια πράματα . :roll:

Και για να πάμε και για νάνι . Δεν υπήρχε κάποιο υπονοούμενο ούτε για εσένα προσωπικά ούτε για τον iosub .
Ξαφνιάστηκα μάλιστα που αντιδράσατε . :scratch:
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 04 Οκτ 2012, 00:09

KABERIS έγραψε:
iosub έγραψε:Ο Κατσουράνης τελικά έφταιγε για όλα τα δεινά του Παναθηναϊκού, ο Ολυμπιακός μόλις έφαγε το 3ο στη λήξη και η τάξη αποκαταστάθηκε,

Στην ET3 μιλάει ο Ρουμελιώτης ,
δεν νομίζεις πως αυτόν πρέπει να προσέξεις κ μετά να πας για ύπνο?

Δεν μου χρειάζεται. Αυτά που "αποκαλύπτει" όλως τυχαίως ο Ρουμελιώτης το τελευταίο 10ημερο, και μέσω του βιβλίου του βεβαίως-βεβαίως που εκδίδουν οι ...Εκδόσεις Λιβάνη (εδώ γελάμε δυνατά :lol: ), τυγχάνει να τα υποπτεύομαι-υποστηρίζω εδώ και καμιά διετία, λόγω της δουλειάς μου.

Έχω πάψει προ πολλού συνεπώς να ασχολούμαι με τύπους σαν τον Ρουμελιώτη, τον Προβόπουλο, το Λεωτσάκο, τον Παπαδημητρίου, τον Στούπα και εσχάτως τον Πρετεντέρ, όπου όλοι σιγά-σιγά αρχίζουν να ανακαλύπτουν ...την Αμερική.

Εγώ είμαι με το Βαρουφάκη, αν με καταλαβαίνεις... ;)
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 04 Οκτ 2012, 00:29

Smernas έγραψε:

ΥΓ.Εδω παραιτήθηκε ο Κωτσοβός,.......με την Άρσεναλ και τον Κατσουράνη θα ασχοληθούμε;;

Και για να πάμε και για νάνι . Δεν υπήρχε κάποιο υπονοούμενο ούτε για εσένα προσωπικά ούτε για τον iosub .

Πάμε τότε ρε σμέρνα μια και δεν αναφερόσουν στον Πάνο ή στον ιοσαμπ....άρα προφανώς αναφερόσουν σε μένα (άλλος δεν έπαιξε ξέχνα το).
Πες μου λοιπόν.....Ποιος άλλος φτιάχνει το βουτυράκι του από όπλα και συναφή..... και λόγω αυτού έγινε το θέμα;

Δεν σε είχα να μασάς τα λόγια σου. Κρίμα!
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό KABERIS » 04 Οκτ 2012, 00:34

iosub έγραψε:

Και εγώ με τον Βαρουφάκη είμαι (μίλαγε κ σήμερα στον Ευαγγελάτο )
αλλά θεωρώ πως το να ακούσω τον Ρουμελιώτη κ κάθε αντίστοιχο Ρουμελιώτη
(συμφωνώ-διαφωνώ)
είναι σημαντικότερο από τον Ολυμπιακό, τον Παναθηναϊκό * ,το όπλο του μπηξε,
την κόντρα του δείξε,τα υπονοούμενα ψαροντουφεκάδων που δεν μπορώ να παρακολουθήσω
και να "καταλάβω"(κατά την γυναίκα μου, όλοι εμείς έχουμε καμένα κύτταρα εγκεφάλου,από την πίεση)

*όχι όμως σημαντικότερο και από την ΑΕΚΑΡΑ, εάν με καταλαβαίνεις......
«Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος»
Άβαταρ μέλους
KABERIS

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 04 Οκτ 2012, 00:46

KABERIS έγραψε:
iosub έγραψε:

Και εγώ με τον Βαρουφάκη είμαι (μίλαγε κ σήμερα στον Ευαγγελάτο )
αλλά θεωρώ πως το να ακούσω τον Ρουμελιώτη κ κάθε αντίστοιχο Ρουμελιώτη
(συμφωνώ-διαφωνώ)
είναι σημαντικότερο από τον Ολυμπιακό, τον Παναθηναϊκό * ,το όπλο του μπηξε,
την κόντρα του δείξε,τα υπονοούμενα ψαροντουφεκάδων που δεν μπορώ να παρακολουθήσω
και να "καταλάβω"(κατά την γυναίκα μου, όλοι εμείς έχουμε καμένα κύτταρα εγκεφάλου,από την πίεση)

*όχι όμως σημαντικότερο και από την ΑΕΚΑΡΑ, εάν με καταλαβαίνεις......

Ωραία, τώρα που τα βρήκαμε και ο Smernas δεν μας λέει για τα όπλα, τα βουτυράκια και τα φοντανάκια που έχει κατά νου, λέω να πάω για ύπνο.

Άντε καληνύχτα!
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 04 Οκτ 2012, 00:47

nmoiras έγραψε:Πάμε τότε ρε σμέρνα μια και δεν αναφερόσουν στον Πάνο ή στον ιοσαμπ....άρα προφανώς αναφερόσουν σε μένα (άλλος δεν έπαιξε ξέχνα το).
Πες μου λοιπόν.....Ποιος άλλος φτιάχνει το βουτυράκι του από όπλα και συναφή..... και λόγω αυτού έγινε το θέμα;

Ούτε σε σένα αναφερόταν Νίκο.
Το παλιόφιδο μίλησε γενικά λαμβάνοντας υπόψη το πρώτο ποστ του φίλου ΚΑΙ ΟΧΙ τις απαντήσεις που ακολούθησαν.
Εσύ φυσικά έχεις τους λόγους σου για την απάντηση που έδωσες, καθώς μετά τον αρχικό φίλο, που έκανε το ποστ εντελώς αθώα, μπήκε και ο φίλτατος Μανωλιός S, ο οποίος είναι φιλαράκι με τον εισαγωγέα του όπλου και είπε κι αυτός τα δικά του. :D

Νταξ, η αλήθεια είναι ότι ο Μανόλις S. δε χάνει ευκαιρία, :D αλλά παρ΄όλα αυτά το όπλο που έχω πάρει κι εγώ, είναι πολύ αξιόλογο όπλο ( 75αρι).

Υ.Γ. Ρε Γιώργο ο Βαρουφάκης πολύ θεωρία και μπλαμπλά είναι. Στην πράξη, έχει δοκιμάσει να δει αν αυτά που λέει δουλεύουν; [-(
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό ENT X-DIVER » 04 Οκτ 2012, 00:58

Επειδή μοιάζεις καλό παιδί και έχεις ξαφνιαστεί και μπερδευτεί από ... συμπεριφορές ...επέτρεψε μου να σε βοηθήσω λιγουλάκι.

Όταν θες να ερμηνέυσεις συμπεριφορές να μην ξεκινάς από το τι σου λένε και πως το ''επενδύουν '' αλλά από το τι είπες και γιατί να πειράξει .
Πχ Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . Με λίγα λόγια , όπως είπα και στον εαυτό μου κάτι φορές που εκθείασα κατασκευαστές και μάρκες ... ''που πας ρε καραμήτροοοο ... ξυπόλητος στον συναδελφικό αυτό κόσμο του ψαροντούφεκου ;;; θα πέσουν να σε φάνε . '' :D

Δυστυχώς όπως και με τον ποινικό κώδικα '' Η άγνοια του αξιοποίνου δεν αρκεί για να αποκλείσει τον καταλογισµό.''

Το ξέρω ότι σου ψαλιδίζω λίγο τα φτερά της αθωότητας αλλά στο μέλλον θα έχεις πτήσεις με λιγότερες αναταράξεις ! :grin:

Καλή συνέχεια .

Συμπαθω πολυ, τοσο τον Panex οσο και τον Iosub.
Ομως : Ο Σμερνας, που τακτικα ειναι απλα: απλος, ειλικρινης και ευστοχος, στο topic ειπε τα αυτονοιτα και τσιμπησατε ασχημα, ως μη ωφειλατε..
Δεν κανω κριτικη σε σας, επαινω τον Smerna!!
Μπραβο Φιλε, Τακτικα βλεπω πως εισαι κεντρο στοχου....

Οσο για το παληκαρι που ανοιξε το topic ενα εχω να πω: Ο ερωτας με ερωτα περναει....! Περιμενε και τον επομενο σου... :)
ENT X-DIVER

Νέα δημοσίευσηαπό ENT X-DIVER » 04 Οκτ 2012, 01:05

Υ.Σ Ο Βαρουφακης ειναι για να παιζει Βολλευ. Μονο!!
Α!!! Και για να βρει κατι να πει, ντε και καλα, που θα " εντυπωσιασει""" Αποδοχη απο συναδελφους του χωρου του εχει? Του δινει κανεις
καθηγητης Οικονομικων σοβαρη σημασια?
ENT X-DIVER

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 11:55

nmoiras έγραψε:
Smernas έγραψε:

Πάμε τότε ρε σμέρνα μια και δεν αναφερόσουν στον Πάνο ή στον ιοσαμπ....άρα προφανώς αναφερόσουν σε μένα (άλλος δεν έπαιξε ξέχνα το).

Που να πάμε Moiras ; Έχουμε να πάμε κάπου ;
Εσύ είπες του Panex να μην τσιμπήσει και μετά κάνεις τα ίδια .
Και το κακό ξέρεις πιο είναι ; Ότι δεν υπήρχε ούτε αγκίστρι ούτε δόλωμα ούτε θέμα για συγκεκριμένο πρόσωπο . Κανένα .

Να ανοίξω τα μάτια του φίλου ήθελα . Μου ήρθε η διάθεση να τον προστατεύσω . (Ναι , μου άρεσε ο Ζορρό όταν ήμουν μικρός ) .

Ένα ποστ έκανα ο έρμος και κατάντησε σαν το ανέκδοτο με τον Ιησού και τον Ιούδα ... ''μήπως εγώ κύριε .. μήπως εγώ κύριε ..''

Δηλαδή εσείς που με εγκαλείτε δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι στο χώρο πουλιούνται όπλα από πολλούς (πάρα πάρα πολλούς ) ανθρώπους ;
Έλα τώρα . Μην τρομάξεις βρε παιδί μου , αλλά αν σηκώσεις τα μάτια και δεις ψηλά στη σελίδα ...αυτά που κουνιούνται και αναβοσβήνουν ... δεν είναι νομιστεράκια .

Τέλος πάντων πραγματικά ξαφνιάστηκα με τις αντιδράσεις και δεν θέλω καν να υποθέσω , για πιο λόγο έφτασαν τα πράγματα να εξελιχτούν έτσι .
Το εύκολο ίσως θα ήταν να στείλω ένα πμ στο φίλο και να τελειώσει εκεί το θέμα . Αλλά έτσι θα ήταν απλά θέμα χρόνου μέχρι να ''ξαφνιαστεί '' ο επόμενος .
Άβαταρ μέλους
Smernas

Re: Μεταφαορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 12:52

Για να μην το χάσω τελείως,...... :)

Είπες (στο πχ.)με bold:
Smernas έγραψε: Όταν θες να ερμηνέυσεις συμπεριφορές να μην ξεκινάς από το τι σου λένε και πως το ''επενδύουν '' αλλά από το τι είπες και γιατί να πειράξει .
Πχ Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . Με λίγα λόγια , όπως είπα και στον εαυτό μου κάτι φορές που εκθείασα κατασκευαστές και μάρκες ... ''που πας ρε καραμήτροοοο ... ξυπόλητος στον συναδελφικό αυτό κόσμο του ψαροντούφεκου ;;; θα πέσουν να σε φάνε . '' :D

Κι'εγώ καταλαβαίνω πως την λές αρχικά σε κάποιο μέλος(ή μέλη που φτιάχνουν/πουλάνε όπλα) και κατ'επέκταση στην Δ.Ο. που δεν κάνει σωστά την δουλειά της(και μεταφέρει αυτό το θέμα και όχι άλλα),..........κατάλαβα καλά ή δεν είναι έτσι;;

:) Αν όχι,τότε γιατί τόνισες το "Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . ;;;;

Και τέλος πάντων,πες μας ποιούς εννοείς να μιλάμε συγκεκριμένα.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 04 Οκτ 2012, 13:06

Smernas έγραψε:Που να πάμε Moiras ; Έχουμε να πάμε κάπου ;
Εσύ είπες του Panex να μην τσιμπήσει και μετά κάνεις τα ίδια .
Και το κακό ξέρεις πιο είναι ; Ότι δεν υπήρχε ούτε αγκίστρι ούτε δόλωμα ούτε θέμα για συγκεκριμένο πρόσωπο . Κανένα .

Να ανοίξω τα μάτια του φίλου ήθελα . Μου ήρθε η διάθεση να τον προστατεύσω . (Ναι , μου άρεσε ο Ζορρό όταν ήμουν μικρός ) .

Ένα ποστ έκανα ο έρμος και κατάντησε σαν το ανέκδοτο με τον Ιησού και τον Ιούδα ... ''μήπως εγώ κύριε .. μήπως εγώ κύριε ..''

Δηλαδή εσείς που με εγκαλείτε δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι στο χώρο πουλιούνται όπλα από πολλούς (πάρα πάρα πολλούς ) ανθρώπους ;
Έλα τώρα . Μην τρομάξεις βρε παιδί μου , αλλά αν σηκώσεις τα μάτια και δεις ψηλά στη σελίδα ...αυτά που κουνιούνται και αναβοσβήνουν ... δεν είναι νομιστεράκια .

Τέλος πάντων πραγματικά ξαφνιάστηκα με τις αντιδράσεις και δεν θέλω καν να υποθέσω , για πιο λόγο έφτασαν τα πράγματα να εξελιχτούν έτσι .
Το εύκολο ίσως θα ήταν να στείλω ένα πμ στο φίλο και να τελειώσει εκεί το θέμα . Αλλά έτσι θα ήταν απλά θέμα χρόνου μέχρι να ''ξαφνιαστεί '' ο επόμενος .

Δεν τσιμπησα, δεν φανταζόμουν ότι θα έλεγες και τίποτα συγκεκριμένο. Από γενικότητες βλέπουμε συχνά.

Όταν όμως αποκλείεις τον πανεξ και τον ιοσαμπ είναι προφανές ότι αναφέρεσαι σε μένα (δεν έμεινε άλλος), κατα συνέπεια οφειλα να δοκιμάσω μπας και γινόσουν συγκεκριμένος να μας πεις από ποιον εννοείς ότι τα παίρνω για ντουφέκια..... Είπα μήπως ρε παιδί είχες το θάρρος να μας πεις για ποιο λόγο μας κατηγορείς με μπηχτές.

Βέβαια στη συνέχεια το γύρισες στην γύρω γύρω κουβέντα.... Καλώς, δεν έγινε και τίποτα, ελπίζω ωστόσο την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό junior's gun » 04 Οκτ 2012, 13:24

Μου αρέσετε!!!!!!!! την γάτα με το ποντίκι παίζετε
smerna στα χείλια το έχεις ρίξτο, τι μας βάζεις & ανεβαίνουμε στην αρχή της σελίδας????
panex, moiras σαν ΟΔ δεν καταλαβαίνω αυτό το φόρουμ πως πέρυσι με χαρά το ξεκοκαλίζαμε & φέτος έγινε το φόρουμ της κόντρας, των υπονοουμένων κλπ?????????????? Επίσης μιας & είναι κοινά στην ανάγνωση όλα δεν κατάλαβα ούτε εγώ γιατί τόση "θέρμη" στο συγκεκριμμένο ποστ
βουτώντας όλα όσα με κάνουν να νιώθω άσχημα επιπλέουν!!!!!!!!!! Οι σκαφάτοι μακριά μου μην πέσετε επάνω τους!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
junior's gun

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 13:29

PanEx έγραψε:Για να μην το χάσω τελείως,...... :)

Είπες (στο πχ.)με bold:
Smernas έγραψε: Όταν θες να ερμηνέυσεις συμπεριφορές να μην ξεκινάς από το τι σου λένε και πως το ''επενδύουν '' αλλά από το τι είπες και γιατί να πειράξει .

Κι'εγώ καταλαβαίνω πως την λές αρχικά σε κάποιο μέλος(ή μέλη που φτιάχνουν/πουλάνε όπλα) και κατ'επέκταση στην Δ.Ο. που δεν κάνει σωστά την δουλειά της(και μεταφέρει αυτό το θέμα και όχι άλλα),..........κατάλαβα καλά ή δεν είναι έτσι;;

:) Αν όχι,τότε γιατί τόνισες το "Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . ;;;;

Και τέλος πάντων,πες μας ποιούς εννοείς να μιλάμε συγκεκριμένα.

2η μεταφορά του θέματος αυτή ;;;
Γιατί βρε Πανέξ τα πάτε τα θέματα από μεταφορά σε μεταφορά ; Μπερδεύεται ο κόσμος . Ζαλάδα πια .

Στο κάτω κάτω όταν έχεις αφαιρέσει τα προηγούμενα ποστ και κάνεις ένα αποσπασματικό quote αλλάζεις πολλά .
Το λιγότερο και θέλω να το προσέξεις αυτό - δεν δίνεις τη δυνατότητα να καταλάβει κάποιος ότι - είχε ξεκινήσει ένα χαλαρό κυνήγι μαγισσών προς το παιδί , το οποίο , το μόνο που έκανε ήταν να εκφράσει τον ενθουσιασμό του για ένα γκάνι . 99,9 % ,σε λίγο θα έπαιρναν μέρος και άλλοι να το ''νουθετήσουν'' .

Τι ακριβώς θες να κάνω για να σου εξηγήσω τα bold ;;; να σου κατεβάσω τον κατάλογο των εκθετών της έκθεσης ψάρεμα και φουσκωτό ;
Άμα θες και δε βαριέσαι κάνε στο μυαλό σου μια λίστα από οοοοοοολους όσους ξέρεις που ασχολούνται με εμπόριο και κατασκευή όπλων και μπαίνουν/γράφουν εδώ μέσα και στα υπόλοιπα φορουμς του χώρου .

Αν θεωρείς ότι τη λέω στη διαχείριση ( και γιαυτό έγινε όλος αυτός ο πανικός με τα ''αντρίκεια'' τους ''ύπνους '' τις απανωτές μεταφορές και δεν ξέρω τι άλλο ακόμη ) τότε κάνεις λάθος . Εμένα με απασχολεί ο φίλος και κάθε φίλος που ξαφνιάστηκε και θα συνέχιζε να ξαφνιάζεται με τις αντιδράσεις σε ένα καλοπροαίρετο ποστ που έκανε . Πήγε να βοηθήσει , να κάνει καλό και του έπεσε ο ουρανός στο κεφάλι .
Άβαταρ μέλους
Smernas

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης