• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 03 Οκτ 2012, 16:37

teopsarodoufekas έγραψε:
nmoiras έγραψε:Μεταφέρθηκε στη σωστή θεματική ενότητα ΄΄Νέα προιόντα, Διαφήμιση΄΄.

Παρακαλώ να τα βάζετε στη σωστή θεματική ενότητα.

φιλε μου ειμαι νεος στο φορουμ και δευτερον σε καμια περιπτωση δεν κανω διαφημιση ουτε τιποτα. απλα ψαρεψα με το οπλο ααυτο που αγορασα και ενθουσιαστηκα τοσο πολυ με το συγκεκριμενο και ηθελα να το μοιραστω με αλλους. τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. και το εγραψα επειδη για μενα ειναι το καλυτερο που εχω ψαρεψει και αλλοι μου ειπαν πως ειναι πολυ ποιοτητα που ρωτησα και ειμαι απο αυτουσ που θελουν να βοηθανε μεχρι και ατομα που δεν γνωριζουν και δεν προκειται να δουν ποτε, ετσι εγραψα για να το δοκιμασετε. δεν εξαναγκασα κανεναν να το αγορασει.

Επειδή μοιάζεις καλό παιδί και έχεις ξαφνιαστεί και μπερδευτεί από ... συμπεριφορές ...επέτρεψε μου να σε βοηθήσω λιγουλάκι.

Όταν θες να ερμηνέυσεις συμπεριφορές να μην ξεκινάς από το τι σου λένε και πως το ''επενδύουν '' αλλά από το τι είπες και γιατί να πειράξει .
Πχ Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . Με λίγα λόγια , όπως είπα και στον εαυτό μου κάτι φορές που εκθείασα κατασκευαστές και μάρκες ... ''που πας ρε καραμήτροοοο ... ξυπόλητος στον συναδελφικό αυτό κόσμο του ψαροντούφεκου ;;; θα πέσουν να σε φάνε . '' :D

Δυστυχώς όπως και με τον ποινικό κώδικα '' Η άγνοια του αξιοποίνου δεν αρκεί για να αποκλείσει τον καταλογισµό.''

Το ξέρω ότι σου ψαλιδίζω λίγο τα φτερά της αθωότητας αλλά στο μέλλον θα έχεις πτήσεις με λιγότερες αναταράξεις ! :grin:

Καλή συνέχεια .
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.
Άβαταρ μέλους
Smernas

Re: salvi voodoo rail open 105 kai kavlwsa!!!!!!!

Νέα δημοσίευσηαπό Da Lord » 03 Οκτ 2012, 18:01

Smernas έγραψε:
teopsarodoufekas έγραψε:
nmoiras έγραψε:Μεταφέρθηκε στη σωστή θεματική ενότητα ΄΄Νέα προιόντα, Διαφήμιση΄΄.

φιλε μου ειμαι νεος στο φορουμ και δευτερον σε καμια περιπτωση δεν κανω διαφημιση ουτε τιποτα. απλα ψαρεψα με το οπλο ααυτο που αγορασα και ενθουσιαστηκα τοσο πολυ με το συγκεκριμενο και ηθελα να το μοιραστω με αλλους. τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. και το εγραψα επειδη για μενα ειναι το καλυτερο που εχω ψαρεψει και αλλοι μου ειπαν πως ειναι πολυ ποιοτητα που ρωτησα και ειμαι απο αυτουσ που θελουν να βοηθανε μεχρι και ατομα που δεν γνωριζουν και δεν προκειται να δουν ποτε, ετσι εγραψα για να το δοκιμασετε. δεν εξαναγκασα κανεναν να το αγορασει.

Επειδή μοιάζεις καλό παιδί και έχεις ξαφνιαστεί και μπερδευτεί από ... συμπεριφορές ...επέτρεψε μου να σε βοηθήσω λιγουλάκι.

Όταν θες να ερμηνέυσεις συμπεριφορές να μην ξεκινάς από το τι σου λένε και πως το ''επενδύουν '' αλλά από το τι είπες και γιατί να πειράξει .
Πχ Σκέψου ποιός άλλος πουλάει - φτιάχνει - βγάζει το βουτυράκι του , από όπλα και συναφή και θα καταλάβεις . Με λίγα λόγια , όπως είπα και στον εαυτό μου κάτι φορές που εκθείασα κατασκευαστές και μάρκες ... ''που πας ρε καραμήτροοοο ... ξυπόλητος στον συναδελφικό αυτό κόσμο του ψαροντούφεκου ;;; θα πέσουν να σε φάνε . '' :D

Δυστυχώς όπως και με τον ποινικό κώδικα '' Η άγνοια του αξιοποίνου δεν αρκεί για να αποκλείσει τον καταλογισµό.''

Το ξέρω ότι σου ψαλιδίζω λίγο τα φτερά της αθωότητας αλλά στο μέλλον θα έχεις πτήσεις με λιγότερες αναταράξεις ! :grin:

Καλή συνέχεια .

Δε νομιζω οτι ο admin το έκανε μετα απο υποδειξη...
Πολυ σημασια δίνετε σε ανουσια πραματα, το θεμα ειναι οτι ο συναδελφος ειναι αυχαριστημένος και λεει τη καψουρα του, τωρα ποιος σε βαθος χρονου θα βγει μ@λ@κ@ς εδω θα ειμαστε να το δουμε.
Ετσι και αλλιως καποιος που ειναι στα φορουμ λιγο υποψιασμενος και κανει ερευνα αγορας δε σταθει σε ενα ποστ απο ενα μέλος με μικρο αριθμο ποστς.

Συναδελφε επλιζω να το χαρεις το οπλακι σου.
Da Lord

Νέα δημοσίευσηαπό KABERIS » 03 Οκτ 2012, 19:26

Smernas έγραψε:

Το ξέρω ότι σου ψαλιδίζω λίγο τα φτερά της αθωότητας αλλά στο μέλλον θα έχεις πτήσεις με λιγότερες αναταράξεις !

πππππψσσσσσσς !!!! ποιότητα....... :hello:
«Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος»
Άβαταρ μέλους
KABERIS

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 03 Οκτ 2012, 20:48

Da Lord έγραψε:
Smernas έγραψε:
teopsarodoufekas έγραψε:

Καλή συνέχεια .

Δε νομιζω οτι ο admin το έκανε μετα απο υποδειξη...
Πολυ σημασια δίνετε σε ανουσια πραματα, το θεμα ειναι οτι ο συναδελφος ειναι αυχαριστημένος και λεει τη καψουρα του, τωρα ποιος σε βαθος χρονου θα βγει μ@λ@κ@ς εδω θα ειμαστε να το δουμε.
Ετσι και αλλιως καποιος που ειναι στα φορουμ λιγο υποψιασμενος και κανει ερευνα αγορας δε σταθει σε ενα ποστ απο ενα μέλος με μικρο αριθμο ποστς.

Συναδελφε επλιζω να το χαρεις το οπλακι σου.

@smernas: εάν το σχόλιό σου αφορά και εμένα, μιάς και εγώ το ξεκίνησα, απλά να σου πω ότι ουδέποτε παρήγαγα ή πούλησα όπλα, αντίθετα στην τσάντα μου (όχι στην αποθήκη) κουβαλάω συστηματικά όπλα 3 διαφορετικών εταιριών, βάλε και την upgraded σκανδάλη στο ένα, 4. Τα πληρώνω επίσης κανονικότατα, άντε επειδή ψαρεύω αρκετά χρόνια και έχω ακουμπήσει πολλά λεφτά στο χώρο, να μου κάνουν μία αξιόλογη έκπτωση.

Αν πάλι το σχόλιό σου δεν αφορούσε και εμένα, συμφωνώ απόλυτα με τον Da Lord. Μην ψάχνεις να βρεις σε όλα θεωρίες συνωμοσίας από πίσω, ίσως απλά το thread που ο φίλος σήκωσε να παραήταν "φίλα προσκείμενο" υπέρ των συγκεκριμένων όπλων και να πυροδότησε το όλο θέμα.
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 03 Οκτ 2012, 22:42

Smernas,
Ειλικρινά θα ήθελα να μας εξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς,....... :)

Μίλα ανοιχτά,μπορείς;;
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 03 Οκτ 2012, 23:04

Πάνο γιατί τσιμπάς ρε;
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 03 Οκτ 2012, 23:07

Απο περιέργεια ,θέλω να μάθω τι ακριβώς εννοεί και αν μπορεί να μιλήσει ανοιχτά,........ :grin:
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 03 Οκτ 2012, 23:08

PanEx έγραψε:Smernas,
Ειλικρινά θα ήθελα να μας εξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς,....... :)

Μίλα ανοιχτά,μπορείς;;

φιλε μου ειμαι νεος στο φορουμ και δευτερον σε καμια περιπτωση δεν κανω διαφημιση ουτε τιποτα. απλα ψαρεψα με το οπλο ααυτο που αγορασα και ενθουσιαστηκα τοσο πολυ με το συγκεκριμενο και ηθελα να το μοιραστω με αλλους. τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. και το εγραψα επειδη για μενα ειναι το καλυτερο που εχω ψαρεψει και αλλοι μου ειπαν πως ειναι πολυ ποιοτητα που ρωτησα και ειμαι απο αυτουσ που θελουν να βοηθανε μεχρι και ατομα που δεν γνωριζουν και δεν προκειται να δουν ποτε ετσι εγραψα για να το δοκιμασετε. δεν εξαναγκασα κανεναν να το αγορασει.

Και εγώ ειλικρινά θα ήθελα να ρωτήσω πώς σε κάνει να νιώθεις η ''απολογία'' του ξαφνιασμένου μικρού μας φίλου .
Τι λες ; Σου προκάλεσε κάποια συναισθήματα ;
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 03 Οκτ 2012, 23:09

....άλλα λόγια.

Με την περιέργεια θα μείνεις Πάνοοο
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 03 Οκτ 2012, 23:14

Καλα λες Νίκο,........Πολύ λάδι και τηγανίτα τίποτα!
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Tilemachos » 03 Οκτ 2012, 23:18

Τελικά είμαστε και λίγο ψιλοπανελίστες μεσημεριανής ζώνης... :D
Η ανδρεία απέχει χιλιοστά απο την βλακεία.
Άβαταρ μέλους
Tilemachos

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 03 Οκτ 2012, 23:19

Δύσκολες ερωτήσεις . Δύσκολες απαντήσεις . :D
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 03 Οκτ 2012, 23:23

Smernas,
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται,..... :grin:

Kαθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται,....Aν έχεις κάτι να πεις το λες ανοιχτά,αλλιώς δεν μιλάς καθόλου.
Αντρίκεια πράματα,ξεκάθαρα. :)
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 03 Οκτ 2012, 23:32

PanEx έγραψε:Smernas,
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται,..... :grin:

Kαθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται,....Aν έχεις κάτι να πεις το λες ανοιχτά,αλλιώς δεν μιλάς καθόλου.
Αντρίκεια πράματα,ξεκάθαρα. :)

Panex πραγματικά όσα χρόνια παρακολουθώ το φόρουμ έχω να πω μόνο , ότι αλλάζεις προς το καλύτερο , κάθε φορά που σε διαβάζω . Σε όλα τα επίπεδα . Γιαυτό σε ρώτησα τι ένιωσες ;
Ειλικρινά μιλάω .
Από την άλλη , κάνεις κακές παρέες βρε παιδί μου . :D
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 03 Οκτ 2012, 23:41

Ο Κατσουράνης τελικά έφταιγε για όλα τα δεινά του Παναθηναϊκού, ο Ολυμπιακός μόλις έφαγε το 3ο στη λήξη και η τάξη αποκαταστάθηκε, άντε να μάθουμε και ποια "όπλα & συναφή" εννοεί ο Smernas, να πάμε για ύπνο πλήρεις... :-k
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Επόμενο

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες