• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Να οργανωθούμε,.........

Να οργανωθούμε,.........

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 31 Μαρ 2011, 00:48

Συνάδελφοι,

Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι και φορτισμένοι καλό θα είναι να διατηρήσουμε το καφενείο μας καθαρά ψυχαγωγικό , ήρεμο, αγχολυτικό ,χωρίς εντάσεις και προστριβές.

Να οργανωθούμε λίγο;;

Έχω να κάνω 2-3 παρατηρήσεις που μου έκαναν εντύπωση τον τελευταίο καιρό,........

1.Ανοίγονται κάποια θέματα στην ενότητα : Ψαρέματα και τεχνικές που με δυσκολία καταλαβαίνεις αν τα μέλη που τα άνοιξαν το έκαναν για να δείξουν τα ψάρια τους ή τα προϊόντα τους ,άσε που κάποιες φορές δείχνουν τα προϊόντα των άλλων, αυτό προσβάλει την νοημοσύνη μας, «χαλάει» την παρέα μας ........αλλη η ενότητα για διαφημίσεις,άλλη για τα ψαρεματά μας.

2,Χαρακτηρίζουμε εύκολα, πολύ εύκολα, συναδέλφους, ομάδες ολόκληρες ,.....λιμενικούς ,επαγγελματίες ψαράδες, πολιτικούς ,ανθρώπους που δεν έχουν αντίλογο εδώ μέσα, να το ξανασκεφτούμε;;

3,Κάποιοι από εμάς έχουμε γίνει οι καλύτεροι ντεντέκτιβ, αστυνόμοι, δικαστές και στην πρώτη ευκαιρία την λέμε στον παραβάτη,.......αυτό δεν οδηγεί πουθενά, σκεφτείτε το, βρείτε άλλο τρόπο προσέγγισης θα έχετε καλύτερο αποτέλεσμα........Σερ Λουπέν.

Υ.Γ.Άρη πάψε να τρίβεσαι στη γκλίτσα του τσοΠάνου ,θα μείνεις στην παρέα με τους όρους της παρέας και όχι με τους δικούς σου, αλλιώς σε βλέπω σαν τον άλλον να σβήνεις το πρόσωπο σου και να αυτοαποκαλείσαι χαρτοσακούλας για να βάλεις την ψαριά σου.........

Κάθε σχόλιο δεκτό.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Re: Να οργανωθούμε,.........

Νέα δημοσίευσηαπό B.RenStorMinG » 31 Μαρ 2011, 09:28

Ή Αρσεν Λουπεν ή Μεσιε Λουπεν....Οχι Σερ...

Να τηρειται το Netiquette κι ολα καλα....
Εικόνα
ΑΝΗΨΙΕ! ΑΝΗΨΙΕ! ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΨΑΡΙΕΣ!
Άβαταρ μέλους
B.RenStorMinG
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 31 Μαρ 2011, 10:57

Αυτό χθές............
stelarasA'MAK έγραψε:Οντως κουκουρουκου το βιντεο,ο τιτλος το κειμενο...εντυπωσιακη ψαρια :hello: αλλα παλι ως ο κλασσικος γκρινιαρης του φορουμ,δεν αντεχω θα τα πω,,,,,βαρεθηκα τις υπερψαριες....αντι λοιπον για ΑΜΗΝ...βαζω ΑΜΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Από εδώ:
viewtopic.php?f=1&t=16804&p=228168#p228168

Αυτό σήμερα..........
stelarasA'MAK έγραψε::hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Από εδώ:
viewtopic.php?f=1&t=16814

Ό ίδιος άνθρωπος πως βλέπει την μία περίπτωση και πως την άλλη,.......και ο stelarasA'MAK δεν είναι ο μόνος......

B.RenStorMinG έγραψε:Να τηρειται το Netiquette κι ολα καλα....

Δεν φτάνει μόνο αυτό!
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό ΑΣΤΟΧΟΣ » 31 Μαρ 2011, 12:54

PanEx έγραψε:Συνάδελφοι,

Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι και φορτισμένοι καλό θα είναι να διατηρήσουμε το καφενείο μας καθαρά ψυχαγωγικό , ήρεμο, αγχολυτικό ,χωρίς εντάσεις και προστριβές.

Να οργανωθούμε λίγο;;

Έχω να κάνω 2-3 παρατηρήσεις που μου έκαναν εντύπωση τον τελευταίο καιρό,........

1.Ανοίγονται κάποια θέματα στην ενότητα : Ψαρέματα και τεχνικές που με δυσκολία καταλαβαίνεις αν τα μέλη που τα άνοιξαν το έκαναν για να δείξουν τα ψάρια τους ή τα προϊόντα τους ,άσε που κάποιες φορές δείχνουν τα προϊόντα των άλλων, αυτό προσβάλει την νοημοσύνη μας, «χαλάει» την παρέα μας ........αλλη η ενότητα για διαφημίσεις,άλλη για τα ψαρεματά μας.

2,Χαρακτηρίζουμε εύκολα, πολύ εύκολα, συναδέλφους, ομάδες ολόκληρες ,.....λιμενικούς ,επαγγελματίες ψαράδες, πολιτικούς ,ανθρώπους που δεν έχουν αντίλογο εδώ μέσα, να το ξανασκεφτούμε;;

3,Κάποιοι από εμάς έχουμε γίνει οι καλύτεροι ντεντέκτιβ, αστυνόμοι, δικαστές και στην πρώτη ευκαιρία την λέμε στον παραβάτη,.......αυτό δεν οδηγεί πουθενά, σκεφτείτε το, βρείτε άλλο τρόπο προσέγγισης θα έχετε καλύτερο αποτέλεσμα........Σερ Λουπέν.

Υ.Γ.Άρη πάψε να τρίβεσαι στη γκλίτσα του τσοΠάνου ,θα μείνεις στην παρέα με τους όρους της παρέας και όχι με τους δικούς σου, αλλιώς σε βλέπω σαν τον άλλον να σβήνεις το πρόσωπο σου και να αυτοαποκαλείσαι χαρτοσακούλας για να βάλεις την ψαριά σου.........

Κάθε σχόλιο δεκτό.

=D> =D> =D> :thumbsup:
ΑΣΤΟΧΟΣ

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 31 Μαρ 2011, 22:45

Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό bekor » 03 Απρ 2011, 10:46

Ο Πάνος έχει απόλυτο δίκαιο. Σε καιρούς σαν κι αυτούς που ζούμε τα μόνα που μπορούν να κάνουν την ζωή μας υγειή είναι η επιστροφή στις αξίες της και όχι στην καταναλωτική ευημερία. Πρέπει να γίνουμε σκεπτόμενα άτομα με θέση και καθαρό μάτι απέναντι στα τεκτενόμενα. Χαιρετώ "Σαρωνικός".
bekor

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες