• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ε-Shop's,...

Κάτι νεο κυκλοφορεί.

Re: MUST–DIVE Τρίτη και φαρμακερή…

Νέα δημοσίευσηαπό karadoulis » 19 Ιούλ 2016, 00:36

kounavos έγραψε: εχω να επισημανω οτι για αποφυγη παρεξηγησεων οτι ψαρευω εδω κ 3 χρονια για την πλακα μου κ για την οικογενεια μου,δεν εχω σπονσορες ουτε οφελος απο κανεναν επαγγελματια.ψαρευω κολυμπητος με πλαστικες λεπιδες κ ελληνικα οπλα απο 60-100

ευχαριστω για τον χρονο σας

Κοίτα δν ξέρω για τα παιδιά αλλά ούτε εγώ έχω κάποιον σπονσορα ούτε έχω κάποιο κέρδος για αυτό και κοίταω τα οποία λεφτά έχω να διαθέσω να τα δώσω κάπου που όντως θα πιάσουν τόπο και όχι να με κοροϊδέψουν ούτε να με ταλαιπωρούν..

Όταν πρώτο ξεκίνησα να πάρω πράγματα κάνεις δν μου είπε μν πασ εκεί ούτε εκεί - έπαθα και έμαθα.

Diveshop: Έψαχνα στολή μου είπαν big fish καλή θα είναι για τα λεφτά της (τόσα ήταν το budget μου) λέω ας τν πάρω. Αφού τν παρήγγειλα και όλα κομπλέ μου ήρθε πήγα στο χωριό με τν ξάδελφο πάω να τν βάλω χρακ κόβονται οι κλωστές στν ουρά - μόνο τα κλάματα δν έβαλα μιας και δν ήξερα. Τν πάω πίσω (με τόσα πήγαινε-έλα επερνα και δεύτερη) μου λένε θα στν ραψουμε έλα να τν πάρεις τν επόμενη όπως και έγινε. Πάω για βουτά χρακ πάλι κόβονται λέω δν γίνεται τν πάω πίσω μου λένε θα τν ξανά ραψουν. Μν τα πολυλογώ μετά από 10 πήγαινε-έλα η στολή ραφτηκε 2 φορές αλλά πέρα από αυτό είναι σκυλί. Κάτι παρελκόμενα που πήρα πιο μετά και διάλεξα με κούριερ ήταν όλα στο κουτί τους όπως έπρεπε.

Must-Dive: Είδα σε πρόσφατα κάτι πέδιλα υαλονιμα λέω ας τα πάρω έτσι και έγινε η πρώτη επαφή ήταν πολύ εξυπηρετικοί με βοήθησαν σε ότι δν ήξερα από κοντά, από e-mail δοκίμασα 2-3 φορές δν πήρα απάντηση ποτέ για αυτό και όποτε θέλω κάτι τηλ και περνάω από το κατάστημα. Ότι εχω πάρει από εκεί ήταν όλα κομπλέ.

Bleutec: Το e-shop είναι λίγο ξεχασμένο αλλά ότι πάρεις κεντάει όπως και η εξυπηρέτηση - είχε τύχη να έχω παραλάβει όπλου ανήμερα πρωτοχρονιάς και ο κ. Ζωνομέσης με κερναγε κονιάκ για το καλό της νέας χρονιάς - ήταν σαν να τα πίνω με τν Messi του ψαρεντουφεκο!!

Deep Carbon: Ψάχνοντας στο ίντερνετ είδα ότι τα λάστιχα extreme και η βέργα της SigalSub είναι πολύ καλά όπως και δοκίμασα και διαπίστωσα και ο ιδιος - εξυπηρετικοί από κοντά δοκίμασα να παραγγείλω μέσω e-mail λόγω έλλειψης εμπορευμάτων του e-shop τν επόμενη μέρα είχα το κούριερ στν πόρτα χωρίς καν να έχω πει να μου τν στείλουν το τελευταίο e-mail που έστειλα αφού είχα στείλει τα στοιχεία μου ρώτησα εάν μπορούν να έχουν φτιάξει τν πετονια τσουκ χωρίς να έχω πάρει απάντηση οκ τα στείλαμε τν επόμενη μέρα είχα παραλάβει..

Αυτά.. συγνωμη για το long post ορίστε ένα ιμοτικον :hello:
Μεντοξέ
Άβαταρ μέλους
karadoulis

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 19 Ιούλ 2016, 09:36

karadoulis έγραψε:
kounavos έγραψε: εχω να επισημανω οτι για αποφυγη παρεξηγησεων οτι ψαρευω εδω κ 3 χρονια για την πλακα μου κ για την οικογενεια μου,δεν εχω σπονσορες ουτε οφελος απο κανεναν επαγγελματια.ψαρευω κολυμπητος με πλαστικες λεπιδες κ ελληνικα οπλα απο 60-100

Κοίτα δν ξέρω για τα παιδιά αλλά ούτε εγώ έχω κάποιον σπονσορα ούτε έχω κάποιο κέρδος για αυτό και κοίταω τα οποία λεφτά έχω να διαθέσω να τα δώσω κάπου που όντως θα πιάσουν τόπο και όχι να με κοροϊδέψουν ούτε να με ταλαιπωρούν..

Όταν πρώτο ξεκίνησα να πάρω πράγματα κάνεις δν μου είπε μν πασ εκεί ούτε εκεί - έπαθα και έμαθα.

Diveshop: Έψαχνα στολή μου είπαν big fish καλή θα είναι για τα λεφτά της (τόσα ήταν το budget μου) λέω ας τν πάρω. Αφού τν παρήγγειλα και όλα κομπλέ μου ήρθε πήγα στο χωριό με τν ξάδελφο πάω να τν βάλω χρακ κόβονται οι κλωστές στν ουρά - μόνο τα κλάματα δν έβαλα μιας και δν ήξερα. Τν πάω πίσω (με τόσα πήγαινε-έλα επερνα και δεύτερη) μου λένε θα στν ραψουμε έλα να τν πάρεις τν επόμενη όπως και έγινε. Πάω για βουτά χρακ πάλι κόβονται λέω δν γίνεται τν πάω πίσω μου λένε θα τν ξανά ραψουν. Μν τα πολυλογώ μετά από 10 πήγαινε-έλα η στολή ραφτηκε 2 φορές αλλά πέρα από αυτό είναι σκυλί. Κάτι παρελκόμενα που πήρα πιο μετά και διάλεξα με κούριερ ήταν όλα στο κουτί τους όπως έπρεπε.

Must-Dive: Είδα σε πρόσφατα κάτι πέδιλα υαλονιμα λέω ας τα πάρω έτσι και έγινε η πρώτη επαφή ήταν πολύ εξυπηρετικοί με βοήθησαν σε ότι δν ήξερα από κοντά, από e-mail δοκίμασα 2-3 φορές δν πήρα απάντηση ποτέ για αυτό και όποτε θέλω κάτι τηλ και περνάω από το κατάστημα. Ότι εχω πάρει από εκεί ήταν όλα κομπλέ.

Bleutec: Το e-shop είναι λίγο ξεχασμένο αλλά ότι πάρεις κεντάει όπως και η εξυπηρέτηση - είχε τύχη να έχω παραλάβει όπλου ανήμερα πρωτοχρονιάς και ο κ. Ζωνομέσης με κερναγε κονιάκ για το καλό της νέας χρονιάς - ήταν σαν να τα πίνω με τν Messi του ψαρεντουφεκο!!

Deep Carbon: Ψάχνοντας στο ίντερνετ είδα ότι τα λάστιχα extreme και η βέργα της SigalSub είναι πολύ καλά όπως και δοκίμασα και διαπίστωσα και ο ιδιος - εξυπηρετικοί από κοντά δοκίμασα να παραγγείλω μέσω e-mail λόγω έλλειψης εμπορευμάτων του e-shop τν επόμενη μέρα είχα το κούριερ στν πόρτα χωρίς καν να έχω πει να μου τν στείλουν το τελευταίο e-mail που έστειλα αφού είχα στείλει τα στοιχεία μου ρώτησα εάν μπορούν να έχουν φτιάξει τν πετονια τσουκ χωρίς να έχω πάρει απάντηση οκ τα στείλαμε τν επόμενη μέρα είχα παραλάβει..

Αυτά.. συγνωμη για το long post ορίστε ένα ιμοτικον :hello:

Καλα τα λες φιλε μου αλλα τα ιντερντικα μαγαζια ειναι πολυ χρησιμα σε παιδια που ζουν επαρχια και δεν εχουν μαγαζια να ψωνιζουν εκει κοντα οποτε πονταρουν οτι θα παρουν κατι καλο και θα ερθει σπιτι τους χωρις να χρειαστει να κανουν ταξιδι. Αν τωρα δεν στελνουν τα σωστα πραγματα κανουν ενα μηνα να τα στειλουν ειναι πολυκαιρισμενα στο μαγαζι και ο αλλος τα περιμενει κανα δυο βδομαδες και του ερθουν χαλια και πρεπει να ξαναπληρωνει για να τα στειλει πισω κλπ κλπ αστα να πανε. Σκεψου αυτο που επαθες εσυ με τη στολη να το παθαινε ενα παιδι απο Καρπαθο ας πουμε που παραγγειλε μια καλοκαιρινη στολη. Μεχρι να τελειωσει το πανε ελα τελειωσε και το καλοκαιρι. Οποτε ας κοιταξουν ολοι να γινουν λιγο πιο επαγγελματιες. Λαθη σιγουρα θα γινουν δε το συζηταμε.
Φουντουνια και πασης Ελλαδας
Άβαταρ μέλους
Navaho

Re: Ε-Shop's,...

Νέα δημοσίευσηαπό αχλαδι » 24 Αύγ 2016, 11:13

εγω παλι ψωνιζω απο το Νικο Νικολουδακη και εχω βρει την ησυχια μου εξυπηρετικος και δεν τον απασχολει μονο να πουλησει αλλα να εξυπηρετησει τον πελατη ωστε να τον δει και αυριο. θυμαμαι ηθελα ενα οπλο το οποιο δεν ηταν για τις γνωσεις μου και ηταν και ακριβο.με κουβεντιασε και μου αλλαξε γνωμη και πηρα ενα καλο συμβατικο.λογικες τιμες και καλο παιδι. :hello: http://www.fantasea.γρ και πολυ καλες τιμες!
αχλαδι

Νέα δημοσίευσηαπό deepbluedive » 08 Σεπ 2016, 01:52

Παιδια καλημερα, θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το καταστημα www.dive360.gr

Ψωνιζει κανεις σας απο αυτο; εξυπηρετηση; εμπιστοσυνη;
Βλεπω εχει αρκετα πραγματα και οικονομικα..
deepbluedive

Νέα δημοσίευσηαπό xareas » 08 Σεπ 2016, 02:56

deepbluedive έγραψε:Παιδια καλημερα, θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το καταστημα http://www.dive360.gr

Ψωνιζει κανεις σας απο αυτο; εξυπηρετηση; εμπιστοσυνη;
Βλεπω εχει αρκετα πραγματα και οικονομικα..

Εξυπηρετικότατος,ευδιάθετος την μια φορά που έχω πάει από το μαγαζί.
Έχει πάρει και ο αδερφός μου μέσω ίντερνετ από το ίδιο κατάστημα όλα μια χαρά.
Ψαροντούφεκο και blastbeats ρε μ@#νια.
xareas

Νέα δημοσίευσηαπό αχλαδι » 10 Σεπ 2016, 14:31

αχλαδι έγραψε:εγω παλι ψωνιζω απο το Νικο Νικολουδακη και εχω βρει την ησυχια μου εξυπηρετικος και δεν τον απασχολει μονο να πουλησει αλλα να εξυπηρετησει τον πελατη ωστε να τον δει και αυριο. θυμαμαι ηθελα ενα οπλο το οποιο δεν ηταν για τις γνωσεις μου και ηταν και ακριβο.με κουβεντιασε και μου αλλαξε γνωμη και πηρα ενα καλο συμβατικο.λογικες τιμες και καλο παιδι. :hello: http://www.fantasea.gr και πολυ καλες τιμες

διορθωση!
αχλαδι

Νέα δημοσίευσηαπό tompapanikolis » 10 Σεπ 2016, 14:57

http://www.albatroseshop.gr/
Άψογη εξυπηρέτηση,γρήγορη παράδοση χωρίς φανφάρες.
Am I not,your superhero?
Άβαταρ μέλους
tompapanikolis

Τοποθεσία: Proud μέτοικος of Soullaroi Village.Χωλού,συγκεκριμένα.Δίπλα στους Τσαγκέους.

Νέα δημοσίευσηαπό dim » 12 Σεπ 2016, 21:57

τη γίνετε με τον roberto callich έχει e -schop ?
μια σελίδα που βρήκα δεν έχει προϊόντα ,μόνο βιογραφικά......
http://robertocalich.com/online/
Λευτερια στους Ελληνες
Άβαταρ μέλους
dim

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 12 Σεπ 2016, 22:51

dim έγραψε:τη γίνετε με τον roberto callich έχει e -schop ?

δεν έχω βγάλει άκρη και εγώ πριν κανα δύο χρόνια έτσι το παράτησα
ο kalich χάνει βέβαια με αυτό το site
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό Lonestar » 12 Σεπ 2016, 22:53

Πολυ καλη σελιδα και αψογος μαγαζατορας. http://www.e-sea.gr/shop/products !
You can travel the world but you can't run away from the person you are in your Heart..
Lonestar

Νέα δημοσίευσηαπό George_Ch » 13 Σεπ 2016, 00:47

thalassa50 έγραψε:
dim έγραψε:τη γίνετε με τον roberto callich έχει e -schop ?

δεν έχω βγάλει άκρη και εγώ πριν κανα δύο χρόνια έτσι το παράτησα
ο kalich χάνει βέβαια με αυτό το site

Δουλευει μεσα απο τη σελιδα του στο facebook.
Ενα σημαντικο μειον προσωπικα ειναι η υπερογκη χρεωση μεταφορικων (και ανω των 90 - 100€ σε σχεση με αλλα eshop που δεν χρεωνουν).
Δυστηχως δεν το εχει αλλαξει ποτε του.
Εαν μου φερθεις καλα, θα σου φερθω Αψογα. Αν μου φερθεις σαν παιχνιδι, θα σου Μαθω πως παιζεται.
Άβαταρ μέλους
George_Ch

Νέα δημοσίευσηαπό thunderariz » 13 Οκτ 2016, 13:55

http://www.mvd-retail.gr/index.php/el/

κι αυτο το καταστημα ειναι αξιολογο.
καλη εξυπηρετηση, στελνει γρηγορα με περιπου 6ευρω
thunderariz

Νέα δημοσίευσηαπό Simos000 » 13 Οκτ 2016, 16:45

thunderariz έγραψε:http://www.mvd-retail.gr/index.php/el/

κι αυτο το καταστημα ειναι αξιολογο.
καλη εξυπηρετηση, στελνει γρηγορα με περιπου 6ευρω

Συμφωνώ είναι καλό κατάστημα..έχει αξιόλογα πράγματα έχω πάρει κεφαλές μουλινέ και βέργες...όλα καλά.. αλλά παιδιά μην πάρετε από της βέργες της εταιρίας.. είναι σχετικά φτηνές αλλά από σκληρότητα είναι μάπα στραβώνουν πολύ εύκολα τουλάχιστον οι 6.5αρες
Ἡ θάλασσα εἶναι σὰν τὸν ἔρωτα:
χίλιοι τὴ χαίρονται – ἕνας τὴν πληρώνει.
Άβαταρ μέλους
Simos000

Νέα δημοσίευσηαπό Fishing planet » 07 Δεκ 2016, 16:53

kounavos έγραψε:απο diveshop εχω παραγγειλει 2-3 φορες.αν καποιο προιον δεν ηταν αμεσα διαθεσιμο[αν κ στην σελιδα ελεγε οτι ειναι]με πηραν τηλ οποτε η'περιμενα η'το αλλαζα.τα πραγματα ερχονται σε 1-2 μερες.
απο fishingplanet ειχα παρει παλιοτερα κατι γαντια,καλτσακια κ σημαδουρα ολα επωνυμα.σε 1-2 μηνες γινανε κομματια ολα.ειδικα η συμαδουρα εχανε αερα απο την 1η μερα.απο περιεργεια πηρα τα ιδια καλτσακια κ γαντια απο αλλου.τα εχω πανω απο χρονο κ ειναι σε αριστη κατασταση[ενω ηταν ακριβως τα ιδια μοντελα ειχαν διαφορετικη υφη κ ελαστικοτητα]τα συμπερασματα δικα σας
apostolidisdive.για εμενα ο καλυτερος επαγγελματιας κ ανθρωπος που εχω συνεργαστει.του εχω παει 2 αερικα ξεχασμενα για γενικο σερβις.ενα μαρες που μου ειπε κατευθειαν πετα το δεν αξιζει[ενω μπορουσε να το φτιαξει κ οταν σε 10βολες να διαλυονταν κ εκανε την παπια]κ ενα κρεσσι το οποιο με ελαχιστα χρηματα εγινε καινουργιο.το εχει ξετιναξει ο πατερας μου ολο το καλοκαιρι κ ειναι αριστο.το eshop του θελει λιγο αναβαθμιση γιατι δεν εχει ολα τα προιοντα που εχει στο φυσικο καταστημα.
meister.στολη δεν εχω παρει απο εκει αλλα για μια επιδιωρθωση που ηθελε η στολη μου αλλης εταιριας ηταν αμεσα εξυπηρετικοι
mustdive.εχω παραγγειλει 2-3 φορες κ ηταν ολα αριστα εκτος απο μια πετονια τους που την πηρα για ελαστικη κ καλυτερα να εβαζα συρμα.κ λεω ενταξει ειναι τα παιδια...για γνωστες μου ακουγονται....ας τους παραγγειλω ενα rolleraki....οχι κατι τρελο...οχι κανα χειροποιητο ξυλινο.....ενα απλο μπουκανερακι....να μου το στησουνε κιολας γιατι βαριεμαι να τρυπαω....παω ο δικος σου 25/6 τους λεω τι θελω μου λενε οκ σε 5-6 μερες θα'ναι στα χερια σου.παιρνω κ κατι αλλα πραγματακια τα πληρωνω κιολας κ φευγω καμαρωτος.περνανε οι 5-6 μερες κ στις 4/7 ερχεται το δεμα.το ανοιγω με υφος ξινου μαγκα κ βλεπω το οπλο γυμνο οπως ειχαμε πει αλλα οι κεφαλη οι ταπες κ τα αγκιστρα στα σακουλακια τους.τηλ.....ρε παιδια στημενο ειπαμε....ωωωω λαθος συγνωμη στειλτο πισω.αντε καλα λεω 5/7 το ξαναστελνω.βλεπω οτι το δεμα 8/7 ημερα παρασκευη ηταν αιγαλεω.παει δευτερα...τριτη...τεταρτη....το δεμα ακομα στο ταχυδρομειο.τηλ....ρε παιδια το δεμα.....εχουμε πολυ δουλεια...επρεπε να το στειλεις με κουριερ....ας μου λεγατε με τι να το στειλω κ θα ερχονταν κ με ελικοπτερο....το πολυ μεχρι παρασκευη θα'ναι ετοιμο.οκ.παρασκευη 15/7 το οπλο ακομα ταχυδρομειο.....τηλ....παιδια θα σιτεψει το οπλο....τωρα παμε να το παρουμε....σημερα 18/7 κοιταω το οπλο ακομα σιτευει στα ελτα.....τηλ....παιδια ερχομαι σε καμια ωρα να παρω τα λεφτα μου πισω.φτανω καταστημα....κ ως δια μαγειας το οπλο ηταν εκει κ στηνονταν!αντε λεω χαλαλι τα 100 χλμ πηγαινε ελα....καλη καρδια....το παιρνω...το φερνω σπιτι να κανει παρεα με τα αλλα....αντε λεω να βαλω την βεργα κ τα λαστιχα μπας κ κοψει ο βοριας κ κανω καμια καταδρομικη....βαζω την βεργα....κ εκανε σουζα!η κεφαλη ηταν 2μμ ποιο ψηλα απο τον οδηγο του σωληνα....βρε το γιδι λεω μεσα μου...2 φορες την βουτηξα την βεργα κ την στραβωσα...βαζω αλλη ολοκαινουργια......κ παλι τα ιδια :mad: δλδ ποσο δυσκολο ειναι να παραγγειλεις μια g2 για μπουκα???
βγαζω την κεφαλη κ βλεπω οτι η βιδα ειχε πεσει ακριβως πανω στο oring....
ειλικρινα δεν εχω καν το κουραγιο να παρω τηλ κ να αρχισω να βριζω.
τα σχολια κ παλι δικα σας

εχω να επισημανω οτι για αποφυγη παρεξηγησεων οτι ψαρευω εδω κ 3 χρονια για την πλακα μου κ για την οικογενεια μου,δεν εχω σπονσορες ουτε οφελος απο κανεναν επαγγελματια.ψαρευω κολυμπητος με πλαστικες λεπιδες κ ελληνικα οπλα απο 60-100

ps.παραγγειλα ηδη μια κεφαλη απο πατρα[εχω ξαναπαρει αλλη μια φορα απο εκει κ οσο κ να τους επρηξα ειχαν την υπομονη να με ακουσουν κ να μου στειλουν ακριβως αυτα που χρειαζομουνα] να την βαλω μονος μου κ να εχω το κεφαλι μου ησυχο.....

Fishing Planet
Γεια σας..
Επειδή αναφέρεται το κατάστημα μας (Fishing Planet ) νοιώθουμε την ανάγκη ότι θα πρέπει να δώσουμε και εμείς την δικιά μας απάντηση από την δικιά μας σκοπιά.Η εταιρεία μας,διαθέτει το μεγαλύτερο απόθεμα σε είδη κατάδυσης σε όλη την Ελλάδα,με γκάμα που ανανεώνεται συνεχώς και χώρους,όπου τα προιόντα φυλάσσονται ώστε να μην υπάρχει καμία αλλοίωση στο υλικό κατασκευής.Κακής ποιότητας προιόντα λόγο έκθεσης (βιτρίνα) ή λόγο μεγάλης παραμονής στα ράφια δεν υπάρχει στην εταιρεία μας,δεδομένου ότι κάθε χρόνο τα μοντέλα αλλάζουν και είμαστε από οι πρώτοι που αποσύρουμε από την σελίδα μας τα παλιά και ανανεώνουμε με τα καινούργια.
Αφού λοιπόν αφήσουμε στην άκρη την περίπτωση κακής αποθήκευση,δεν μπορούμε σε καμιά περίπτωση να αρνηθούμε ότι τα προιόντα μας στο διάστημα που αναφέρεται δέχτηκα φθορά (δεν νομίζουμε να υπάρχει δόλος στην κουβέντα μας αυτή) στα καινούργια λοιπόν που αγοράσατε και ήταν ίδια (όπως εσείς αναφέρατε) κάνατε ακριβώς τα ίδια πράγματα??Δηλαδή,,ίδια ψαρέματα,ίδιες κινήσεις,ίδιες θάλασσες,ίδιες ώρες,ίδιες μέρες και όλα ήταν ίδια,,2 μήνες κάνατε ακριβώς τα ίδια πράγματα και είχατε άλλο αποτέλεσμα??Όσο για το υλικό και την αφή,,δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο,,είμαστε αντιπρόσωποι και αυτό δεν αλλάζει,αγοράζουμε από τον ίδιο προμηθευτή και τα ίδια προιόντα με ίδιους σειριακούς και ίδιες ημερομηνίες κατασκευής,,όποτε μάλλον θα σας επισκίασε την σκέψη η όλη κατάσταση και είδατε τα δικά μας διαφορετικά.Είναι πολύ όμορφο που υπάρχει ο τρόπος επικοινωνίας μέσω forum αλλά σε πέντε γραμμές,να δυσφημείτε δύο καταστήματα είναι λίγο άδικο και πραγματικά κάποια συμπεράσματα πρέπει να βγήκαν και από την δικιά μας απάντηση..
Μακάρι να μην είχε γίνει όλο αυτό και είναι γνωστό ότι προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο προς το αγοραστικό μας κοινό,,την επόμενη φορά,,αν επιλέξετε εμάς,έχετε κάθε δικαίωμα να μας αναφέρεται το πρόβλημα και να είστε σίγουρος πως λύση θα βρεθεί,θα ήταν καλύτερα και για εμάς (δεν θα υπήρχε καμία υπόνοια για την εταιρεία μας) αλλά και για εσάς (δεν θα χάνατε τα λεφτά σας σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα)
Fishing planet

Νέα δημοσίευσηαπό καρβουνολακος » 07 Δεκ 2016, 20:38

Fishing planet έγραψε:Γεια σας..
Επειδή αναφέρεται το κατάστημα μας (Fishing Planet ) νοιώθουμε την ανάγκη....
Αφού λοιπόν αφήσουμε στην άκρη την περίπτωση κακής αποθήκευση,δεν μπορούμε σε καμιά περίπτωση να αρνηθούμε ότι τα προιόντα μας στο διάστημα που αναφέρεται δέχτηκα φθορά (δεν νομίζουμε να υπάρχει δόλος στην κουβέντα μας αυτή) στα καινούργια λοιπόν που αγοράσατε και ήταν ίδια (όπως εσείς αναφέρατε) κάνατε ακριβώς τα ίδια πράγματα??Δηλαδή,,ίδια ψαρέματα,ίδιες κινήσεις,ίδιες θάλασσες,ίδιες ώρες,ίδιες μέρες και όλα ήταν ίδια,,2 μήνες κάνατε ακριβώς τα ίδια πράγματα και είχατε άλλο αποτέλεσμα??

Ναι και ιδιο PH στο νερο... :banghead:
Παιζετε με την νοημοσυνη μας ρε παιδια?
Ειπαμε λαθη γινονται, αλλα δεν ειμαστε ηλιθιοι, αν ειναι δυνατον!
καρβουνολακος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νεα προϊόντα, Διαφήμιση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες