• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ε-Shop's,...

Κάτι νεο κυκλοφορεί.

Re: Ε-Shop's,...

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 24 Μαρ 2017, 16:24

γνωρίζει κανείς αυτό το eshop ???
https://www.mareshop.eu/dive_eu_en/
και αν έχει ψωνίσει από αυτό να μας πει γνώμη :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό orionas9 » 22 Ιούλ 2017, 00:01

Τροποποίηση από Ο.Δ.
Η δημοσίευση μεταφέρθηκε σε μη ορατή για τα μέλη ενότητα μετά από επιθυμία του μέλους.
Άβαταρ μέλους
orionas9

Ε-Shop

Νέα δημοσίευσηαπό Unpaictable » 24 Ιούλ 2017, 15:31

Μάθε μπαλίτσα...
Unpaictable

omer cayman

Νέα δημοσίευσηαπό learner » 07 Ιαν 2018, 23:11

Απο οσο βλεπω εχουν προσφορα μαλλον τα omer cayman για οποιον ενδιαφερεται :
http://www.diveshop.gr/index.php/
learner

XIAOMI YI 4K

Νέα δημοσίευσηαπό learner » 14 Ιαν 2018, 01:10

Για καποιον που θελει να παρει την xiaomi απο Ελλαδα, ισως να ειναι μια καλη προσφορα:
http://www.e-shop.gr/xiaomi-yi-4k-actio ... PER.579609
learner

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος 1 » 10 Μαρ 2018, 00:59

BASILISP έγραψε:Γεια σας.Κυριακη 27 Μαιου και επιτελους ειχα κατασταλαξει στην επιλογη νεου εξοπλισμου (στολη,μαχαιρι κ.α.).Αφου εψαξα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στο internet για να βρω τις καλυτερες τιμες επελεξα το Ισπανικο http://www.subprof.com (αριθμος παραγγελιας #96053 αξιας 268,70 ευρω) και εκανα την παραγγελια.Να σημειωσω οτι η εν λογω εταιρια διαφημιζει τον χρονο παραδοσης των προιοντων της απο 2 εως 4 ημερες για την Ευρωπαικη Ενωση.Στις 31 Μαιου μου απαντησαν πρωτη (και τελευταια φορα) λεγοντας οτι η στολη που ζητησα δεν υπαρχει στο μεγεθος μου (ενω στην παραγγελια ΔΕΝ υπηρχε προβλημα) και πως αρχες (4-5 η 6) Ιουνιου θα μου τα εστελναν. Απο τοτε απλα οι μερες περνανε και κανεις δεν επικοινωνησε μαζι μου.Εστειλα mail και πηρα πολλα τηλεφωνα (Αγγλικα γνωριζει μονο καποιος με ονομα Joan ο οποιος ομως και δεν ειναι ποτε εκει...) για να ακυρωσω την παραγγελια γιατι οπως ειχα ενημερωσει εγκαιρως θα φυγω απο το νησι και δεν θα μπορω να παραλαβω το δεμα.Το χειροτερο ειναι οτι μετα απο λιγες ημερες ΠΗΡΑΝ τα λεφτα απο τον λογαριασμο μου!!!! Απο τοτε συνεχιζω μετα απο 23 ημερες αναμονης και παιρνω τηλεφωνα οπου κανεις δεν απαντα,mail οπου κανεις δεν κανει τον κοπο να στειλει μια απαντηση και γενικοτερα μια δυσαρεστη κατασταση χωρις να ξερω τι να κανω...Καμια προταση;
Οποτε παιδια...Προσοχη...Μην την πατησετε σαν και εμενα.

Υ.Γ. Θα δημοσιευσω το κειμενο σε οσα site γνωριζω οτι ασχολουνται με την θαλασσα...

Johnkokk έγραψε:Aν μας είχες ρωτήσει πριν, θα σου λέγαμε οτι το subprof φημίζεται για μεγάλες καθυστερήσεις σε πολλά προιόντα αφού δεν τα έχει ολα σε στοκ.

Εχω ακυρώσει μερικές παραγγελίες για καθυστέρηση αλλά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με χρήματα.

Έκανα και εγώ μια μικρή παραγγελία των 50 ευρώ πριν από 3 εβδομάδες και ακόμη τίποτα, ούτε απαντούν σε email.
Συνεχίζουν το ίδιο βιολί και συνεχίζουν να διαφημίζουν ότι στέλνουν τις παραγγελίες σε 1 με 2 μέρες.

Θα περιμένω 2 βδομάδες ακόμη. Δεν ανησυχώ για να χάσω λεφτά, σε παρόμοιες περιπτώσεις ενημερώνω την τράπεζα ότι με χρέωσαν χωρίς να στείλουν τα πράγματα και αυτοί καθαρίζουν.
Γιώργος 1

Νέα δημοσίευσηαπό manousakas » 10 Μαρ 2018, 01:37

Γιώργος 1 έγραψε:Έκανα και εγώ μια μικρή παραγγελία των 50 ευρώ πριν από 3 εβδομάδες και ακόμη τίποτα, ούτε απαντούν σε email.
Συνεχίζουν το ίδιο βιολί και συνεχίζουν να διαφημίζουν ότι στέλνουν τις παραγγελίες σε 1 με 2 μέρες.

Θα περιμένω 2 βδομάδες ακόμη. Δεν ανησυχώ για να χάσω λεφτά, σε παρόμοιες περιπτώσεις ενημερώνω την τράπεζα ότι με χρέωσαν χωρίς να στείλουν τα πράγματα και αυτοί καθαρίζουν.

Πως πληρωσες????Εχω κανει και εγω παραγγελια απο subprof πιο παλια
αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα....
Άβαταρ μέλους
manousakas

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος 1 » 10 Μαρ 2018, 01:48

manousakas έγραψε:Πως πληρωσες????Εχω κανει και εγω παραγγελια απο subprof πιο παλια
αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα....

Με πιστωτική κάρτα.
Την χρέωσαν την κάρτα, ενώ τα σωστά Ε-Shop την χρεώνουν την ημέρα που στέλνουν την παραγγελία.
Γιώργος 1

Νέα δημοσίευσηαπό timotheos » 10 Μαρ 2018, 10:42

Συνάδελφοι, αφού έχετε κάρτες και θέλετε να ψωνίζετε από εξωτερικό, ανοίξτε ένα λογαριασμό paypal και κάντε από εκεί τις πληρωμές σας.
https://www.paypal.com/gr/webapps/mpp/buyer-protection
...Γυρεύω το παλιό μου σπίτι
με τ' αψηλά τα παραθύρια
σκοτεινιασμένα απ' τον κισσό...
Άβαταρ μέλους
timotheos

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος 1 » 10 Μαρ 2018, 11:43

Εγώ είμαι πιό σίγουρος όταν ψωνίζω με την πιστωτική της Alpha.
Όσες φορές χρειάστηκε μου επιστράφηκαν τα λεφτά. Και από Ελληνικά e-shops.
Ένα email στέλνω μόνο στο e-shop με το αίτημα, αν δεν το ικανοποιήσουν μετά το κοινοποιώ στην τράπεζα και τελείωσε η υπόθεση.
Γιώργος 1

Νέα δημοσίευσηαπό heisenberg » 10 Μαρ 2018, 12:29

Η ασφάλεια που προσφέρει το PayPal για κάθε είδους συναλλαγή δεν συγκρίνεται με καμμιας τράπεζας.
Άβαταρ μέλους
heisenberg

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 11 Μαρ 2018, 14:59

timotheos έγραψε:Συνάδελφοι, αφού έχετε κάρτες και θέλετε να ψωνίζετε από εξωτερικό, ανοίξτε ένα λογαριασμό paypal και κάντε από εκεί τις πληρωμές σας.
https://www.paypal.com/gr/webapps/mpp/buyer-protection

Έτσι!!!!!!!!!!!!
Ο ασφαλέστερος τρόπος διαδικτυακών συναλλαγών! :hello:
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 13 Μαρ 2018, 18:23

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!
Ήμουν χθες στον Ζαφείρη στη Μηχανιώνα για καφέ και για κάνα τεχνητό για καλαμάρια και μου έδειξε τα νέα ΕΤΟΙΜΑ δετά λάστιχα (14,5-16-18) σε όποιο μήκος θέλετε σε πραγματικά πολύ ελκυστικές τιμές και εκπτώσεις στο χύμα Powergreen της seac! Αξίζει!

https://www.e-sea.gr/10702-lastiha?id_c ... 10702&n=18
https://www.e-sea.gr/lastiha/9649-lasti ... -18mm.html
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό Γιώργος 1 » 12 Απρ 2018, 18:51

Πρώτη και τελευταία αγορά από το subprof.
Σήμερα 12 Απριλίου έλαβα την παραγγελία από το subprof. =D>
Η παραγγελία είχε γίνει στις 24 Φεβρουαρίου.
Έλειπε και μια δελφινιέρα, μου έφαγαν 6 Ευρώ.
Γιώργος 1

Σαητ για αγορές προτεινομενα

Νέα δημοσίευσηαπό geoben81 » 25 Μάιος 2018, 22:57

Δεν ξέρω αν είναι πρέπον σαν θέμα αν όχι ζητάω συγνώμη και ας κλείσει. Δεν είναι στόχος η διαφήμιση απλά υποκειμενικά να προταθούν κάποια ησοπ που να είναι εναλλακτικά και να έχουν ευκαιρίες προσφορές τίμιες τιμές και να ναι αξιόπιστα. Εντός κ εντός χώρας. Γιατί αναφέρονται κατά καιρούς κάποια μοντέλα που δεν τα εντοπίζω στα πλέον γνωστά σαητ η έχουν αποσυρθεί από αυτά. Και πιθανολογείται ότι υπάρχουν αλλού που να μην ξέρουμε αρκετοι. Θεωρώ για να έχει νόημα το θέμα να ναι γνώμες έπειτα από προσωπική εμπειρία. Ευχαριστω
Το ψαροτουφεκο δεν ειναι απλα ενα χομπυ για μενα... ειναι πιο σημαντικό και απο το crossfit τις Τετάρτες που πάω..
Άβαταρ μέλους
geoben81

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νεα προϊόντα, Διαφήμιση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες