• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

βαλβιδα απο orizon 4.70.

βαλβιδα απο orizon 4.70.

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ » 09 Σεπ 2017, 22:03

Μια βαλβιδα του φουσκωτου χανει απο το εσωτερικο χωρο αερα.μηπως γνωριζει καποιος πως μπορω να την βγαλωαπο μεσα;
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ

Re: βαλβιδα απο orizon 4.70.

Νέα δημοσίευσηαπό cabou » 10 Σεπ 2017, 17:37

αποτι βλεπω η βαλβιδα σου ειναι η λαστιχενια ?δηλαδη εχει γυρω γυρω ενα στρογγιλο κομματι υφασμα? την εχεις αλλαξει?αν ειναι αυτη νομιζω οτι δεν βγαινει ριξε λιγο σπρει συλικονης μεσα μηπως μαλακοσει και κατσει καλυτερα μην το παρακανεις ομως λιγο ριξε ταπα δεν εχει η βαλβιδα?
cabou

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ » 11 Σεπ 2017, 10:26

ναι λαστιχενια ειναι εχω ριξει σπρευ δεν σταματησε ο αερας βαζω την ταπα που εχει και τον κρατα.αλλα θελω να την καθαρισω εσωτερικα.ειναι η μερια που ανεβαινουμε στο σκαφος και πολλες φορες ανοιγει απο τους απροσεκτους φιλους.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ

Νέα δημοσίευσηαπό cabou » 11 Σεπ 2017, 15:28

και εγω τις ιδιες εχω στριφογυρισετην λιγακι μηπως κατσει καλυτερα αλλιως αστην οπως ειναι με την ταπα
cabou

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ » 11 Σεπ 2017, 17:12

cabou έγραψε:και εγω τις ιδιες εχω στριφογυρισετην λιγακι μηπως κατσει καλυτερα αλλιως αστην οπως ειναι με την ταπα

Οσο γινεται την στριφογυρισα με μπολικο dw 40 αλλα φουσκωσα το μπαλονι και γεμισα μεσα κι αλλο κατοπιν εβαλα την ταπα.δυο μερες τωρα δεν χανει.μηπως μπορεις να δεις περιμετρικα γραφει καποια λεξη πρεπει να ειναι η εταιρια και μετα γραφει made in italy.αν μπορεσεις να βγαλεις τα γραμματα ωστε να διαβασουμε ποιας εταιριας ειναι;.θα κανεις τον κοπο;
ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ

Νέα δημοσίευσηαπό christripoli » 11 Σεπ 2017, 17:38

οι βαλβιδες βιδωνοντε ,μηπως μπορεις να το δεις αν εχει λασκαρει λιγο και χανει ?
αν μπορεις και εχεις το καταληλο εργαλειο βιδωσετη λιγο
ευτυχια ειναι να εχεις χρονο να κανεις αυτα που σου αρεσουν

τελικα καλος ψαροτουφεκας ειναι αυτος που γυριζει σπιτι του (κλεμενο)
Άβαταρ μέλους
christripoli

Νέα δημοσίευσηαπό cabou » 11 Σεπ 2017, 23:30

οχι w40 σπρεει σιλικονης γιατι μπορει να το καψει το λαστιχο θα κοιταξω αυριο και θα σου πω την μαρκα απο τον baracuda τις ειχα βαλει καντου ενα τηλ να ρωτησεις αν βγαινει αλλα νομιζω δεν
cabou

Επιστροφή στο Σκάφος καί μηχανή.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες