• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Τρύπα σε μπαλόνι φουσκωτου

Τρύπα σε μπαλόνι φουσκωτου

Νέα δημοσίευσηαπό βασιληςΜ » 16 Μάιος 2017, 21:24

Καλησπερα, εχω ενα μικρο φουσκωτάκι 3,40 καρινατο και με μπαλόνια νεοπρεν. Συνηθως το χρησημοποιω τους καλοκαιρινούς μήνες κ αυτούς λίγες φορές τον υπόλοιπο χρόνο το εχω σκεπασμένο και κάτω απο υπόστεγο το Σάββατο που το ξεσκέπασα για να το πλύνω να γρασαρω μηχανή τρέιλερ κλπ διαπίστωσα οτι εχει ενα πολυ μικρο σκίσιμο 2-3 cm και πολυ ψιλό σαν τρίχα και απο τη μια άκρη του χάνει ελάχιστα αερα (το διαπίστωσα οταν έπεσε νερό πανω), να φανταστείτε οτι μεχρι σήμερα δεν εχει ξεφουσκώσει σχεδόν καθόλου και αν δεν το ειχα δει δεν θα το καταλάβαινα. Έναν γνωστό που ρώτησα που εχει φουσκωτό μου είπε να βάλω logo ειναι πολυ μικρο και θα το πιάσει. Να πω την αλήθεια φοβάμαι να βάλω logo, το εχει κανει κάποιος; ή να βάλω μπάλωμα;
Άβαταρ μέλους
βασιληςΜ

Re: Τρύπα σε μπαλόνι φουσκωτου

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 16 Μάιος 2017, 21:45

βασιληςΜ έγραψε:Καλησπερα, εχω ενα μικρο φουσκωτάκι 3,40 καρινατο και με μπαλόνια νεοπρεν. Συνηθως το χρησημοποιω τους καλοκαιρινούς μήνες κ αυτούς λίγες φορές τον υπόλοιπο χρόνο το εχω σκεπασμένο και κάτω απο υπόστεγο το Σάββατο που το ξεσκέπασα για να το πλύνω να γρασαρω μηχανή τρέιλερ κλπ διαπίστωσα οτι εχει ενα πολυ μικρο σκίσιμο 2-3 cm και πολυ ψιλό σαν τρίχα και απο τη μια άκρη του χάνει ελάχιστα αερα (το διαπίστωσα οταν έπεσε νερό πανω), να φανταστείτε οτι μεχρι σήμερα δεν εχει ξεφουσκώσει σχεδόν καθόλου και αν δεν το ειχα δει δεν θα το καταλάβαινα. Έναν γνωστό που ρώτησα που εχει φουσκωτό μου είπε να βάλω logo ειναι πολυ μικρο και θα το πιάσει. Να πω την αλήθεια φοβάμαι να βάλω logo, το εχει κανει κάποιος; ή να βάλω μπάλωμα;

ναι,το έχω κάνει εγώ αλλά σε τρυπίτσα (δύο τρεις )με άριστα αποτελέσματα κατόπιν συμβουλής μπαλονα φουσκωτών
για σκίσιμο 3cm ????νομίζω καλύτερα ένα μπαλωματάκι μικρό :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό βασιληςΜ » 16 Μάιος 2017, 22:27

Δε χάνει σε όλο το σκίσιμο, λιγο απο τη μια άκρη αλλα κ γω για μπαλωματακι λεω, ευχαριστώ πολυ.
Άβαταρ μέλους
βασιληςΜ

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 16 Μάιος 2017, 23:04

βασιληςΜ έγραψε:Δε χάνει σε όλο το σκίσιμο, λιγο απο τη μια άκρη αλλα κ γω για μπαλωματακι λεω, ευχαριστώ πολυ.

αν είναι να μην ξεφουσκώνεται για να γίνει πακέτο,άρα θα είναι πάντα φουσκωμένο //φαντάζομαι μόνο logo θα είναι οκ
αλλά αν είναι να το ξεφουσκώνεις ??τότε μπάλωμα
αν ήταν τρυπίτσα δεν θα υπήρξε πρόβλημα ,αλλά 3cm ???
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Επιστροφή στο Σκάφος καί μηχανή.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 13 επισκέπτες