• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ερωτηση για συμβατικο

Ερωτηση για συμβατικο

Νέα δημοσίευσηαπό babistsak » 06 Μάιος 2019, 16:44

Επανερχομαι και παλι επειδη περσι ειχα μαζεψει καποια λεφτα αλλα φυγανε σε οικογενειακεσ υποχρεωσεισ.θελω να παρω ενα φουσκωτο συμβατικο μεχρι 3.θ0 ποιο μου προτεινεται σαν καλυτερο απο θεμα αντοχηs.Γνωριζω οτι το νεοπρεν ειναι καλυτερο και η καρινα αλλα φευγουμε πολυ στα λεφτα και δεν θελω τρειλερ.Εχω δει ενα μεταχειρισμενο honda τ40hondwave2005 με 15jonson2001 στα 1800ευρω με ολα μαζι και τρειλερ αξιζει και ποια αλλα θα μου προτειναται σαν νεοσ στο χωρο ευχαριστω.
babistsak

Re: Ερωτηση για συμβατικο

Νέα δημοσίευσηαπό babistsak » 06 Μάιος 2019, 18:35

babistsak

Νέα δημοσίευσηαπό babistsak » 07 Μάιος 2019, 17:06

Κανεισ ρε παιδια
babistsak

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 07 Μάιος 2019, 17:45

φίλε μου ,δεν γνωρίζω από πλαστικά (ποιότητες )αλλά θεωρώ ότι μόνος σου θα βρεις από ιστοσελίδες κατασκευαστών τη ύφασμα πλαστικό χρησιμοποιούν και ποιο είναι κάτι της καλύτερο από κάποιο άλλο.Δεύτερον ,νομίζω επώνυμα φουσκωτά όπως το honda που λες η το yam by zodiac που λέει θα είναι προτιμότερα από κάτι κινεζιες .Απλά από όσα έχω διαβάσει και ακούσει ,το πλαστικό θέλει πολύ προσοχή σε antithesi με το hypalon ,δηλ.καλό ξέπλυμα και πάντα σκεπασμένο και ότι σχεδόν όλα (περίπου )βγάζουν πρόβλημα στις κολλήσεις ύφασμα καθρέπτη μηχανής .Σαφέστατα όμως ένα πλαστικό είναι μακράν καλύτερο από κανένα φουσκωτό :)
Εγώ συστήνω ανεπιφύλακτα να το πάρεις με τρέιλερ διότι αργότερα θα το αναζητάς όταν βαρεθείς το κουβάλημα -φούσκωσε ξεφούσκωσε-βάλε βγάλε μηχανή κτλ.(όλοι περάσαμε από αυτό το στάδιο εξού και η τελευταία συμβουλή ;) ;) )πάντως είτε έτσι είτε αλλιώς ,άνετα τα κανείς μόνος σου σε αυτό το μήκος συμβατικού
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό miker » 08 Μάιος 2019, 21:13

το honda 99% ειναι απο pvc! Το οποιο εχει ημερομηνια ληξης σχεδον στην πενταετια εαν χρησιμοποιειτε! Εαν το προσεχη ισως κρατησει και παραπανω αλλα θελει ελεγχο απο γνωστη! Αυτο που βρηκες πιστευω οτι σιγουρα θα χανει αερα!
Άβαταρ μέλους
miker

Επιστροφή στο Σκάφος καί μηχανή.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες