• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Λευκαδα

Με pm παρακαλώ :),........

Λευκαδα

Νέα δημοσίευσηαπό χρησταρας » 17 Αύγ 2017, 10:20

Καλημέρα στους φίλους φέτος θα πάω Λευκάδα με γυναίκα διακοπές και θα ήθελα κάποια ενημέρωση από όποιον συνάδελφο γνωρίζει το νησί. Εννοείται Θα πάρω εξοπλισμό μαζί μπας και πάρω κάνα ψάρι φάω με το γυναίκακι. Πείτε κάνα καλό κομμάτι να πέσω μην πηγαίνω ψάχνοντας δεν θα έχω πολύ χρόνο ψαρεύω μεχρι τα 30μ κ Θ είμαι από τις 29/8μεχρι τις 3/9 κ εννοείται αν είναι κάποιος φίλος εκείνη την περίοδο θα χαρώ να πάμε μαζί μια μέρα την αφιερώνω για καθαρό ψάρεμα μόνο σύρτο καρτερι και πλάναρισμα ψαρεύω ευχαριστώ παλικάρια και καλές επιστροφές να χουμε!
χρησταρας

Re: Λευκαδα

Νέα δημοσίευσηαπό kyriakos88 » 17 Αύγ 2017, 10:58

Καλημέρα, φέτος είχα πάει διακοπές στην Λευκάδα. Πολύ όμορφο νησί με πολύ ωραίες παραλίες και τέλειους βυθούς!!! Κατάφερα να κάνω μόνο δύο βουτιές για ψαροντούφεκο η πρώτη κοντά στην Βασιλική λίγο πριν την παραλία Αγιοφύλλι (αξίζει να πάτε!!!) πολύ ωραίος βυθός με μεγάλα μονόπετρα, σχετικά ρηχά. Η δεύτερη μέρα για ψαροντούφεκο έγινε κοντά στο νησάκι "Σπάρτη", νοικιάσαμε βαρκάκι από την Νικιάνα (αξίζει να νοικιάσετε αν έχετε χρόνο για να ανακαλύψετε τα νησάκια που είναι κοντά στην Λευκάδα).
kyriakos88

Νέα δημοσίευσηαπό χρησταρας » 17 Αύγ 2017, 11:29

Ευχαριστώ Κυριάκο βάρκα θα νοικιάσω με τα μπουνιά θα επισκεφτώ αυτά που μου είπες οκ
χρησταρας

Νέα δημοσίευσηαπό sotospap » 17 Αύγ 2017, 13:16

Δοκίμασε την νοτια και δυτικη πλευρα αμα νοικίασεις βάρκα.Ειναι καλά τα κομματια εκει. Εαν σε βοηθήσει ο καιρός και εχεις ορεξη πηγαινε και μια βορεια Ιθακη. Μεγάλη προσοχη στα σκάφη.
Άβαταρ μέλους
sotospap

Νέα δημοσίευσηαπό johndrama » 17 Αύγ 2017, 16:03

Τα πιο πολλα ψαρια τα χα δει Ιθακη και Κεφαλλονια.Ισως με κανενα βαρκακι σωσεις την παρτιδα.Παντως με πολυαγγιστρο σαρδελα στο λιμανακι της Βασιλικης στην ακρη ειχαμε βγαλει ενα 6κιλο λαυρακι και ενα 1.5αρι και ειχα δει αρκετα μαναλια. :-# :thumbsup: καλα να περασετε.
Ή του ύψους ή του βάθους βουνο-θαλασσα
Άβαταρ μέλους
johndrama

Νέα δημοσίευσηαπό χρησταρας » 19 Αύγ 2017, 19:06

Ωραία με διαφώτισατε φίλοι μου τουλάχιστον έχω ένα μπούσουλα που να κινηθώ για Ιθάκη είχα έτσι κι αλλιώς σκοπό να πάω ένα παραπάνω ίσως με την βάρους Θεού θέλοντας. ευχαριστώ πολύ όλους!! Άμα είναι έτσι φίλε John θα την αραξω λιμάνι με μπύρες και λοιπά άκου 6κιλο καλή φάση!! Καλή συνέχεια παλικάρια!!
χρησταρας

Επιστροφή στο Ψαρότοποι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες