• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Βοήθεια για Κρήτη

Με pm παρακαλώ :),........

Βοήθεια για Κρήτη

Νέα δημοσίευσηαπό dipsea » 05 Ιαν 2019, 23:28

Γεια σας ήθελα να μάθω κάποιο μέρος για να πάω για μία βουτιά ψαρεύω μέχρι τα 20 μέτρα κολύμπι το θα είμαι για μία εβδομάδα από τις 8/01/2019 με 12/01/2019 θα μπορέσω να πάω δύο φορές από ότι ξέρω τα καλά μέρη είναι νότια έχω αυτοκίνητο οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα Ειδικά όταν θα έχει βόρεια νομίζω Καλύτερα είναι να πάω νότια μπορεί να μου πει κάποιος κάποιο μέρος να πάω να βγάλω κάνα ψαράκι να φάω ευχαριστώ πολύ
dipsea

Re: Βοήθεια για Κρήτη

Νέα δημοσίευσηαπό Kotsdiver » 06 Ιαν 2019, 11:17

Καλημέρα φίλε μου και χρόνια πολλά. Θα μπορούσες να μας πεις που θα μένεις στην Κρήτη για να μπορούμε να σε βοηθήσουμε? Η Κρήτη μπορεί να είναι νησί αλλά οι αποστάσεις είναι μεγάλες. Και κάτι άλλο. Μην είσαι σίγουρος ότι όταν έχει βοριά στα νότια θα είναι καλά. Υπάρχει περίπτωση να πας και να βρεις Γαρμπή και να μην μπορείς να βουτήξεις.
Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στην πλάκα
Άβαταρ μέλους
Kotsdiver

Νέα δημοσίευσηαπό dipsea » 06 Ιαν 2019, 17:23

Θα μείνω στο Ηράκλειο
dipsea

Νέα δημοσίευσηαπό vidologos » 06 Ιαν 2019, 18:05

γεια σου συναδελφε κ εγω απο Ιεραπετρα σου γραφω,δυστυχως αυτες τις μερες μετα απο ενα εντονο δυτικο εχει θολωσει πολυ τα νερα κ εμεινε κ πολυ ρεστια κ το κακο ειναι οτι κ τις επομενες μερες οπως λενε οι προγνωσεις ο καιρος θα ειναι πολυ διαφορετικος κατα την διαρκεια της ιδιας μερας ποτε βοριας κ σε λιγες ωρες να τον γυρναει νοτιο ,δυτικο,κ εδω κατω ειναι κ επικινδυνο αυτο γιατι με αλλο καιρο μπορεις να μπεις κ αλλος να σου προκυψει στην πορεια,κ ειναι ανοικτο πελαγος το λιβυκο γι αυτο προσοχη σε οτι κανεις,οσο για το ηρακλειο που μενεις θελεις περιπου 100χμ να ερθεις κ αλλα τοσα στον γυρισμο,πιστευω να σε βοηθησα καλη συνεχεια κ χρονια πολλα
,
vidologos

Νέα δημοσίευσηαπό dipsea » 06 Ιαν 2019, 20:28

Με νότια κάποια βορεινά κομμάτια περίπου στα 100 χιλιόμετρα από Ηράκλειο υπάρχει κανένα σημείο καλό να πέσω
dipsea

Επιστροφή στο Ψαρότοποι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες