• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Πού να μείνει γοφάρι και σκουμπρί....

Προσέχουμε για να έχουμε.

Re: Πού να μείνει γοφάρι και σκουμπρί....

Νέα δημοσίευσηαπό thanos5180 » 16 Φεβ 2018, 21:18

Emigré prvsr έγραψε:
...και επειδή σε ενόχλησε αδερφέ μου ο χαρακτηρισμός είπες να τον συνδέσεις με μια Ελληνική πόλη έτσι για την ισότητα των όπλων; Την υπέρασπιση του απόντος; Τον συνετισμό του υβριστή; Να το επεκτείνουμε μήπως το σύστημα αυτό στις μανάδες και τους πατεράδες μας; Στους παππούδες μας; Εκεί πειράζει;
Το ότι κάποιος βρίζει έναν άλλο λαό αυτό δικαιολογεί την υπεράσπισή του με αυτόματη απόδοση της βρισιάς στους Έλληνες;
Ούτε εμένα μου αρέσουν οι ύβρεις και πιθανολογώ ότι μου αρέσουν πολύ λιγότερο από πολλούς υπερασπιστές του ορθού εδώ μέσα οι οποίοι ωστόσο τις χρησιμοποιούν άνετα όταν πρόκειται να αστειευτούν (δεν αναφέρομαι σε εσένα).
Πιστεύω λοιπόν ότι η αντιμετώπιση δέον να είναι ευθεία και ενιαία δηλαδή να αντιμαχόμαστε τον μειωτικό εθνικό χαρακτηρισμό και όχι να τον γυρίζουμε ντε και καλά σε κάποιο άλλο σύνολο ανθρώπων το οποίο πάρα πολύ συχνά αλλά τυχαίως είναι Έλληνες. Στην τελική, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ, θα καταλάβαινα ως πιο παντελονάτη μια απάντηση του τύπου "πο@@@μο@@@ είσαι εσύ ρε #$%^&& που θα τολμήσεις να βρίσεις τους Τούρκους παλιο@##$^".
Η διάθεσή μου δεν είναι καθόλου εριστική και αν ήταν άλλος μπορεί και να μην είχα ασχοληθεί αλλά έχοντας αποκομίσει μια πολύ πιο θετική εικόνα της διαδικτυακής σου προσωπικότητας και ήθους θεωρώ ότι μπορείς να αρθείς πολύ ψηλότερα από την προηγούμενη αντίδραση.
Συγγνώμη για την πιθανότητα να σε στεναχώρησα αλλά συν τοις άλλοις είμαι και λίγο άγαρμπος άθελά μου.

Πολύ καλό :hello:
Άβαταρ μέλους
thanos5180

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 16 Φεβ 2018, 22:33

Δεν κατάλαβα τίποτα,είναι και μακριά για φροντιστήριο,πάλι θα μείνω στην ίδια τάξη. :-k
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Emigré prvsr » 16 Φεβ 2018, 22:34

Πολύ καλή είναι η απάντηση του σπάρου αδερφέ.
Δυο κουβέντες στρωτές τις λέει ο καθένας. Το λάθος όμως ελάχιστοι το παραδέχονται και μάλιστα ανοιχτά...
Κρείττον σιγάν
Άβαταρ μέλους
Emigré prvsr

Νέα δημοσίευσηαπό mojo » 17 Φεβ 2018, 21:02

Τα γοφάρια είναι τόσο άσχημα και κακόγευστα ψάρια που τους αξίζει να εξαφανιστούν ως είδος.

Εντάξει πλάκα κάνω Μιχαλιό , ξέρω οτι γουστάρεις τρελα τα γοφάρια.
Οι (φτωχοί) τούρκοι είναι πάρα πολλοί. Και δεδομένου οτι δε τρώνε και χοιρινό (αν είναι δυνατόν.....) ασκούν πολλή πίεση στα ιχθυοαποθέματά τους. Αναμενόμενο.

Σπάρε ζήτα συγνώμη απο τους Μεσολογγίτες τωρα!!

Περιμένω.... :-"
:D
Άβαταρ μέλους
mojo

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Περιβάλλον καί διαχείριση.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες