• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Παλιο demka

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.

Παλιο demka

Νέα δημοσίευσηαπό bak » 22 Ιουν 2018, 15:38

Γειά σε όλους. Ξέθαψα ενα demka velos με κομμενο σωλήνα στα 73 εκατοστα, με την παλιά λαβη ταλαιπωρημενο αλλα μαλλον λειτουργικό. Το κακο είναι οτι εχει σπασμένη σχοινοπιάστρα και μπροστά στην κεφαλή εκεί που μπαίνει η βεργα εχει 2 κόκκινα μικρα πλαστικά για να κρατάνε τη βεργα κεντραρισμένη αλλα το 1 απο τα 2 λείπει. Ξέρει κανεις που μπορω να βρω αυτα τα ανταλλακτικά; ευχαριστώ.
bak

Re: Παλιο demka

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 22 Ιουν 2018, 21:27

bak έγραψε:Γειά σε όλους. Ξέθαψα ενα demka velos με κομμενο σωλήνα στα 73 εκατοστα, με την παλιά λαβη ταλαιπωρημενο αλλα μαλλον λειτουργικό. Το κακο είναι οτι εχει σπασμένη σχοινοπιάστρα και μπροστά στην κεφαλή εκεί που μπαίνει η βεργα εχει 2 κόκκινα μικρα πλαστικά για να κρατάνε τη βεργα κεντραρισμένη αλλα το 1 απο τα 2 λείπει. Ξέρει κανεις που μπορω να βρω αυτα τα ανταλλακτικά; ευχαριστώ.

κανε μια πατεντα ! ;)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό CARPENTER » 22 Ιουν 2018, 21:56

Ότι λέει ο Κωστάκης από πάνω ...................................................

Δύσκολα θα βρείς τέτοια πράγματα εκτός κι αν βρείς κάνα παρατημένο όπλο που να τα έχει ........................

:hello:
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ
Άβαταρ μέλους
CARPENTER

Νέα δημοσίευσηαπό bak » 22 Ιουν 2018, 22:00

Για τη σχοινοπιαστρα εβαλα λαστιχακι από τις μουρταδελες που το ειδα καπου στο φόρουμ. Οσο για τον πλαστικό οδηγό τελικά ηταν μονο 1 κομμάτι αλλα ο δικός μου είχε σπάσει πριν καμια 15αριά χρόνια. Βρηκα ομως σ ενα μαγαζί στο Βόλο και τον περιμενω.
bak

Επιστροφή στο Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: giantsop, NASOSPEED, stest, Γιάννης Γκιρίνης και 21 επισκέπτες