• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Σχοινάκι για πολύσπαστο

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.

Σχοινάκι για πολύσπαστο

Νέα δημοσίευσηαπό spearhunter79 » 13 Ιουν 2018, 20:11

Τι ακριβώς είναι?Ποιές οι διαφορές απ το ντινεεμα σε ίδιες διαμέτρους και ποιές οι ιδιότητες του?Τα ρωτάω αυτά επειδη έχω φτιάξει ένα πολύσπαστο με 4χ16 και στις 3 πρώτες βολές πάνω στις δοκιμές μου το κοψε(του βαλα deenema 2mm)Είδα επίσης ότι πωλείται πανάκριβα και μου κανε εντύπωση..για ρίχτε τα φώτα σας.
spearhunter79

Re: Σχοινάκι για πολύσπαστο

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 13 Ιουν 2018, 20:16

spearhunter79 έγραψε:Τι ακριβώς είναι?Ποιές οι διαφορές απ το ντινεεμα σε ίδιες διαμέτρους και ποιές οι ιδιότητες του?Τα ρωτάω αυτά επειδη έχω φτιάξει ένα πολύσπαστο με 4χ16 και στις 3 πρώτες βολές πάνω στις δοκιμές μου το κοψε(του βαλα deenema 2mm)Είδα επίσης ότι πωλείται πανάκριβα και μου κανε εντύπωση..για ρίχτε τα φώτα σας.

τσ τσ τσ !!! ντιπ ασχετος ! [-(
θα παρεις καθαρο deenema 2mm .εγω εβαλα ενα ασπρο.ειναι δυο χρονια τωρα και μονο σχοινοκαμπανα αλλαξα κι'αυτο προληπτικα !εσενα γιατι κοπηκε? :-k
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό spearhunter79 » 13 Ιουν 2018, 20:41

KOSTAS STI έγραψε:
spearhunter79 έγραψε:Τι ακριβώς είναι?Ποιές οι διαφορές απ το ντινεεμα σε ίδιες διαμέτρους και ποιές οι ιδιότητες του?Τα ρωτάω αυτά επειδη έχω φτιάξει ένα πολύσπαστο με 4χ16 και στις 3 πρώτες βολές πάνω στις δοκιμές μου το κοψε(του βαλα deenema 2mm)Είδα επίσης ότι πωλείται πανάκριβα και μου κανε εντύπωση..για ρίχτε τα φώτα σας.

θα παρεις καθαρο deenema 2mm .εγω εβαλα ενα ασπρο.ειναι δυο χρονια τωρα και μονο σχοινοκαμπανα αλλαξα κι'αυτο προληπτικα !εσενα γιατι κοπηκε? :-k

δε ξέρω Κωστα στο ψάξιμο είμαι,το όπλο δεμαφησε ικανοποιημένο με τις βολές του και το άφησα για την ώρα στην άκρη..ξενέρωσα!
spearhunter79

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 13 Ιουν 2018, 21:11

spearhunter79 έγραψε:
KOSTAS STI έγραψε:

δε ξέρω Κωστα στο ψάξιμο είμαι,το όπλο δεμαφησε ικανοποιημένο με τις βολές του και το άφησα για την ώρα στην άκρη..ξενέρωσα!

το νημα ειναι ευκολο!
τα λαστιχα που εχεις ειναι 4 ζευγαρια η 4 τεμαχια?
αν ειναι τεμαχια ,ειναι σαν ναχεις ενα διλαστιχο!και βεργα 6,5 αν εχεις πιο χοντρη δεν παει με τιποτα!
θελεις για βασικο ενα οσο πιο χοντρο και με δυο ζευγη 16αρια την 6,5 θα την πανε σφαιρα! με 3 και την 6,75 !
αν θελεις εφταρα βεργα προσθετεις κι'αλλο ειδαλως πας σε λαστιχα 17,5 .
ορεξη ναχεις να φορτωνεις !! :grin:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Επιστροφή στο Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες