• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

'Ολα για το αεροβόλο,...

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.

Re: 'Ολα για το αεροβόλο,...

Νέα δημοσίευσηαπό CARPENTER » 04 Φεβ 2018, 13:41

jkapet έγραψε:Καλησπέρα έχει κανένας το Mares Cyrano Evo hf 100 ; το έχω ψαρέψει 2 φορές κ νομίζω ότι έχει αρνητική πλευστότητα εμπρός.. Κ σκέφτομαι να βάλω neopren μπροστά ώστε να το σηκώσει λίγο.. Έχει κανένας άλλος παρατήρησει αυτό που λέω;;

Αν σε παίρνει και μπορείς κάνεις και κάτι τέτοιο σε όσο μήκος σε βολεύει αφού δοκιμάσεις πόσο θές ..............................................

Εγώ το έφτιαξα για 2 χρήσεις αλλά νομίζω ότι θα κάνεις δουλειά .....................................................

IMG_20160101_140941τ.jpg

IMG_20160101_142412ρ.jpg

:hello:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ
Άβαταρ μέλους
CARPENTER

Νέα δημοσίευσηαπό stamatis » 04 Φεβ 2018, 16:05

Το 85αρι cyrano που δοκιμασα το καλοκαιρι ηταν και αυτο μπροστοβαρο, και εψαχνα και γω για πατεντα. Οσο να 'χει δεν δικαιολογειται πανακριβα οπλα να μην ειναι λιγοτερα απο τελεια. Αυτοι ειναι καποιοι απο τους λογους που τελικα δεν πηρα Mares.
stamatis

Νέα δημοσίευσηαπό jkapet » 05 Φεβ 2018, 12:24

stamatis έγραψε:Το 85αρι cyrano που δοκιμασα το καλοκαιρι ηταν και αυτο μπροστοβαρο, και εψαχνα και γω για πατεντα. Οσο να 'χει δεν δικαιολογειται πανακριβα οπλα να μην ειναι λιγοτερα απο τελεια. Αυτοι ειναι καποιοι απο τους λογους που τελικα δεν πηρα Mares.

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα που λες. Πριν το πάρω είχα δει αυτό το βίντεο https://m.youtube.com/watch?v=Qsh8_luGIrQ το οποίο μετά παρατήρησα ότι έχει αλλάξει κάνη.. Περιμένω σχόλια
jkapet

Νέα δημοσίευσηαπό jkapet » 05 Φεβ 2018, 12:27

CARPENTER έγραψε:
jkapet έγραψε:Καλησπέρα έχει κανένας το Mares Cyrano Evo hf 100 ; το έχω ψαρέψει 2 φορές κ νομίζω ότι έχει αρνητική πλευστότητα εμπρός.. Κ σκέφτομαι να βάλω neopren μπροστά ώστε να το σηκώσει λίγο.. Έχει κανένας άλλος παρατήρησει αυτό που λέω;;

Αν σε παίρνει και μπορείς κάνεις και κάτι τέτοιο σε όσο μήκος σε βολεύει αφού δοκιμάσεις πόσο θές ..............................................

Εγώ το έφτιαξα για 2 χρήσεις αλλά νομίζω ότι θα κάνεις δουλειά .....................................................

IMG_20160101_140941τ.jpg

IMG_20160101_142412ρ.jpg

:hello:

Είναι πολύ ωραία πατεντα τι ξύλο χρησιμοποιείται;; θέλω αν γίνεται μια καλύτερη φώτο στο Μάιλ μου Dimitriskapetan87@yahoo.gr είμαι Λέρο κ δεν έχω πρόσβαση από υπολογιστή.. Εγώ έκανα το εξής. Βρήκα νέοπρεν 2 λωρίδες κ το έβαλα με ταινία στην από κάτω πλευρά. Θέλω να το δοκιμάσω κ αν δεν κάνω δουλειά θα πάω στο ξύλο.
jkapet

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: bak, GEORGE DAMASKOS, hogfish, Majestic-12 [Bot], soc, Stathisk, Than και 25 επισκέπτες