• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

βιντεο

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος

βιντεο

Νέα δημοσίευσηαπό vasilisxasapis » 12 Φεβ 2018, 19:49

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΒΙΝΤΕΟ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ
ΣΤΟ YOU TUBE ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΙΣΜΟΣ-PERSCAFANCLUB -SPEARFISHINGTV
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΠΟΥΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΑ ΦΥΛΑΣΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ ΧΟΜΠΥ
vasilisxasapis

Re: βιντεο

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 12 Φεβ 2018, 21:08

Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 12 Φεβ 2018, 21:26

Τι ωραίο βίντεο, τι φανταστικά πλάνα με πανέμορφα ψάρια από τη μία... :good: =D> και από την άλλη λες: αν αφήσουν 10 έλληνες για έναν μήνα δε θα υπάρχει ψάρι για ψάρι. Δυστυχώς δεν είναι μόνο αν είναι φυλασσόμενος ένας χώρος αλλά και πόσο ευσυνείδητοι είμαστε.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 12 Φεβ 2018, 21:37

wirlwind έγραψε:Τι ωραίο βίντεο, τι φανταστικά πλάνα με πανέμορφα ψάρια από τη μία... :good: =D> και από την άλλη λες: αν αφήσουν 10 έλληνες για έναν μήνα δε θα υπάρχει ψάρι για ψάρι. Δυστυχώς δεν είναι μόνο αν είναι φυλασσόμενος ένας χώρος αλλά και πόσο ευσυνείδητοι είμαστε.

μη νομιζεις!
απλα στις αλλες χωρες δεν αφηνουν!
γι'αυτο ερχονται οι ιταλοι απο δω ,γιατι ξερουν οτι δεν υπαρχει ελεγχος! :evil:
δεν τολμανε να τα κανουν εκει και γι'αυτο εχουν ψαρια!!
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό wirlwind » 12 Φεβ 2018, 23:05

KOSTAS STI έγραψε:
wirlwind έγραψε:Τι ωραίο βίντεο, τι φανταστικά πλάνα με πανέμορφα ψάρια από τη μία... :good: =D> και από την άλλη λες: αν αφήσουν 10 έλληνες για έναν μήνα δε θα υπάρχει ψάρι για ψάρι. Δυστυχώς δεν είναι μόνο αν είναι φυλασσόμενος ένας χώρος αλλά και πόσο ευσυνείδητοι είμαστε.

μη νομιζεις!
απλα στις αλλες χωρες δεν αφηνουν!
γι'αυτο ερχονται οι ιταλοι απο δω ,γιατι ξερουν οτι δεν υπαρχει ελεγχος! :evil:
δεν τολμανε να τα κανουν εκει και γι'αυτο εχουν ψαρια!!

Ισχύει!!!! Έχουμε όμως και τη λαμογιά μέσα μας και την απληστία. Δε το λέω με κακία ( ούτε να παρεξηγηθώ ). Ότι ζω λεω . Να αφήνονται ψυγεία σε άλλες παραλίες, κρύπτες που ούτε το έχεις φανταστεί που βρίσκονται ,κτλ.... και πάντα τέλος όλοι νόμιμοι στις γλύστρες και στα σημεία που ξεκινήσαμε. Είναι μεγάλη κουβέντα φίλε μου.
wirlwind

Νέα δημοσίευσηαπό vasilisxasapis » 13 Φεβ 2018, 17:11

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΑΠΟΓΟΡΕΨΕΩΝ
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΨΑΡΕΥΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ -ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ
ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΕΣ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΒΑΘΕΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΡΗΧΑ
ΣΚΕΥΤΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΛΥΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΕΙΜΑΙ 42 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΚΟΝΤΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΕΜΑΤΗ ΨΑΡΙΑ ΣΧΕΔΩΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΘΕΙ
ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΑΡΧΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΞΕΚΟΜΕΝΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ ΒΑΖΑΜΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΞΗΡΑ
ΚΑΠ[ΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΑΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΒΑΘΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΒΕΙΑ ΝΕΡΩΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΟ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΣΤΑ 35 Η ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΜΕΤΡΑ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΥΣΚΟΤΟΥ 5 ΜΕΤΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΟΠΛΗΣΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ (ΒΥΘΟΜΕΤΡΟ -GPS)
ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ
ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ 20 Η ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΣΩΤΕΡΕΣ ΒΑΘΕΙΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΣΕ ΠΕΤΡΑ ΣΕ ΜΑΓΑΛΑ ΒΑΘΕΙ ΠΗΓΕΝΟΝΤΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ (GPS) ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΟΥΤΙΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΨΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΒΥΘΟΜΕΤΡΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΨΑΡΕΜΑ
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΔΕΣ (BLACK MINNOW) ΠΟΥ ΞΕΚΑΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΨΑΡΙΑ ΑΠΟ ΒΑΘΕΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΠΟΥ ΒΓΕΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΕΣ

ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΟ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΤΙ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ 10 ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΣΩΜΕΝΑ ΠΑΡΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΔΑΦΟΣ
vasilisxasapis

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 13 Φεβ 2018, 20:58

vasilisxasapis έγραψε:ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΑΠΟΓΟΡΕΨΕΩΝ
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΨΑΡΕΥΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ -ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ
ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΕΣ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΒΑΘΕΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΡΗΧΑ
ΣΚΕΥΤΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΛΥΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΕΙΜΑΙ 42 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΚΟΝΤΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΕΜΑΤΗ ΨΑΡΙΑ ΣΧΕΔΩΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΘΕΙ
ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΑΡΧΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΞΕΚΟΜΕΝΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ ΒΑΖΑΜΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΞΗΡΑ
ΚΑΠ[ΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΑΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΒΑΘΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΒΕΙΑ ΝΕΡΩΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΟ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΣΤΑ 35 Η ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΜΕΤΡΑ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΥΣΚΟΤΟΥ 5 ΜΕΤΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΟΠΛΗΣΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ (ΒΥΘΟΜΕΤΡΟ -GPS)
ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ
ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ 20 Η ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΣΩΤΕΡΕΣ ΒΑΘΕΙΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΣΕ ΠΕΤΡΑ ΣΕ ΜΑΓΑΛΑ ΒΑΘΕΙ ΠΗΓΕΝΟΝΤΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ (GPS) ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΟΥΤΙΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΨΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΒΥΘΟΜΕΤΡΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΨΑΡΕΜΑ
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΔΕΣ (BLACK MINNOW) ΠΟΥ ΞΕΚΑΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΨΑΡΙΑ ΑΠΟ ΒΑΘΕΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΠΟΥ ΒΓΕΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΕΣ

ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΟ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΤΙ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ 10 ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΣΩΜΕΝΑ ΠΑΡΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΔΑΦΟΣ

Θίγεις πολλά θέματα μαζί και τα μπερδεύεις!!!
Θα σταθώ εδώ και θα σε πω ότι οι παράνομοι δεν μασάνε σε καμία απαγόρευση,γιατί να κολλήσουνε στης μέρες;;;
Τι δευτέρα , τι Πέμπτη , τι μεγάλη Παρασκευή;;;; Τι μέρα,τι νύχτα ,τι μπουκάλες ,τι μασούρια κτλ;;;
Τι πάρκα,τι αρχαιολογικοί χώροι,τι λιμάνια ,τι ταλιανια ,τι τι τι;;
Τι 10 μέτρα;;τι φακοί,τι σκούτερ ,τι τι τι;;;;;
Αυτά!!!!κι άμα φύγουν οι παράνομοι ξαναγράψε μας!!
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Επιστροφή στο Ψαρέματα και τεχνικές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: evosmitis, gabrielb, ktsakanikas και 23 επισκέπτες